Wikipedie:Wikikonference

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Plakát Wikikonference 2018
Místo konání – Pevnost poznání

10. česká Wikikonference, pořádaná spolkem Wikimedia Česká republika, se uskuteční v sobotu 1. prosince 2018 mezi 10:00 a 17:00 v prostorách Pevnosti poznání v Olomouci. Tam se opět po roce sejdou tvůrci české Wikipedie, aby sdíleli své zkušenosti, zhodnotili, co se povedlo za uplynulý rok, a společně se svými hosty a návštěvníky z řad zvídavé veřejnosti diskutovali nad projekty a vizemi.

Wikikonference je letos poprvé v Olomouci. V loňském roce proběhla v pražském Francouzském institutu. Pro získání představy o tom, co lze od Wikikonference očekávat, si můžete prohlédnout videozáznamy přednášek z minulých let 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 a 2012.

Účast na Wikikonferenci je bezplatná, prosíme vás ale o registraci prostřednictvím tlačítka níže. Registrace bude otevřená do 26. listopadu. K příležitosti 10. Wikikonferenci bude vyrobena speciální edice triček, jejich náhled je k dispozici v registračním formuláři. Chcete-li si tričko objednat, je nutné se zaregistrovat do 21. listopadu.

Zaregistrovat se Událost na Facebooku Tweetněte #wikikonference

Místo konání[editovat | editovat zdroj]

Pořadatelé[editovat | editovat zdroj]

Wikikonferenci pořádá spolek Wikimedia Česká republika, který je oficiální pobočkou americké Nadace Wikimedia, provozovatele Wikipedie.

Kontakt
  • Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese wikikonference@wikimedia.cz.

Program[editovat | editovat zdroj]

Program se připravuje.

Řečníci[editovat | editovat zdroj]