Wikipedie:Wikikonference

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Místo konání – Univerzita Pardubice

11. česká Wikikonference pořádaná spolkem Wikimedia Česká republika, se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2019 v prostorách Univerzity Pardubice. Tam se opět po roce sejdou tvůrci české Wikipedie, aby sdíleli své zkušenosti, zhodnotili, co se povedlo za uplynulý rok, a společně se svými hosty a návštěvníky z řad zvídavé veřejnosti diskutovali nad projekty a vizemi. Součástí Wikikonference 2019 bude také kurz vedený zkušeným wikipedistou, na kterém bude možné se zeptat na cokoliv, co vás o Wikipedii zajímá, a který poběží paralelně s jedním z programových bloků.

Wikikonference je letos poprvé v Pardubicích. V roce 2018 proběhla v Pevnosti poznání v Olomouci. Pro získání představy o tom, co lze od Wikikonference očekávat, si můžete prohlédnout videozáznamy přednášek z minulých let 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 a 2012.

Účast na Wikikonferenci je bezplatná.

Nominujte řečníka Událost na Facebooku Tweetněte #wikikonference

Místo konání[editovat | editovat zdroj]

Univerzita Pardubice, Studentská 95, Pardubice.
Posluchárna EB B2, vstup přes hlavní vchod Dopravní fakulty Jana Pernera

Program[editovat | editovat zdroj]

Program zatím není k dispozici.

Pořadatelé[editovat | editovat zdroj]

Wikikonferenci pořádá spolek Wikimedia Česká republika, který je oficiální pobočkou americké Nadace Wikimedia, provozovatele Wikipedie. Organizační tým Wikikonference 2019 tvoří Martin a Petr Urbancovi.

Chcete-li s přípravou Wikikonference 2019 pomoci, nebo nám chcete sdělit něco jiného, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese wikikonference@wikimedia.cz.