Diskuse s wikipedistou:Patriccck

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Uživatelská stránka Diskusní stránka Články E-mail
Gnome-stock person.svg
Amsn icon 0.97.png
Fountain pen writing (literacy).jpg
Breezeicons-places-16-folder-mail.svg
Archiv diskusní stránky
Archiv

Archiv diskuse:


Invitation to Organize Wiki Loves Love 2019[editovat zdroj]

WLL Subtitled Logo subtitled b (transparent).svg

Wiki Loves Love (WLL) is an International photography competition of Wikimedia Commons to subject love testimonials happening in the month of February 2019.

The primary goal of the competition is to document love testimonials through human cultural diversity such as monuments, ceremonies, snapshot of tender gesture, and miscellaneous objects used as symbol of love; to illustrate articles in the worldwide free encyclopedia Wikipedia, and other Wikimedia Foundation (WMF) projects. February is around the corner and Wiki Loves Love team invites you to organize and promote WLL19 in your country and join hands with us to celebrate love and document it on Wikimedia Commons. The theme of 2019 is Festivals, ceremonies and celebrations of love.

To organize Wiki Loves Love in your region, sign up at WLL Organizers page. You can also simply support and spread love by helping us translate the commons page in your local language which is open for translation.

The contest starts runs from 1-28 February 2019. Independent from if there is a local contest organised in your country, you can help by making the photo contest Wiki Loves Love more accessible and available to more people in the world by translating the upload wizard, templates and pages to your local language. See for an overview of templates/pages to be translated at our Translations page.

Imagine...The sum of all love!

Wiki Loves Love team

--MediaWiki message delivery (diskuse) 6. 1. 2019, 13:33 (CET)

Azijský měsic Wikipedie - formulář[editovat zdroj]

Dobrý den/ahoj, chtěli bychom upozornit, že do 10 ledna 2019 UTC bys/te měl/a vyplnit formulář nebo napsat e-mail uživateli Saileshpat pro získání výhry (pohlednice). Pokud nemáš/te o pohlednici zájem, do tabulky vedle Vašeho/Tvého jména či přezdívky vyplň/te šablonou {{Ne}} Pokud nevypliníš/te dotazník (či neodešlete e-mail), pohlednice nebude odeslána a výhra propadá. Pokud jsi/jste již dotazník či e-mail odeslal/a, vyplň/te na této stránce zda bys/te se zúčastnil/a i v příštím roce, pokud ne, připište prosím také krátké odůvodnění. Pokud máš/te nějaké další dotazy, napiš/te na diskusi soutěže nebo na diskusi jednoho z lokálních organizátorů (OJJ nebo Patriccck).

Hodně štěstí přeje Patriccck 8. 1. 2019, 20:08 (CET) a OJJ, Diskuse

Strojový překlad[editovat zdroj]

Díky za články o Šoltě, ale pozor na strojové překlady. Podle mého názoru je to čertovská věc – člověk tíhne k tomu, že má text bez práce a moc jej nekontroluje, což se zde také projevilo. Jinak jsem čekal, že z léta vyhrabu nějaké fotky té D111, ale kupodivu nemám ani jedinou. Měj se — Draceane diskusepříspěvky 11. 1. 2019, 17:59 (CET)

@Draceane: Děkuji za upozornění a za úpravu Nečujamu (nebo Nečujami??) (před pár sekundami jsem Ti za editaci poděkoval). Článků o Šoltě chystám ještě poměrně dost, dám si větší pozor. Mimochodem, v jaké osadě jsi byl (jestli je to soukromé, neodpovídej)?--Patriccck 11. 1. 2019, 18:05 (CET)
Podle úzu si myslím, že to je Nečujamu. ;-) Nebudu tajit, že jsem byl v Maslinice (proto ten článek). Ale ostrov jsem projel celý, kdyžtak se ozvi, mám nafocené hlavně osady (Maslinica, Grohote, Rogač, Stomorska, D. Selo, D. Krušica), většinu kostelů, památník obětem války za nezávislost v Grohote, oba vrcholy jménem Vela staža a nějaké zátoky. — Draceane diskusepříspěvky 11. 1. 2019, 18:12 (CET)
Kdyby sis našel čas, nebylo by špatné nahrát fotografie, užitečná by byla fotografie obou vrcholů jménem Vela staža do článku o ostrovu a občině. Vytvořím články ke všem osadám (které jsou na en nebo hrwiki). --Patriccck 11. 1. 2019, 18:20 (CET)
@Draceane: Ještě zmínka :) --Patriccck 11. 1. 2019, 21:17 (CET)
Ahoj, fotky jsem jen naházel do kategorie Šolta, něco jsem rekategorizoval i níže, ale s popisy jsem se taky moc nebabral (holt není čas...). — Draceane diskusepříspěvky 12. 1. 2019, 20:03 (CET)
@Draceane: Díky za nahrání, přidám je do článků. --Patriccck 12. 1. 2019, 21:57 (CET)

Newsletter Zkušenosti nových wikipedistů - XVIII. vydání[editovat zdroj]

Milí wikipedisté,

Nadace Wikimedia vytvořila zprávu s analýzou odpovědí na tzv. uvítací dotazník, což je ten dotazník, který se zobrazí některým nováčkům při vytvoření jejich účtu a ptá se jich kupř. proč si vytvářejí účet nebo zda Wikipedii někdy již editovali.

Tato zpráva je k dispozici na MediaWiki.org a je v češtině.

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se zprávy nebo jakékoliv aktivity Nadace Wikimedia týkající se nováčků, neváhejte se ozvat na martin.urbanec@wikimedia.cz nebo na mou diskusi.

S pozdravem,

--Martin Urbanec (diskuse), komunitní ambasador české Wikipedie, 13. 1. 2019, 16:28 (CET)