Diskuse s wikipedistou:Patriccck

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Uživatelská stránka Diskusní stránka Články Fotografie E-mail
Gnome-stock person.svg
Amsn icon 0.97.png
Fountain pen writing (literacy).jpg
Kvasir Camera.png
Breezeicons-places-16-folder-mail.svg
Archiv diskusní stránky
Archiv

Archiv diskuse:


Celibát (píseň)[editovat zdroj]

Ahoj, skutečně je nutné dávat k přesměrování navbox? Drtivá většina čtenářů v životě přímo na přesměrování nevstoupí, podle mě zbytečné => odstranil jsem. --Martin Urbanec (diskuse) 19. 6. 2018, 12:46 (CEST)

Dík za upozornění, nemusel jsi to za mě mazat, smazal bych to :) Chybu jsem udělal já, ne Ty. --Patriccck (diskuse) 19. 6. 2018, 12:52 (CEST)
V pohodě, já jsem ti jen chtěl dát vědět, klidně to odmáznu, to je to nejmenší ;). --Martin Urbanec (diskuse) 19. 6. 2018, 12:53 (CEST)

Šablona:User schválený uživatel[editovat zdroj]

Ahoj, šablonu jsem navrhl na smaz, viz Wikipedie:Diskuse o smazání/Šablona:User schválený uživatel. --Martin Urbanec (diskuse) 20. 6. 2018, 23:40 (CEST)

NUMBEROF/data[editovat zdroj]

Ještě nevím. Musím napřed sehnat ten kód, jelikož to vypadá, že ten odkazovaný na enwiki fungoval před 10 lety a to ještě jen možná :D. --Martin Urbanec (diskuse) 25. 6. 2018, 16:32 (CEST)

@Martin Urbanec:Až budeš nastavovat bota, tak prosím napiš jak často bude bot aktualizovávat stránku. Patriccck (diskuse) 28. 6. 2018, 12:54 (CEST)

Newsletter Zkušenosti nových wikipedistů - VIII. vydání[editovat zdroj]

Milí wikipedisté a wikimediáni,

v tomto vydání newsletteru bych vás rád požádal o vytvoření seznamu stránek, které přímo nebo nepřímo cílí na nováčky. Seznam těchto stránek bude použit Nadací Wikimedia k umožnění snadnějšího zapojení nováčků. Nadace Wikimedia nechce budovat něco, co již česká komunita vybudovala sama, stejně jako vidí prostor pro inspiraci již existujícími nástroji pro komunikaci a pomoc nováčkům používaným na české a korejské Wikipedii.

Pojďme, prosím, vybudovat seznam stránek pro nováčky na této stránce.

Jako vždy, zajímá-li vás cokoliv specifického projektu se týkajícího, ptejte se, ať už na mé diskusi nebo e-mailem na martin.urbanec@wikimedia.cz.

Pojďme zlepšit pocity nováčků, --Martin Urbanec (diskuse), ambasador pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů, 27. 6. 2018, 23:14 (CEST)

Newsletter Zkušenosti nových wikipedistů - IX. vydání[editovat zdroj]

Milí wikipedisté a wikimediáni,

nejprve bych rád poděkoval všem, kteří si našli čas na zamyšlení-se nad otázkami, se kterými se na ně nováčci obracejí.

Aby si byla schopná Nadace Wikimedia udělat lepší obrázek o tom, s čím se nováčci potýkají, ráda by věděla, které otázky jsou kladené velmi často, které často a které jen méně často.

Proto jsem sepsal zatím všechny otázky, které mi někdo poslal, na zvláštní stránku. Rád bych všechny požádal, aby se na tuto stránku podívali všichni, kteří pravidelně pracují s nováčky a doplnili sloupec „Častost výskytu“. Pokud vás při čtení jednotlivých položek napadne jiná, zatím neuvedená, otázka, určitě ji neváhejte přidat!

Děkuji!

Pojďme zlepšit pocity nováčků, --Martin Urbanec (diskuse), ambasador pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů, 13. 7. 2018, 15:11 (CEST)