Krajské hokejové přebory 2013/2014

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Krajské hokejové přebory 2013/2014
◄ 2012/2013  2014/2015 ►  
Pořadí
Mistr: HC Hvězda Praha (Praha)
TJ HC Rakovník (Středočeský kraj)
HC BAK Trutnov (Královéhradecký kraj)
HC Světlá nad Sázavou (Pardubický kraj)
HC Česká Lípa (Liberecký kraj)
HC Farmáři Trstěnice (Karlovarský kraj)
HC Rebel město Nejdek (Plzeňský kraj)
HC David Servis České Budějovice (Jihočeský kraj)
HC RH-Centrum Brno (Kraj Vysočina)
HC Uničov (Jihomoravský kraj)
HK Kroměříž (Zlínský kraj)
SK Karviná (Moravskoslezský kraj)
Postupy
Baráž o postup: HC BAK Trutnov
HC David Servis České Budějovice
HC Uničov
Postupující: HC BAK Trutnov
Extraliga ↑↑↑  |  1. liga ↑↑  |  • 2. liga ↑  |  Krajské přebory

Krajské hokejové přebory v sezóně 2013/2014 byly 21. ročníkem samostatné čtvrté nejvyšší české soutěže v ledním hokeji. Přebory Olomouckého a Ústeckého kraje se v téhle sezóně nehrály a týmy startovaly v sousedních přeborech. Změnou oproti minulému ročníku bylo velké rozšíření Krajské soutěže Vysočiny, do které se přihlásilo 7 týmů z bývalého Okresního přeboru ve Žďáru nad Sázavou. Přebor v Ústeckém kraji byl zrušen díky nedostatečnému počtu týmů k zahájení soutěže. Novinkou bylo také rozdělení Královéhradeckého přeboru na krajskou ligu a krajskou soutěž.

Obsah

Pražský přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do finálové skupiny
Skupina o 5.–10. místo
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. HC Hvězda Praha 18 14 4 0 110 49 32
2. HC Lomnice nad Popelkou 18 15 2 1 115 63 32
3. HC Letci Letňany 18 14 1 3 98 43 29
4. HC Roudnice nad Labem 18 9 1 8 82 88 19
5. HC Slovan Louny 18 8 2 8 90 73 18
6. SK Žižkov Praha 18 7 2 9 86 107 16
7. HC Bohemians Praha 18 5 5 8 77 79 15
8. HC Kobra Praha „B“ 18 4 3 11 71 86 11
9. HC Slavoj Zbraslav 18 1 2 15 55 110 4
10. HC Olympik Praha 18 1 2 15 60 146 4
Poznámky
  • Pražský přebor se hrál stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Plzeňských přeborech starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.

Finálová skupina[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské ligy
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. HC Hvězda Praha 24 18 4 2 144 70 40
2. HC Lomnice nad Popelkou 24 18 3 3 151 85 39
3. HC Letci Letňany 24 18 2 4 121 60 38
4. HC Roudnice nad Labem 24 9 1 14 99 138 19

Skupina o 5.–10. místo[editovat | editovat zdroj]

Poř. Tým Z V R P VG OG B
5. HC Slovan Louny 28 14 3 11 139 119 31
6. HC Kobra Praha „B“ 28 13 3 12 137 120 29
7. HC Bohemians Praha 28 8 5 15 126 133 21
8. SK Žižkov Praha 28 9 3 16 125 164 21
9. HC Slavoj Zbraslav 28 7 3 18 112 156 17
10. HC Olympik Praha 28 3 3 22 108 127 9

Středočeské přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. TJ HC Rakovník 22 14 2 1 5 91 80 47
2. HC Jesenice 22 11 4 2 5 94 86 43
3. HC Junior Mělník 22 12 2 1 7 96 74 41
4. HC Příbram 22 12 1 1 8 78 64 39
5. HC Slavoj Velké Popovice 22 10 2 3 7 89 80 37
6. BK Mladá Boleslav „B“ 22 10 1 1 10 107 95 33
7. HC Rytíři Vlašim 22 9 2 1 10 85 92 32
8. SK Černošice 22 9 1 3 9 90 88 32
9. HC Poděbrady 22 7 1 4 10 82 78 27
10. HK Lev Slaný 22 7 1 1 13 92 98 24
11. HC Vodní Lvi Benešov 22 5 3 2 12 91 127 23
12. HK Králův Dvůr 22 2 4 4 12 71 104 18
Poznámky

