Krajské hokejové přebory 2014/2015

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Krajské hokejové přebory 2014/2015
◄ 2013/2014  2015/2016 ►  
Extraliga ↑↑↑  |  1. liga ↑↑  |  • 2. liga ↑  |  Krajské přebory

Krajské hokejové přebory v sezóně 2014/2015 byly 22. ročníkem samostatné čtvrté nejvyšší české soutěže v ledním hokeji. Přebory Olomouckého a Ústeckého kraje se v téhle sezóně nehrály a týmy startovaly v sousedních přeborech.

Obsah

Pražský přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Letci Letňany Praha Praha 3. místo
HC Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou Liberecký 2. místo
HC Slovan Louny Louny Ústecký 5. místo
HC Bohemians Praha Praha Praha 8. místo
HC Hvězda Praha Praha Praha 1. místo
HC Kobra Praha „B“ Praha Praha 6. místo
HC Olympik Praha Praha Praha 10. místo
SK Žižkov Praha Praha Praha 7. místo
HC Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem Ústecký 4. místo
HC Slavoj Zbraslav Praha Praha 9. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do nadstavbové skupiny
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. HC Letci Letňany 6 5 0 1 56 14 10
2. HC Hvězda Praha 6 5 0 1 46 19 10
3. HC Kobra Praha „B“ 6 4 1 1 33 27 9
4. HC Bohemians Praha 6 4 1 1 32 29 9
5. HC Slavoj Zbraslav 6 3 0 3 30 24 6
6. HC Slovan Louny 6 3 0 3 21 19 6
7. HC Lomnice nad Popelkou 6 2 2 2 29 28 6
8. HC Roudnice nad Labem 6 1 0 5 20 40 2
9. SK Žižkov Praha 6 0 1 5 14 43 1
10. HC Olympik Praha 6 0 1 5 23 61 1
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014
  • Pražský přebor se hraje stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Plzeňských přeborech starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Středočeské přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Lev Benešov Benešov Středočeský 11. místo
SK Černošice Černošice Středočeský 8. místo
HC Jesenice Jesenice Středočeský 3. místo
HK Kralupy nad Vltavou Kralupy nad Vltavou Středočeský 1. místo (Středočeská krajská soutěže)
HC Junior Mělník Mělník Středočeský 2. místo
BK Mladá Boleslav „B“ Mladá Boleslav Středočeský 6. místo
HC Poděbrady Poděbrady Středočeský 9. místo
HC Příbram Příbram Středočeský 4. místo
TJ HC Rakovník Rakovník Středočeský 1. místo
HK Lev Slaný Slaný Středočeský 10. místo
HC Slavoj Velké Popovice Velké Popovice Středočeský 4. místo
HC Rytíři Vlašim Vlašim Středočeský 7. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Junior Mělník 7 5 2 0 0 39 16 19
2. SK Černošice 7 4 0 1 2 31 21 13
3. HC Příbram 7 4 0 0 3 22 19 12
4. HC Poděbrady 7 4 0 0 3 29 27 12
5. HC Rytíři Vlašim 7 2 2 1 2 29 27 11
6. HC Jesenice 7 2 2 1 2 23 21 11
7. TJ HC Rakovník 7 3 0 2 2 27 30 11
8. BK Mladá Boleslav „B“ 7 2 1 1 3 20 25 9
9. HC Lev Benešov 7 2 1 1 3 26 42 9
10. HC Slavoj Velké Popovice 7 1 2 1 3 31 33 8
11. HK Lev Slaný 7 2 0 1 4 27 37 7
12. HK Kralupy nad Vltavou 7 0 1 2 4 21 27 4
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
TJ Božetice Božetice Jihočeský 12. místo (Jihočeská krajská liga)
HC Cvočkaři Hořovice Hořovice Středočeský 8. místo
