2. česká hokejová liga 2021/2022

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
2. česká hokejová liga 2021/2022
◄ 2020/2021 2022/2023 ► 
Pořadí
Mistr: HC Rodos Dvůr Králové (Skupina Sever)
HC Tábor (Skupina Jih - celkový vítěz)
HK Nový Jičín (Skupina Východ)
Postupy
Baráž o postup: HC Tábor
Sestupy
Baráž o sestup: HC Draci Bílina
HC Řisuty
SHK Hodonín
Sestupující: HC Draci Bílina
HC Řisuty
Extraliga ↑↑  |  1. liga ↑  |  • 2. liga  |  Krajské přebory ↓

Sezóna 2021/22 je 29. ročníkem 2. české hokejové ligy. Soutěže se zúčastnilo celkem 24 týmů. Tato hokejová soutěž je 3. nejvyšší hokejovou soutěží v České republice . Nejvyšší soutěží je Tipsport extraliga, druhou nejvyšší soutěží je pak Chance liga, tato stránka pojednává o třetí nejvyšší hokejové soutěži v České republice.

Vzhledem k tomu, že byla minulá sezóna kvůli pandemii covidu-19 předčasně ukončena, nekonaly se žádné postupy a sestupy. Před startem ročníku došlo ke dvěma převodům licencí: HC BAK Trutnov na HC Letci Letňany a Aqotec Orli Znojmo na HC Kometa Brno B.

Přehled účastníků[editovat | editovat zdroj]

Skupina Sever: HC Letci Letňany, HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, Mostečtí lvi, HC Wikov Hronov, HC Vlci Jablonec nad Nisou, BK Nová Paka, HC Děčín, HC Draci Bílina

Skupina Jih: HC Tábor, HC Příbram, HC Kobra Praha, BK Havlíčkův Brod, SHC Klatovy, HC Stadion Cheb, IHC Králové Písek, HC Řisuty

Skupina Východ: HC Bobři Valašské Meziříčí, HK Nový Jičín, HC ISMM Kopřivnice, HC Slezan Opava, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Kometa Brno B, HHK Velké Meziříčí, SHK Hodonín

Formát soutěže[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Všech 24 celků bylo rozdělených do tří osmičlenných skupin. V rámci skupiny se utkal šestikolově každý s každým, celkem tedy 42 zápasů.

Play off[editovat | editovat zdroj]

Do play off postoupily z každé skupiny 4 nejlepší týmy. Semifinále a finále se hraje v rámci každé skupiny zvlášť. Hraje se na 4 vítězné zápasy. Tři vítězové finále jednotlivých skupin postupují do kvalifikační skupiny o baráž o 1. ligu.

Kvalifikace o baráž o 1. ligu[editovat | editovat zdroj]

Tři vítězové finále play off jednotlivých skupin se utkají dvoukolově každý s každým, každý tým tak odehraje 4 zápasy. Vítěz této skupiny postoupí do baráže o 1. ligu, kde se v sérii na čtyři vítězné zápasy utká s vítězem play down 1. ligy.

Skupina o udržení[editovat | editovat zdroj]

Týmy z posledních míst jednotlivých skupin se spolu střetnou o udržení dvoukolově každý s každým. Poslední dva týmy sestupují do krajského přeboru.

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do semifinále play off
Tým vyřazen
Skupina o udržení

Skupina Sever[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Letci Letňany 42 27 2 5 8 203 104 90
2. HC Rodos Dvůr Králové nad Labem 42 26 5 0 11 195 115 88
3. Mostečtí lvi 42 25 1 4 12 222 159 81
4. HC Wikov Hronov 42 20 4 3 15 181 155 71
5. HC Vlci Jablonec nad Nisou 42 15 4 3 20 170 182 56
6. BK Nová Paka 42 14 6 1 21 160 163 55
7. HC Děčín 42 10 1 3 28 136 231 35
8. HC Draci Bílina 42 8 0 4 30 142 300 28

Skupina Jih[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Tábor 42 32 1 2 7 224 105 100
2. HC Příbram 42 27 3 3 9 194 122 90
3. HC Kobra Praha 42 25 2 4 11 187 138 83
4. BK Havlíčkův Brod 42 17 3 1 21 151 173 58
5. SHC Klatovy 42 15 3 5 19 158 185 56
6. HC Stadion Cheb 42 13 4 0 25 142 183 47
7. IHC Králové Písek 42 12 0 2 28 174 218 38
8. HC Řisuty 42 9 2 1 30 112 218 32

