Diskuse s wikipedistou:KPX8

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Carmen[editovat zdroj]

Vážený kolego, děkuji za úpravy článku Messiáš. Čerstvě jsem přeložil článek Carmen (na anglické Wiki patří mezi nejlepší) a chtěl bych taky, aby byl co nejlepší. Kolega Zbrnajsem již nějaké úpravy provedl, přesto bych velmi uvítal vaše případná jazyková vylepšení. Pokud by jste se chtěl zapojit, tak na Wikipedii běží projekt Wikiprojekt kvalita a můžete se tam, mj., připsat do různých oborů, např. stylistické korektury. --Pavouk (diskuse) 14. 2. 2018, 08:14 (CET)

Překvapení[editovat zdroj]

Poděkování[editovat zdroj]

Kolego, děkuji Vám za opravy překlepů v mých článcích. Věřte, že já je tam nevidím, a to si to napřed píšu do wordu. Děkuji. --Chalupa (diskuse) 1. 8. 2020, 19:22 (CEST)

@Chalupa:Vážený kolego, tak pokud se nebudete zlobit, já v tom asi budu pokračovat. Už jsem prošel asi stovku Vašich článků a docela si to užívám. Vy píšete strašnou spoustu úžasně zajímavých článků a mě moc baví je číst, dozvídat se tolik nového o oborech mě dosud docela vzdálených (literatura a její historie), a přitom opravovat ty občasné překlepy. Já je tam vidím jako by byly červeně, ale u Vás mi nevadí, u Vás se na ně těším. Mějte se svěle, pište dál, a s překlepy si nedělejte starosti. Máte dvorního korektora. :-) KPX8 (diskuse) 1. 8. 2020, 19:43 (CEST)