TJ Hvězda Kladno Kladno Středočeský 7. místo
HK Králův Dvůr Králův Dvůr Středočeský 12. místo (Středočeská krajská liga)
SK Sršni Kutná Hora Kutná Hora Středočeský 3. místo
HC Buldoci Neratovice Neratovice Středočeský
TJ Spartak Příbram Příbram Středočeský 6. místo
TJ Tatran Sedlčany Sedlčany Středočeský 5. místo
HC Zlonice Zlonice Středočeský 4. místo
HC Žabonosy Žabonosy Středočeský 2. místo
SK Velc Žilina Žilina Středočeský 5. místo (Středočeský meziokresní přebor - sk. A)

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do krajské ligy
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. SK Sršni Kutná Hora 4 4 0 0 0 41 8 12
2. HC Žabonosy 4 4 0 0 0 25 7 12
3. SK Velc Žilina 5 3 1 0 1 26 21 11
4. HK Králův Dvůr 4 3 0 1 0 31 12 10
5. HC Buldoci Neratovice 5 3 0 0 2 27 18 9
6. TJ Spartak Příbram 4 2 0 1 1 25 24 7
7. TJ Hvězda Kladno 5 2 0 0 3 27 23 6
8. HC Zlonice 5 1 0 0 4 21 44 3
9. TJ Božetice 5 1 0 0 4 12 36 3
10. TJ Tatran Sedlčany 4 0 1 0 3 12 21 2
11. HC Cvočkaři Hořovice 5 0 0 0 5 16 49 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Meziokresní přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
TJ Sokol Cerhovice Cerhovice Středočeský 9. místo
SK Černošice „B“ Černošice Středočeský 2. místo
HC Důl Kladno Kladno Středočeský 6. místo
HC Lány Lány Středočeský 13. místo
TJ Sokol Mníšek pod Brdy Mníšek pod Brdy Středočeský 11. místo
SK Viktorie 1935 Nové Strašecí Nové Strašecí Středočeský 12. místo
TJ Slavoj Obecnice Obecnice Středočeský 3. místo
HK Příbram 99 Příbram Středočeský 10. místo
TJ Sokol Solopisky Třebotov Středočeský 1. místo
TJ Spartak Žebrák Žebrák Středočeský 4. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz meziokresního přeboru
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. TJ Sokol Solopisky 1 1 0 0 11 2 2
2. HC Důl Kladno 1 1 0 0 5 2 2
3. TJ Slavoj Obecnice 1 1 0 0 3 0 2
4. TJ Spartak Žebrák 1 1 0 0 4 2 2
5. HC Lány 1 1 0 0 3 2 2
6. TJ Sokol Cerhovice 1 0 0 1 2 3 0
7. SK Černošice „B“ 1 0 0 1 2 4 0
8. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 1 0 0 1 2 5 0
9. HK Příbram 99 1 0 0 1 0 3 0
10. SK Viktorie 1935 Nové Strašecí 1 0 0 1 2 11 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014
  • Středočeský meziokresní přebor se hraje stejně jako v Praze a v Plzeňských přeborech starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Královéhradecké přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Tambor Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem Královéhradecký 2. místo (Královéhradecká krajská soutěž)
HC Jaroměř Jaroměř Královéhradecký 7. místo
HC Jičín Jičín Královéhradecký 5. místo
HC Náchod Náchod Královéhradecký 2. místo
TJ BK Nová Paka Nová Paka Královéhradecký 4. místo
TJ Spartak Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují Královéhradecký 3. místo
Stadion Nový Bydžov Nový Bydžov Královéhradecký 1. místo (Královéhradecká krajská soutěž)
SK Třebechovice pod Orebem Třebechovice pod Orebem Královéhradecký 8. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Přímý postup do semifinále play-off