Skupina Východ[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Bobři Valašské Meziříčí 42 25 3 4 10 157 95 85
2. HK Nový Jičín 42 23 3 3 13 137 128 78
3. HC ISMM Kopřivnice 42 18 4 3 17 142 121 65
4. HC Slezan Opava 42 15 5 6 16 128 121 61
5. SKLH Žďár nad Sázavou 42 17 3 4 18 138 155 61
6. HC Kometa Brno "B" 42 17 2 2 21 114 120 57
7. HHK Velké Meziříčí 42 15 4 1 22 135 162 54
8. SHK Hodonín 42 12 2 3 25 110 159 43

Play off[editovat | editovat zdroj]

Skupina Sever[editovat | editovat zdroj]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Letňany (1.) - Hronov (4.)[editovat | editovat zdroj]
1. března 2022
18:00
HC Letci Letňany 4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
HC Wikov Hronov ICE ARENA Letňany, Praha 18
Návštěvnost: 271
Report
3. března 2022
18:00
HC Wikov Hronov 1:6
(1:3, 0:3, 0:0)
HC Letci Letňany Wikov aréna, Hronov
Návštěvnost: 524
Report
5. března 2022
15:00
HC Letci Letňany 2:0
(2:0, 0:0, 0:0)
HC Wikov Hronov ICE ARENA Letňany, Praha 18
Návštěvnost: 271
Report
7. března 2022
18:00
HC Wikov Hronov 2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
HC Letci Letňany Wikov aréna, Hronov
Návštěvnost: 540
Report

Konečný stav série 4:0 na zápasy pro HC Letci Letňany.

Dvůr Králové nad Labem (2.) - Most (3.)[editovat | editovat zdroj]
1. března 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
MOSTEČTÍ LVI Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 452
Report
3. března 2022
18:00
MOSTEČTÍ LVI 6:3
(4:1, 2:2, 0:0)
HC Rodos Dvůr Králové A-BENET Arena, Most
Návštěvnost: 338
Report
5. března 2022
17:00
HC Rodos Dvůr Králové 2:3 po s.n. (0:2)
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
MOSTEČTÍ LVI Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 520
Report
7. března 2022
18:00
MOSTEČTÍ LVI 0:3
(0:0, 0:0, 0:3)
HC Rodos Dvůr Králové A-BENET Arena, Most
Návštěvnost: 381
Report
9. března 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 1:3
(0:1, 1:0, 0:2)
MOSTEČTÍ LVI Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 552
Report
11. března 2022
18:00
MOSTEČTÍ LVI 2:4
(0:1, 1:3, 1:0)
HC Rodos Dvůr Králové A-BENET Arena, Most
Návštěvnost: 585
Report
13. března 2022
17:00
HC Rodos Dvůr Králové 3:2 po s.n. (1:0)
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
MOSTEČTÍ LVI Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 767
Report

Konečný stav série 4:3 na zápasy pro HC Rodos Dvůr Králové.

Finále[editovat | editovat zdroj]

Letňany (1.) – Dvůr Králové nad Labem (2.)[editovat | editovat zdroj]
16. března 2022
18:00
HC Letci Letňany 2:4
(2:1, 0:0, 0:3)
HC Rodos Dvůr Králové ICE ARENA Letňany, Praha 18
Návštěvnost: 397
Report
18. března 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 2:1 po s.n. (2:1)
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Letci Letňany Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 885
Report
20. března 2022
15:00
HC Letci Letňany 4:1
(1:1, 2:0, 1:0)
HC Rodos Dvůr Králové ICE ARENA Letňany, Praha 18
Návštěvnost: 329
Report
22. března 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 2:3 po prodl.
(0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC Letci Letňany Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 902
Report
24. března 2022
18:00
HC Letci Letňany 1:6
(0:1, 0:2, 1:3)
HC Rodos Dvůr Králové ICE ARENA Letňany, Praha 18
Návštěvnost: 550
Report
26. března 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
HC Letci Letňany Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 937
Report
28. března 2022
18:00
HC Letci Letňany 2:4
(0:2, 0:1, 2:1)
HC Rodos Dvůr Králové ICE ARENA Letňany, Praha 18
Návštěvnost: 550
Report

Konečný stav série 4:3 pro tým HC Rodos Dvůr Králové, který postupuje do kvalifikace o postup do baráže o 1. ligu.