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK Černošice 1:2 TJ HC Rakovník 7:1, 2:5, 1:3
HC Rytíři Vlašim 0:2 HC Jesenice 1:2 po sn., 3:6
BK Mladá Boleslav „B“ 0:2 HC Junior Mělník 1:10, 4:5 po sn.
HC Slavoj Velké Popovice 2:1 HC Příbram 5:4 po sn., 2:7, 2:1
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Slavoj Velké Popovice 1:2 TJ HC Rakovník 4:2, 1:2, 1:2
HC Junior Mělník 2:1 HC Jesenice 5:4, 3:4, 3:2
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Junior Mělník 1:2 TJ HC Rakovník 6:4, 1:4, 0:1

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do finálové skupiny
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Žabonosy 14 12 0 0 2 90 29 36
2. HK Kralupy nad Vltavou 14 12 0 0 2 93 30 36
3. SK Sršni Kutná Hora 14 9 0 0 5 81 46 27
4. HC Zlonice 14 9 0 0 5 78 53 27
5. TJ Tatran Sedlčany 14 5 1 1 7 49 64 18
6. TJ Spartak Příbram 14 4 1 0 9 56 81 14
7. TJ Hvězda Kladno 14 2 1 1 10 30 88 9
8. HC Cvočkaři Hořovice 14 0 0 1 13 33 119 1
Poznámky

Finálová skupina[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do krajské ligy
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HK Kralupy nad Vltavou 20 17 0 0 3 125 42 51
2. HC Žabonosy 20 16 0 0 4 113 41 48
3. SK Sršni Kutná Hora 20 11 0 0 9 99 71 33
4. HC Zlonice 20 10 0 0 10 90 89 30

Meziokresní přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Skupina A[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Zápasy o umístění
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. SK Černošice „B“ 12 10 0 2 86 33 20
2. SK Velc Žilina 12 10 0 2 94 39 20
3. HC Důl Kladno 12 7 1 4 68 64 15
4. HC Kladno 1988 12 7 1 4 85 79 15
5. SK Viktorie 1935 Nové Strašecí 12 3 0 9 52 90 6
6. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 12 3 0 9 52 103 6
7. HC Lány 12 1 0 11 46 75 2
Poznámky
  • Středočeský meziokresní přebor se hrál stejně jako v Praze a v Plzeňských přeborech starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.
  • Dalšího ročníků meziokresního přeboru se nezúčastnily kluby SK Velc Žilina (přihlášení do krajské soutěže) a HC Kladno 1988.
Skupina B[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Zápasy o umístění
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. TJ Sokol Solopisky 10 8 1 1 62 40 17
2. TJ Slavoj Obecnice 10 8 0 2 57 35 16
3. TJ Spartak Žebrák 10 6 1 3 55 49 13
3. HC Jesenice „B“ 10 4 1 5 49 55 9
5. HK Příbram 99 10 2 1 7 39 52 5
6. TJ Sokol Cerhovice 10 0 0 10 31 62 0
Poznámky
  • HC Dobřichovice odstoupily v průběhu soutěže.
  • Středočeský meziokresní přebor se hrál stejně jako v Praze a v Plzeňských přeborech starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.
  • Dalšího ročníků meziokresního přeboru se nezúčastnil klub HC Jesenice „B“ (zánik).

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Jesenice „B“ 1:2 SK Černošice „B“ 8:6, 5:9, sam. nájezdy – 0:1
TJ Spartak Žebrák 1:0 SK Velc Žilina 9:4, 4:4
HC Důl Kladno 0:2 TJ Slavoj Obecnice 2:4, 4:7
HC Kladno 1988 1:2 TJ Sokol Solopisky 4:2, 3:10, sam. nájezdy – 0:1
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Slavoj Obecnice 0:2 SK Černošice „B“ 2:6, 2:4
TJ Spartak Žebrák 0:2 TJ Sokol Solopisky 3:7, 0:5
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK Černošice „B“ 0:1 TJ Sokol Solopisky 2:7

Zápasy o umístění[editovat | editovat zdroj]

O 9.–12. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Sokol Cerhovice 2:0 SK Viktorie 1935 Nové Strašecí 5:4, 6:4
TJ Sokol Mníšek pod Brdy 0:2 HK Příbram 99 5:8, 3:5
O 11. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK Viktorie 1935 Nové Strašecí 1:2 TJ Sokol Mníšek pod Brdy 6:10, 9:3, sam. nájezdy – 0:1
O 9. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HK Příbram 99 0:2 TJ Sokol Cerhovice 4:8, 3:5
O 5.–8. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Důl Kladno HC Jesenice „B“ Jesenice „B“ odstoupila
SK Velc Žilina HC Kladno 1988 Kladno 1988 odstoupilo
O 5. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Důl Kladno 0:1 SK Velc Žilina 2:4
O 3. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Slavoj Obecnice 1:0 TJ Spartak Žebrák 6:5