Postup do čtvrtfinále play-off
Sestup do krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Jaroměř 4 4 0 0 0 20 6 12
2. Stadion Nový Bydžov 4 4 0 0 0 24 12 12
3. HC Náchod 4 3 0 0 1 22 15 9
4. TJ Spartak Nové Město nad Metují 4 1 1 0 2 13 18 5
5. HC Jičín 4 1 0 1 2 13 15 4
6. TJ BK Nová Paka 4 1 0 0 3 15 22 3
7. HC Tambor Dvůr Králové n/L 4 0 1 0 3 7 21 2
8. SK Třebechovice pod Orebem 4 0 0 1 3 8 13 1
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Čestice Čestice Královéhradecký 7. místo
Project Sport Hronov Hronov Královéhradecký
HC Jaroměř „B“ Jaroměř Královéhradecký 5. místo
TJ Orli Lanškroun Lanškroun Pardubický 11. místo (Pardubická krajská liga)
HC Baroni Opočno Opočno Královéhradecký 4. místo
TJ Sokol Semechnice Semechnice Královéhradecký 3. místo
SK Třebechovice pod Orebem „B“ Třebechovice pod Orebem Královéhradecký 6. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do krajské ligy
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. TJ Sokol Semechnice 1 1 0 0 0 8 1 3
2. HC Čestice 0 0 0 0 0 0 0 0
3. HC Jaroměř „B“ 0 0 0 0 0 0 0 0
4. TJ Orli Lanškroun 0 0 0 0 0 0 0 0
5. HC Baroni Opočno 0 0 0 0 0 0 0 0
6. SK Třebechovice pod Orebem „B“ 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Project Sport Hronov 1 0 0 0 1 1 8 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Pardubický přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Kohouti Česká Třebová Česká Třebová Pardubický 6. místo
HC Hlinsko Hlinsko Pardubický 10. místo
HC Spartak Choceň Choceň Pardubický 7. místo
HC Lvi Chotěboř Chotěboř Vysočina 2. místo
HC Chrudim Chrudim Pardubický 5. místo
HC Ledeč nad Sázavou Ledeč nad Sázavou Vysočina 13. místo
HC Litomyšl Litomyšl Pardubický 4. místo
HC Slovan Moravská Třebová Moravská Třebová Pardubický 3. místo
ZH Pardubice Pardubice Pardubický 8. místo
HC Spartak Polička Polička Pardubický 9. místo
HC Skuteč Skuteč Pardubický 12. místo
HC Světlá nad Sázavou Světlá nad Sázavou Vysočina 1. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Kohouti Česká Třebová 4 4 0 0 0 32 10 12
2. HC Litomyšl 4 4 0 0 0 20 10 12
3. HC Slovan Moravská Třebová 4 3 0 0 1 26 5 9
4. HC Chrudim 4 3 0 0 1 13 9 9
5. HC Světlá nad Sázavou 4 2 1 0 1 17 12 8
6. HC Hlinsko 4 2 0 1 1 16 14 7
7. HC Spartak Choceň 4 2 0 0 2 16 14 6
8. HC Spartak Polička 4 1 0 0 3 10 20 3
9. HC Ledeč nad Sázavou 4 1 0 0 3 12 26 3
10. HC Lvi Chotěboř 4 0 1 0 3 11 21 2
11. ZH Pardubice 4 0 0 1 3 6 22 1
12. HC Skuteč 4 0 0 0 4 12 28 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Liberecký přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Česká Lípa Česká Lípa Liberecký 1. místo
HC Frýdlant Frýdlant Liberecký 5. místo
PSK Liberec Liberec Liberecký 4. místo
VTJ Ještěd Liberec Liberec Liberecký 3. místo
HC Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou Liberecký 2. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Česká Lípa 3 2 0 0 1 21 13 6
2. PSK Liberec 3 2 0 0 1 15 12 6
3. HC Frýdlant 3 2 0 0 1 13 12 6
5. VTJ Ještěd Liberec 3 1 0 0 2 15 20 3