Skupina Jih[editovat | editovat zdroj]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tábor (1.) - Havlíčkův Brod (4.)[editovat | editovat zdroj]
1. března 2022
18:00
HC Tábor 9:5
(0:0, 6:3, 3:2)
BK Havlíčkův Brod Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 1 672
Report
3. března 2022
18:00
BK Havlíčkův Brod 2:4
(0:2, 1:1, 1:1)
HC Tábor Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod
Návštěvnost: 518
Report
5. března 2022
18:00
HC Tábor 6:1
(1:0, 3:0, 2:1)
BK Havlíčkův Brod Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 2 321
Report
7. března 2022
18:00
BK Havlíčkův Brod 2:10
(2:2, 0:3, 0:5)
HC Tábor Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod
Návštěvnost: 392
Report

Konečný stav série 4:0 na zápasy pro HC Tábor.

Příbram (2.) - Kobra Praha (3.)[editovat | editovat zdroj]
1. března 2022
18:30
HC Příbram 5:2
(1:0, 2:2, 2:0)
HC Kobra Praha Zimní stadion Příbram, Příbram
Návštěvnost: 403
Report
3. března 2022
18:00
HC Kobra Praha 1:2 po s.n. (1:2)
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Příbram Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4
Návštěvnost: 247
Report
5. března 2022
17:00
HC Příbram 0:4
(0:1, 0:1, 0:2)
HC Kobra Praha Zimní stadion Příbram, Příbram
Návštěvnost: 627
Report
7. března 2022
18:00
HC Kobra Praha 2:4
(0:1, 0:2, 2:1)
HC Příbram Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4
Návštěvnost: 280
Report
9. března 2022
18:30
HC Příbram 3:2
(0:2, 1:0, 2:0)
HC Kobra Praha Zimní stadion Příbram, Příbram
Návštěvnost: 631
Report

Konečný stav série 4:1 na zápasy pro HC Příbram.

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tábor (1.) – Příbram (2.)[editovat | editovat zdroj]
16. března 2022
18:00
HC Tábor 7:2
(3:1, 0:1, 4:0)
HC Příbram Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 2 765
Report
18. března 2022
18:30
HC Příbram 3:2 po prodl.
(0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HC Tábor Zimní stadion Příbram, Příbram
Návštěvnost: 1 250
Report
20. března 2022
18:00
HC Tábor 7:4
(3:1, 2:2, 2:1)
HC Příbram Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 3 276
Report
22. března 2022
18:30
HC Příbram 3:6
(0:1, 0:3, 3:2)
HC Tábor Zimní stadion Příbram, Příbram
Návštěvnost: 1 360
Report
24. března 2022
18:00
HC Tábor 3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
HC Příbram Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 3 321
Report

Konečný stav série 4:1 pro tým HC Tábor, který postupuje do kvalifikace o postup do baráže o 1. ligu.

Skupina Východ[editovat | editovat zdroj]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Valašské Meziříčí (1.) - Opava (4.)[editovat | editovat zdroj]
1. března 2022
18:00
HC Bobři Valašské Meziříčí 3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
HC Slezan Opava Zimní stadion Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
Návštěvnost: 510
Report
3. března 2022
18:00
HC Slezan Opava 3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí Zimní stadion Opava, Opava
Návštěvnost: 797
Report
5. března 2022
17:00
HC Bobři Valašské Meziříčí 4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
HC Slezan Opava Zimní stadion Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
Návštěvnost: 605
Report
7. března 2022
18:00
HC Slezan Opava 4:3 po prodl.
(0:0, 0:2, 3:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí Zimní stadion Opava, Opava
Návštěvnost: 1 314
Report
9. března 2022
18:00
HC Bobři Valašské Meziříčí 2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
HC Slezan Opava Zimní stadion Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
Návštěvnost: 556
Report
11. března 2022
18:00
HC Slezan Opava 2:1 po prodl.
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí Zimní stadion Opava, Opava
Návštěvnost: 2 304
Report

Konečný stav série 4:2 na zápasy pro HC Slezan Opava.