Královéhradecké přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Přímý postup do semifinále play-off
Postup do čtvrtfinále play-off
Baráž o KLM
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Náchod 28 22 0 2 4 122 60 68
2. HC BAK Trutnov 28 19 3 0 6 136 63 63
3. HC Jičín 28 15 2 2 9 110 96 51
4. TJ Spartak Nové Město nad Metují 28 14 1 1 12 106 95 45
5. HC WIKOV Hronov 28 10 6 1 11 104 104 43
6. TJ BK Nová Paka 28 9 1 1 17 84 124 30
7. HC Jaroměř 28 9 0 3 16 84 112 30
8. SK Třebechovice pod Orebem 28 1 0 3 24 57 149 6
Poznámky

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Jičín 1:2 TJ BK Nová Paka 11:6, 2:4, 4:5
TJ Spartak N. Město nad Metují 2:1 HC WIKOV Hronov 4:3, 0:1, 3:2 po sn.
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Náchod 2:1 TJ Spartak N. Město nad Metují 7:0, 2:3 po sn., 7:0
HC BAK Trutnov 2:0 TJ BK Nová Paka 2:1, 6:1
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Náchod 0:2 HC BAK Trutnov 1:4, 0:2

Zápasy o umístění[editovat | editovat zdroj]

O 5. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Jičín 2:0 HC WIKOV Hronov 5:2, 4:3
O 3. místo[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Spartak N. Město nad Metují 2:0 TJ BK Nová Paka 6:4, 7:1

Baráž o KLM[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do krajské ligy
Sestup do krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. Stadion Nový Bydžov 6 6 0 0 0 40 19 18
2. HC Jaroměř 6 3 0 0 3 28 24 9
3. SK Třebechovice pod Orebem[p 1] 6 3 0 0 3 29 30 9
4. HC Tambor D. Králové nad Labem[p 2] 6 0 0 0 6 15 39 0
Poznámky
  1. Díky postupu Trutnova do 2. ligy se Třebechovice zachránili.
  2. Díky odhlášení Hronova z krajské ligy pro následující sezónu Dvůr Králové nad Labem postoupil.

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Baráž o KLM
O pohár předsedy VV KSLH
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. Stadion Nový Bydžov 18 17 0 0 1 193 43 51
2. HC Tambor D. Králové nad Labem 18 13 0 0 5 115 46 39
3. HC Baroni Opočno 18 10 0 1 7 88 71 31
4. TJ Sokol Semechnice 18 8 2 1 7 90 100 29
5. HC Jaroměř „B“ 18 4 2 1 11 53 128 17
6. SK Třebechovice pod Orebem „B“ 18 4 1 2 11 55 100 16
7. HC Čestice 18 1 1 1 15 39 145 6
Poznámky

O pohár předsedy VV KSLH[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz poháru předsedy VV KSLH
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. TJ Sokol Semechnice 20 14 2 1 3 109 69 47
2. HC Baroni Opočno 20 15 0 1 4 139 59 46
3. HC Jaroměř „B“ 20 6 3 1 10 78 118 25
4. SK Třebechovice pod Orebem „B“ 20 4 1 3 12 68 97 17
5. HC Čestice 20 4 1 1 14 61 112 15

Pardubický přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Skupina o 9.–13. místo
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Spartak Choceň 24 21 0 0 3 196 78 63
2. HC Světlá nad Sázavou 24 19 1 0 4 148 43 59
3. HC Slovan Moravská Třebová 24 17 2 1 4 143 71 56
4. HC Lvi Chotěboř 24 16 2 1 5 131 79 53
5. HC Chrudim 24 17 0 1 6 127 77 52
6. ZH Pardubice 24 12 1 2 9 128 105 40
7. HC Kohouti Česká Třebová 24 9 2 2 11 105 135 33
8. HC Litomyšl 24 9 2 0 13 100 105 31
9. HC Spartak Polička 24 8 2 1 13 86 119 29
10. HC Hlinsko 24 9 0 1 14 107 97 28
11. HC Skuteč 24 3 0 1 20 67 184 10
12. TJ Orli Lanškroun 24 2 1 2 19 87 173 10
13. HC Ledeč nad Sázavou 24 1 0 1 22 40 199 4
Poznámky

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Spartak Choceň 2:3 HC Litomyšl 3:4, 1:3, 4:1, 5:3, 1:2
HC Světlá nad Sázavou 3:0 HC Kohouti Česká Třebová 19:1, 6:4, 7:3
HC Slovan Moravská Třebová 3:0 ZH Pardubice 5:3, 5:1, 8:2
HC Lvi Chotěboř 3:1 HC Chrudim 3:2 po pp., 2:5, 6:3, 5:3

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Světlá nad Sázavou 3:1 HC Litomyšl 1:2, 7:1, 8:5, 4:1
HC Slovan Moravská Třebová 2:3 HC Lvi Chotěboř 7:1, 1:2 po pp., 8:2, 3:4, 1:2 po sn.