5. HC Lomnice nad Popelkou 4 1 0 0 3 13 20 3
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Karlovarské přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Stadion Cheb „B“ Cheb Karlovarský 4. místo
SK Kadaň „B“ Kadaň Ústecký
HC Mariánské Lázně Mariánské Lázně Karlovarský 3. místo
HC Čerti Ostrov Ostrov Karlovarský 5. místo
HC Farmáři Trstěnice Trstěnice Karlovarský 1. místo
HC PK Vřesová Vřesová Karlovarský 2. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské ligy
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. SK Kadaň „B“ 6 6 0 0 0 69 8 18
2. HC PK Vřesová 5 4 0 0 1 40 34 12
3. HC Mariánské Lázně 6 4 0 0 2 39 38 12
4. HC Farmáři Trstěnice 6 2 0 0 4 28 34 6
5. HC Stadion Cheb „B“ 6 1 0 0 5 32 52 3
6. HC Čerti Ostrov 5 0 0 0 5 19 61 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Auta & Auta Cheb Cheb Karlovarský 5. místo
IHT Brimstones Cheb Cheb Karlovarský 1. místo
SK HC Maan Cheb Cheb Karlovarský 6. místo
HC PSK 96 Cheb Cheb Karlovarský 2. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. IHT Brimstones Cheb 6 5 0 1 0 47 22 16
2. HC Auta & Auta Cheb 6 4 1 0 1 40 22 14
3. SK HC Maan Cheb 5 0 1 0 4 18 39 2
4. HC PSK 96 Cheb 5 0 0 1 4 13 35 1
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Plzeňské přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
KLH Božkov Plzeň Plzeňský 4. místo
HC Stadion Cheb Cheb Karlovarský 8. místo
HC Chotíkov Chotíkov Plzeňský 6. místo
TJ Apollo Kaznějov Kaznějov Plzeňský 2. místo
SHC Klatovy „B“ Klatovy Plzeňský 5. místo
HC Rebel město Nejdek Nejdek Karlovarský 1. místo
HC Pubec Plzeň Plzeň Plzeňský 7. místo
HK Rokycany Rokycany Plzeňský 3. místo
KHL Meteor Třemošná Třemošná Plzeňský 10. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Přímý postup do semifinále play-off
Postup do čtvrtfinále play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. TJ Apollo Kaznějov 2 2 0 0 13 6 4
2. HC Rebel město Nejdek 2 2 0 0 6 0 4
3. HK Rokycany 2 1 0 1 19 7 2
4. HC Chotíkov 1 1 0 0 8 6 2
5. KHL Meteor Třemošná 2 1 0 1 7 8 2
6. HC Stadion Cheb 2 1 0 1 9 22 2
7. SHC Klatovy „B“ 2 0 0 2 2 5 0
8. KLH Božkov 1 0 0 1 3 7 0
9. HC Pubec Plzeň 2 0 0 2 9 15 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014
  • Plzeňské přebory se hrají stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Skupina A[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]
Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
SK z Bor Plzeň Plzeňský 5. místo
HC Holýšov Holýšov Plzeňský 8. místo
TJ Sokol Horní Lukavice Horní Lukavice Plzeňský 6. místo
HC DTJ Klabava Klabava Plzeňský 1. místo
TJ Sokol Malá Víska Klatovy Plzeňský 7. místo
HC K Plzeň Plzeň Plzeňský
HC Radobyčice Plzeň Plzeňský 9. místo
SKP Rokycany Rokycany Plzeňský 9. místo (Plzeňská krajská liga)
HC Buldoci Stříbro Stříbro Plzeňský 4. místo
HC Tachov Tachov Plzeňský 2. místo
TJ Sokol Ves Touškov Ves Touškov Plzeňský 3. místo
Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže - sk. B
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. SK z Bor 5 4 0 1 26 23 8