Nový Jičín (2.) - Kopřivnice (3.)[editovat | editovat zdroj]
1. března 2022
18:00
HK Nový Jičín 3:2
(1:0, 2:2, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 858
Report
3. března 2022
18:00
HC ISMM Kopřivnice 4:3 po prodl.
(0:2, 3:1, 0:0 - 1:0)
HK Nový Jičín Zimní stadion Kopřivnice, Kopřivnice
Návštěvnost: 1 296
Report
5. března 2022
18:00
HK Nový Jičín 8:1
(3:1, 2:0, 3:0)
HC ISMM Kopřivnice Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 1 656
Report
7. března 2022
18:00
HC ISMM Kopřivnice 2:3
(2:0, 0:0, 0:3)
HK Nový Jičín Zimní stadion Kopřivnice, Kopřivnice
Návštěvnost: 1 611
Report
9. března 2022
18:00
HK Nový Jičín 3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
HC ISMM Kopřivnice Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 1 058
Report

Konečný stav série 4:1 na zápasy pro HK Nový Jičín.

Finále[editovat | editovat zdroj]

Nový Jičín (2.) – Opava (4.)[editovat | editovat zdroj]
16. března 2022
18:00
HK Nový Jičín 6:0
(2:0, 1:0, 3:0)
HC Slezan Opava Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 948
Report
18. března 2022
18:00
HC Slezan Opava 3:7
(1:2, 1:4, 1:1)
HK Nový Jičín Zimní stadion Opava, Opava
Návštěvnost: 3 698
Report
20. března 2022
18:00
HK Nový Jičín 3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
HC Slezan Opava Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 1 142
Report
22. března 2022
18:00
HC Slezan Opava 4:6
(2:2, 2:1, 0:3)
HK Nový Jičín Zimní stadion Opava, Opava
Návštěvnost: 1 020
Report

Konečný stav série 4:0 pro tým HK Nový Jičín, který postupuje do kvalifikace o postup do baráže o 1. ligu.

O postup do baráže o 1. ligu[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Tábor 4 3 0 0 1 17 11 9
2. HC Rodos Dvůr Králové 4 2 0 0 2 14 12 6
3. HK Nový Jičín 4 1 0 0 3 11 19 3
Vysvětlivka
Baráž o Chance ligu

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

31. března 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 6:3
(2:1, 1:1, 3:1)
HK Nový Jičín Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 913
Report
2. dubna 2022
18:00
HC Tábor 4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
HC Rodos Dvůr Králové Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 3 895
Report
4. dubna 2022
18:00
HK Nový Jičín 6:4
(1:1, 3:0, 2:3)
HC Tábor Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 828
Report
6. dubna 2022
18:00
HK Nový Jičín 1:4
(0:1, 0:1, 1:2)
HC Rodos Dvůr Králové Zimní stadion Nový Jičín, Nový Jičín
Návštěvnost: 1 150
Report
8. dubna 2022
18:00
HC Rodos Dvůr Králové 2:4
(0:1, 1:1, 1:2)
HC Tábor Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem
Návštěvnost: 1 206
Report
10. dubna 2022
18:00
HC Tábor 5:1
(1:0, 1:1, 3:0)
HK Nový Jičín Zimní stadion Tábor, Tábor
Návštěvnost: 4 237
Report

Skupina o udržení[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. SHK Hodonín 4 3 0 0 1 27 16 9
2. HC Řisuty 4 2 0 0 2 17 19 6
3. HC Draci Bílina 4 1 0 0 3 14 23 3
Vysvětlivka
Udržení se ve 2. lize
Sestup do krajského přeboru

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

2. března 2022
18:00
HC Draci Bílina 8:4
(2:2, 3:0, 3:2)
HC Řisuty Zimní stadion Bílina, Bílina
Návštěvnost: 101
Report
5. března 2022
17:00
SHK Hodonín 5:3
(0:2, 1:1, 4:0)
HC Draci Bílina Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín
Návštěvnost: 531
Report
9. března 2022
19:00
HC Řisuty 8:4
(1:4, 5:0, 2:0)
SHK Hodonín Zimní stadion Slaný, Slaný
Návštěvnost: 78
Report
12. března 2022
18:00
HC Řisuty 2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
HC Draci Bílina Zimní stadion Slaný, Slaný
Návštěvnost: 186
Report
16. března 2022
18:00
HC Draci Bílina 2:12
(2:1, 0:5, 0:6)
SHK Hodonín Zimní stadion Bílina, Bílina
Návštěvnost: 145
Report
19. března 2022
17:00
SHK Hodonín 6:3
(0:2, 2:1, 4:0)
HC Řisuty Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín
Návštěvnost: 710
Report