O 5.–8. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Kohouti Česká Třebová 2:1 HC Spartak Choceň 5:6, 5:4, sam. nájezdy – 1:0
ZH Pardubice 0:1 HC Chrudim 6:6, 3:13

O 7. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
ZH Pardubice 0:1 HC Spartak Choceň 2:10

O 5. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Kohouti Česká Třebová 0:2 HC Chrudim 3:9, 1:11

O 3. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Litomyšl 0:1 HC Slovan Moravská Třebová 2:2, 1:3

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Světlá nad Sázavou 3:0 HC Lvi Chotěboř 3:1, 7:1, 4:3 po sn.

Skupina o 9.–13. místo[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
O pohár Vladimíra Martince
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
9. HC Spartak Polička 16 11 4 1 0 86 43 42
10. HC Hlinsko 16 10 1 1 4 93 45 33
11. TJ Orli Lanškroun 16 7 0 2 7 75 78 23
12. HC Skuteč 16 5 1 0 10 61 84 17
13. HC Ledeč nad Sázavou 16 1 0 2 13 35 100 5

O pohár Vladimíra Martince[editovat | editovat zdroj]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Spartak Polička 2:0 HC Skuteč 4:3 po pp., 2:1
HC Hlinsko 2:0 TJ Orli Lanškroun 8:2, 10:2

O 3. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Skuteč 0:2 TJ Orli Lanškroun 8:9, 4:6

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Spartak Polička 1:2 HC Hlinsko 6:1, 2:6, 3:4

Superpohár[editovat | editovat zdroj]

Vítěz Královéhradeckého přeboru Výsledek série Vítěz Pardubického přeboru Výsledky jednotlivých zápasů
HC BAK Trutnov 2:1 HC Světlá nad Sázavou 10:4, 1:3, prodloužení – 0:0, sam. nájezdy – 1:0

Liberecký přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Lomnice nad Popelkou 16 14 1 0 1 130 58 44
2. VTJ Ještěd Liberec 16 9 0 0 7 116 85 27
3. HC Česká Lípa 16 8 1 1 6 111 103 27
4. PSK Liberec 16 6 0 1 9 68 77 19
5. HC Frýdlant 16 1 0 0 15 47 149 3
Poznámky
  • Vítěz základní části získává právo hrát kvalifikaci o 2. ligu.

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
PSK Liberec 0:2 HC Lomnice nad Popelkou 1:10, 2:7
HC Česká Lípa 1:1 VTJ Ještěd Liberec 4:5, 6:2

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Česká Lípa 2:0 HC Lomnice nad Popelkou 5:3, 8:2

Karlovarské přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské ligy
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Farmáři Trstěnice 16 16 0 0 0 154 37 48
2. HC PK Vřesová 16 11 0 0 5 116 101 33
3. HC Mariánské Lázně 16 9 0 0 7 96 81 27
4. HC Stadion Cheb „B“ 16 2 1 0 13 70 126 8
5. HC Čerti Ostrov 16 1 0 1 14 63 154 4
Poznámky

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské soutěže
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. IHT Brimstones Cheb 20 16 0 0 4 106 60 48
2. HC PSK 96 Cheb 20 12 2 1 5 102 84 41
3. HC Stadion Cheb „C“ 20 9 1 1 9 99 100 30
4. HC SPLH Hamrníky 20 8 1 1 10 62 84 27
5. HC Auta & Auta Cheb 20 8 1 0 11 91 83 26
6. SK HC Maan Cheb 20 2 0 2 16 59 108 8
Poznámky

Plzeňské přebory[editovat | editovat zdroj]

Krajská liga[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz krajské ligy
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. HC Rebel město Nejdek 18 16 1 1 137 42 33
2. TJ Apollo Kaznějov 18 13 3 2 125 74 29
3. HK Rokycany 18 13 2 3 130 59 28
4. KLH Božkov 18 9 2 7 97 79 20
5. SHC Klatovy „B“ 18 9 1 8 93 100 19
6. HC Chotíkov 18 9 1 8 88 107 19
7. HC Pubec Plzeň 18 5 2 11 71 107 12
8. HC Stadion Cheb 18 4 2 12 74 111 10
9. SKP Rokycany 18 4 0 14 68 124 8
10. KHL Meteor Třemošná 18 1 0 17 48 128 2
Poznámky
  • Plzeňské přebory se hráli stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.
  • Dalšího ročníků krajské ligy se nezúčastnil klub SKP Rokycany (přihlášení do krajské soutěže – sk. A).