2. SKP Rokycany 4 3 0 1 25 12 6
3. HC Tachov 4 3 0 1 19 11 6
4. TJ Sokol Horní Lukavice 4 3 0 1 18 14 6
5. TJ Sokol Ves Touškov 4 3 0 1 21 19 6
6. HC Buldoci Stříbro 5 2 0 3 22 23 4
7. TJ Sokol Malá Víska 2 1 1 0 11 9 3
8. HC Holýšov 4 1 0 3 15 15 2
9. HC DTJ Klabava 4 1 0 3 18 22 2
10. HC K Plzeň 5 1 0 4 17 30 2
11. HC Radobyčice 5 0 1 4 17 31 1
Poznámky
  • Aktualizováno 30. října 2014 dle stránky plzenskyhokej.cz
  • Plzeňské přebory se hrají stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Skupina B[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]
Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Lyons Kdyně Kdyně Plzeňský 8. místo
TJ Baník Líně Líně Plzeňský 2. místo
HC Nýřany Nýřany Plzeňský 1. místo
HC JAM Plzeň Plzeň Plzeňský 9. místo
HC OMEGA Trans Plzeň Plzeň Plzeňský 10. místo (Plzeňská krajská soutěž - sk. A)
HC Plzeň 2000 Plzeň Plzeňský 10. místo
HC Vipers Plzeň Plzeň Plzeňský 5. místo
HC Strašice Strašice Plzeňský 7. místo
HC Stříbro 06 Stříbro Plzeňský 4. místo
HCOP Meteor Třemošná Třemošná Plzeňský 3. místo
TJ Město Zbiroh Zbiroh Plzeňský 1. místo (Plzeňská krajská soutěž - sk. C)
Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže - sk. C
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. TJ Baník Líně 4 4 0 0 33 9 8
2. HCOP Meteor Třemošná 4 3 0 1 17 13 6
3. HC JAM Plzeň 4 2 1 1 20 15 5
4. HC Nýřany 3 2 0 1 15 8 4
5. HC Strašice 3 2 0 1 10 8 4
6. TJ Město Zbiroh 4 2 0 2 23 24 4
7. HC Vipers Plzeň 4 1 1 2 18 21 3
8. HC Lyons Kdyně 2 1 0 1 14 10 2
9. HC Stříbro 06 4 1 0 3 13 30 2
10. HC OMEGA Trans Plzeň 2 0 0 2 5 11 0
11. HC Plzeň 2000 4 0 0 4 6 25 0
Poznámky
  • Aktualizováno 30. října 2014 dle stránky plzenskyhokej.cz
  • Plzeňské přebory se hrají stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Skupina C[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]
Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC S.O.S. Žízeň Chotěšov Chotěšov Plzeňský 11. místo (Plzeňská krajská soutěž - sk. B)
HC Chotíkov „B“ Chotíkov Plzeňský 4. místo
TJ Sokol Lipnice Lipnice Plzeňský 6. místo
TJ Sokol Losiná Losiná Plzeňský 8. místo
HC Ekonomické Stavby Plzeň Plzeň Plzeňský 9. místo
HC Klaus Timber Plzeň Plzeň Plzeňský 5. místo
HC SKP Rapid Plzeň Plzeň Plzeňský 7. místo
TJ Spartak Sedlec Starý Plzenec Plzeňský 2. místo
HC Město Touškov Město Touškov Plzeňský 1. místo (Plzeňská krajská soutěž - sk. D)
HC Sokol Vejprnice Vejprnice Plzeňský 3. místo
Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže - sk. D
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. TJ Sokol Losiná 4 4 0 0 37 12 8
2. HC Ekonomické Stavby Plzeň 4 3 1 0 15 6 7
3. HC Město Touškov 5 3 0 2 24 17 6
4. HC S.O.S. Žízeň Chotěšov 4 2 1 1 25 20 5
5. TJ Sokol Lipnice 4 2 1 1 15 25 5
6. HC Chotíkov „B“ 4 2 0 2 13 15 4
7. HC Sokol Vejprnice 3 1 0 2 11 11 2
8. TJ Spartak Sedlec 3 0 1 2 13 17 1
9. HC SKP Rapid Plzeň 3 0 0 3 10 24 0
9. HC Klaus Timber Plzeň 4 0 0 4 6 22 0
Poznámky
  • Aktualizováno 30. října 2014 dle stránky plzenskyhokej.cz