Kvalifikace o postup do 2. ligy[editovat | editovat zdroj]

Přeborníci společného Plzeňského a Karlovarského krajského přeboru (HK Rokycany , Libereckého krajského přeboru (HC Jičín), společného Královéhradeckého a Pardubického krajského přeboru (HC Kohouti Česká Třebová) a Moravskoslezského krajského přeboru (HC Bohumín) neprojevili o účast v kvalifikaci zájem. V Olomouckém kraji se žádný krajský přebor nepořádal. Zbylých šest účastníků bylo rozděleno do dvou skupin po třech týmech, ve kterých se utkají dvoukolově každý s každým. Vítězové obou skupin si zajistí postup do dalšího ročníku 2. ligy.

Seznam přihlášených účastníků[editovat | editovat zdroj]

Kvalifikace Sever[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. Piráti Chomutov 4 3 0 0 1 22 11 9
2. HC Hvězda Praha 4 2 0 0 2 19 14 6
3. HC Junior Mělník 4 1 0 0 3 9 25 3
Vysvětlivka
Postup do 2. ligy

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

25. března 2022
18:30
HC Junior Mělník 4:2
(2:2, 2:0, 0:0)
HC Hvězda Praha Zimní stadion Mělník, Mělník
Návštěvnost: 370
Report
27. března 2022
16:00
Piráti Chomutov 6:1
(2:0, 0:0, 4:1)
HC Junior Mělník Rocknet aréna, Chomutov
Návštěvnost: 2 584
Report
1. dubna 2022
18:00
HC Hvězda Praha 4:5
(3:2, 0:2, 1:1)
Piráti Chomutov Zimní stadion Hvězda, Praha 6
Návštěvnost: 510
Report
3. dubna 2022
17:30
HC Hvězda Praha 8:3
(3:2, 1:0, 4:1)
HC Junior Mělník Zimní stadion Hvězda, Praha 6
Návštěvnost: 245
Report
8. dubna 2022
18:30
HC Junior Mělník 1:9
(0:2, 1:5, 0:2)
Piráti Chomutov Zimní stadion Mělník, Mělník
Návštěvnost: 780
Report
10. dubna 2022
16:00
Piráti Chomutov 2:5
(0:2, 0:3, 2:0)
HC Hvězda Praha Rocknet aréna, Chomutov
Návštěvnost: 1 687
Report

Kvalifikace Jih[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. SHKM Hodonín 4 3 0 0 1 22 12 9
2. Moravskobudějovický HOKEJ 4 2 0 1 1 16 16 7
3. HC Samson České Budějovice 4 0 1 0 3 8 18 2
Vysvětlivka
Postup do 2. ligy

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

25. března 2022
19:00
Moravskobudějovický HOKEJ 3:8
(0:1, 2:5, 1:2)
SHKM Hodonín Zimní stadion Moravské Budějovice, Moravské Budějovice
Návštěvnost: 366
Report
27. března 2022
18:00
Moravskobudějovický HOKEJ 3:4 po prodl.
(0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
HC Samson České Budějovice Zimní stadion Moravské Budějovice, Moravské Budějovice
Návštěvnost: 478
Report
1. dubna 2022
18:30
SHKM Hodonín 4:5
(0:2, 1:3, 3:0)
Moravskobudějovický HOKEJ Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín
Návštěvnost: 1 565
Report
3. dubna 2022
17:00
HC Samson České Budějovice 4:5
(1:3, 0:1, 3:1)
SHKM Hodonín Hokejové Centrum Pouzar, České Budějovice
Návštěvnost: 215
Report
8. dubna 2022 HC Samson České Budějovice 0:5
Kontumováno
Moravskobudějovický HOKEJ Hokejové Centrum Pouzar, České Budějovice
Report
10. dubna 2022 SHKM Hodonín 5:0
Kontumováno
HC Samson České Budějovice Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]