Wikipedista:Svenkaj

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
fr-3 Cet utilisateur dispose de connaissances avancées en français.
ru-3 Этот участник свободно владеет русским языком.
de-1 Dieser Benutzer beherrscht Deutsch auf grundlegendem Niveau.
Wikipedisté podle jazyka

O mně[editovat | editovat zdroj]

Narodil jsem se, když většina Wikipedistů ještě nebyla na světě (v roce 1944). Již dříve jsem občas přispěl drobnou úpravou, ale první stránku na Wikipedii jsem vytvořil až v květnu 2015. Proto se nepovažuji za Wikipedistu, ale za učně. Dík všem zkušenějším, kteří ochotně (a hlavně trpělivě) pomáhají. Rád bych se věnoval zlepšování informací o pozapomenutých (ale přesto dobrých) českých spisovatelích a o českých památkách. Ale je možné, že časem naleznu oblast, kde budu prospěšnější.

Dodatek (leden 2016): Čím dál tím víc jsem přesvědčen, že důležitější, než zakládat nové stránky, je doplňovat neúplné informace a opravovat chyby ve stránkách již vzniklých. A že je třeba trvale děkovat těm, kteří bděle odstraňují vandalismus na Wikipedii, neb bez nich by se projekt zhroutil!

Co se povedlo[editovat | editovat zdroj]

Osobně jsem spokojen, když se mi podaří založit nebo významně rozšířit stránku o osobnosti, která má co říct dodnes. Třeba:

a několik dalších.

Jiné[editovat | editovat zdroj]


Wikipedia-logo-cs.png Tento uživatel je wikipedistou 5 let a 297 dní.Svenkaj (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projekty)