  • Plzeňské přebory se hrají stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Skupina D[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]
Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
TJ Jiskra Bezdružice Bezdružice Plzeňský 7. místo
HC Sokol Díly Díly Plzeňský 10. místo (Plzeňská krajská soutěž - sk. C)
HC Holýšov „B“ Holýšov Plzeňský 9. místo
TJ Apollo Kaznějov „B“ Kaznějov Plzeňský 8. místo
1. LHC Kralovice 1991 Kralovice Plzeňský 2. místo
HC Panasonic Plzeň Plzeň Plzeňský 10. místo
TJ Čechie Příkosice Příkosice Plzeňský 4. místo
HC Tempo Staňkov Staňkov Plzeňský 6. místo
TJ Město Zbiroh „B“ Zbiroh Plzeňský 11. místo
Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. 1. LHC Kralovice 1991 4 3 0 1 23 13 6
2. HC Tempo Staňkov 5 3 0 2 19 12 6
3. HC Panasonic Plzeň 4 2 1 1 16 14 5
4. TJ Čechie Příkosice 3 2 0 1 11 13 4
5. HC Holýšov „B“ 4 2 0 2 7 15 4
6. TJ Apollo Kaznějov „B“ 3 1 1 1 17 11 3
7. HC Sokol Díly 3 1 1 1 6 6 3
8. TJ Jiskra Bezdružice 5 0 2 3 15 25 2
9. TJ Město Zbiroh „B“ 3 0 1 2 14 19 1
Poznámky
  • Aktualizováno 30. října 2014 dle stránky plzenskyhokej.cz
  • Plzeňské přebory se hrají stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Jihočeský přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC David Servis České Budějovice České Budějovice Jihočeský 1. místo
HC Slavoj Český Krumlov Český Krumlov Jihočeský 5. místo
TJ Hluboká nad Vltavou Knights Hluboká nad Vltavou Jihočeský 9. místo
TJ Jiskra Humpolec Humpolec Vysočina 8. místo
HC Milevsko 2010 Milevsko Jihočeský 17. místo (2. liga - sk. Západ)
IHC Písek Písek Jihočeský 3. místo
OLH Spartak Soběslav Soběslav Jihočeský 6. místo
HC Strakonice Strakonice Jihočeský 2. místo
HC Tábor „B“ Tábor Jihočeský 10. místo
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí Jihočeský 4. místo
HC Vimperk Vimperk Jihočeský 7. místo
HC Slavoj Žirovnice Žirovnice Vysočina 11. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Tábor „B“ 6 4 1 1 0 28 14 15
2. HC Slavoj Český Krumlov 6 4 1 0 1 29 21 14
3. HC Strakonice 6 4 0 1 1 26 19 13
4. IHC Písek 6 3 1 1 1 24 17 12
5. HC Slavoj Žirovnice 6 4 0 0 2 28 32 12
6. HC David Servis České Budějovice 6 3 0 2 1 39 26 11
7. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6 3 0 0 3 24 29 9
8. HC Milevsko 2010 6 1 1 1 3 20 27 6
9. HC Vimperk 6 0 2 1 3 22 28 5
10. OLH Spartak Soběslav 6 1 1 0 4 19 31 5
11. TJ Hluboká nad Vltavou Knights 6 1 0 0 5 21 27 3
10. TJ Jiskra Humpolec 6 1 0 0 5 17 26 3
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Soutěž Vysočiny[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Lokomotiva Brno Brno Jihomoravský 1. místo
TJ Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou Vysočina 2. místo
SK Telč Telč Vysočina 4. místo
HC Spartak Velká Bíteš „B“ Velká Bíteš Vysočina 6. místo
HHK Velké Meziříčí „B“ Velké Meziříčí Vysočina 3. místo
HC Veverská Bítýška Veverská Bítýška Jihomoravský 5. místo
HC Zastávka Zastávka Jihomoravský 7. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Lokomotiva Brno 3 3 0 0 0 30 4 9
2. HC Veverská Bítýška 2 1 1 0 0 12 6 5
3. HC Zastávka 2 1 0 1 0 9 7 4
4. TJ Náměšť nad Oslavou 2 1 0 0 1 6 7 3
5. SK Telč 2 1 0 0 1 7 9 0
6. HHK Velké Meziříčí „B“ 2 0 0 0 2 2 10 0
7. HC Spartak Velká Bíteš „B“ 3 0 0 0 3 4 27 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014

Jihomoravský a Zlínský přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
DYNAMITERS Blansko HK Blansko Jihomoravský 8. místo
SK Minerva Boskovice Boskovice Jihomoravský 6. místo
HK Kroměříž Kroměříž Zlínský 5. místo
HC Štika Rosice Rosice Jihomoravský 12. místo
HC Spartak Uherský Brod Uherský Brod Zlínský 10. místo
HC Spartak Uherský Brod „B“ Uherský Brod Zlínský
HC Uherské Hradiště Uherské Hradiště Zlínský 13. místo
Hokej Uherský Ostroh Uherský Ostroh Zlínský 11. místo
HC Uničov Uničov Olomoucký 1. místo
HC Spartak Velká Bíteš Velká Bíteš Vysočina 3. místo
HHK Velké Meziříčí Velké Meziříčí Vysočina 2. místo
HC TJ Šternberk Šternberk Olomoucký 4. místo
HK Hokej Šumperk 2003 Šumperk Olomoucký 2. místo (Moravskoslezská krajská liga)

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz Jihomoravského přeboru (postup do kvalifikace o 2. ligu)
Postup do play-off Jihomoravského kraje
Vítěz Zlínského přeboru (postup do kvalifikace o 2. ligu)
Postup do play-off Zlínského kraje
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. Hokej Uherský Ostroh 5 4 1 0 0 33 23 14
2. HC Štika Rosice 6 4 0 1 1 23 21 13
3. HC Uničov 6 3 1 0 2 30 23 11
4. HK Hokej Šumperk 2003 5 3 0 0 2 25 17 9
5. DYNAMITERS Blansko HK 5 3 0 0 2 14 15 9
6. SK Minerva Boskovice 6 2 1 0 3 29 20 8
7. HK Kroměříž 5 2 1 0 2 32 25 8
8. HHK Velké Meziříčí 6 2 0 2 2 28 29 8
9. HC TJ Šternberk 5 2 0 1 2 20 22 7
10. HC Uherské Hradiště 5 2 0 0 3 26 24 6
11. HC Spartak Velká Bíteš 5 2 0 0 3 19 19 6
12. HC Spartak Uherský Brod 6 2 0 0 4 19 28 6
13. HC Spartak Uherský Brod „B“ 5 0 0 0 5 11 43 0
Poznámky
  • Aktualizováno 27. října 2014
  • Vítězové základní části za jednotlivé kraje získávají právo hrát kvalifikaci o 2. ligu.

Moravskoslezský přebor[editovat | editovat zdroj]

Účastníci pro sezónu 2014/15[editovat | editovat zdroj]

Klub Město Kraj Umístění v sezóně 2013/14
HC Bohumín Bohumín Moravskoslezský 5. místo
TJ Horní Benešov Horní Benešov Moravskoslezský 7. místo
HC Kopřivnice Kopřivnice Moravskoslezský 2. místo
HK Krnov Krnov Moravskoslezský 5. místo
HC Orlová Orlová Moravskoslezský 10. místo (2. liga - sk. Východ)
HC Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm Zlínský 9. místo
HC Studénka Studénka Moravskoslezský 3. místo

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské ligy
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Kopřivnice 24 21 1 0 2 134 41 65
2. HC Orlová 24 19 1 1 3 123 80 60
3. TJ Horní Benešov 24 10 1 2 11 82 95 34
4. HC Studénka 24 10 1 0 13 95 97 32
5. HC Rožnov pod Radhoštěm 24 8 1 1 14 82 110 27
6. HK Krnov 24 7 1 1 15 86 112 24
7. HC Bohumín 24 3 0 1 20 78 145 10
Poznámky
  • Aktualizováno 04. dubna 2015

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]