Krajská soutěž[editovat | editovat zdroj]

Skupina A[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže – sk. B
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. HC Tachov 18 11 3 4 79 60 25
2. HC Holýšov 18 11 2 5 71 59 24
3. HC DTJ Klabava 18 10 2 6 100 75 22
4. HC Buldoci Stříbro 18 10 1 7 101 77 21
5. TJ Sokol Horní Lukavice 18 9 3 6 76 73 21
6. TJ Sokol Malá Víska 18 8 1 9 72 69 17
7. TJ Sokol Ves Touškov 18 8 1 9 96 97 17
8. SK z Bor 18 8 1 9 102 105 17
9. HC Radobyčice 18 5 0 13 66 90 10
10. HC OMEGA Trans Plzeň 18 2 2 14 57 115 6
Poznámky
  • Plzeňské přebory se hráli stejně jako ve Středočeském meziokresním přeboru a v Praze starým systémem, tedy jen o dva body a neprodlužuje se.
  • Dalšího ročníků krajské soutěže se nezúčastnil klub HC OMEGA Trans Plzeň (sestup do krajské soutěže – sk. B).
Play-off[editovat | editovat zdroj]
Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK z Bor 5:7 HC Tachov 2:5, 3:2
TJ Sokol Ves Touškov 14:7 HC Holýšov 7:4, 7:3
TJ Sokol Malá Víska 6:11 HC DTJ Klabava 2:7, 4:4
TJ Sokol Horní Lukavice 9:11 HC Buldoci Stříbro 2:7, 7:4
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Sokol Ves Touškov 4:5 HC Tachov 2:2, 2:3
HC Buldoci Stříbro 4:11 HC DTJ Klabava 2:6, 2:5
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC DTJ Klabava 6:3 HC Tachov 3:0, 3:3

Skupina B[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže – sk. C
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. HC Lyons Kdyně 20 16 1 3 135 75 33
2. HC Nýřany 20 15 1 4 105 66 31
3. HC Vipers Plzeň 20 15 0 5 130 91 30
4. HCOP Meteor Třemošná 20 12 2 6 106 87 26
5. HC Coyotes Plzeň 20 12 1 7 103 88 25
6. TJ Baník Líně 20 8 1 11 73 81 17
7. HC Strašice 20 7 1 12 83 84 15
8. HC Stříbro 06 20 6 2 12 98 114 14
9. HC JAM Plzeň 20 5 1 14 80 112 11
10. HC Plzeň 2000 20 4 2 14 59 108 10
11. HC S.O.S. Žízeň Chotěšov 20 4 0 16 78 144 8
Poznámky
Play-off[editovat | editovat zdroj]
Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Stříbro 06 13:5 HC Lyons Kdyně 5:0 kont., 8:5
HC Strašice 6:9 HC Nýřany 1:7, 5:2
TJ Baník Líně 11:10 HC Vipers Plzeň 2:7, 9:3
HC Coyotes Plzeň 7:11 HCOP Meteor Třemošná 7:6, 0:5 kont.
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Stříbro 06 4:6 HC Nýřany 1:2, 3:4
TJ Baník Líně 7:6 HCOP Meteor Třemošná 5:0 kont., 2:6
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Baník Líně 3:5 HC Nýřany 3:5

Skupina C[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Sestup do krajské soutěže – sk. D
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. TJ Sokol Losiná 18 16 0 2 114 58 32
2. TJ Město Zbiroh 18 14 1 3 117 58 29
3. HC Klaus Timber Plzeň 18 10 1 7 74 66 21
4. TJ Spartak Sedlec 18 10 0 8 67 64 20
5. TJ Sokol Lipnice 18 9 1 8 79 69 19
6. HC Sokol Vejprnice 18 9 1 8 84 81 19
7. HC SKP Rapid Plzeň 17 7 0 10 63 77 14
8. HC Chotíkov „B“ 18 4 1 13 48 81 9
9. HC Ekonomické Stavby Plzeň 18 3 2 13 49 86 8
10. HC Sokol Díly 17 3 1 13 28 83 7
Poznámky
Play-off[editovat | editovat zdroj]
Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Chotíkov „B“ 10:0 TJ Sokol Losiná 5:0 kont., 5:0 kont.
HC SKP Rapid Plzeň 3:10 TJ Město Zbiroh 3:5, 0:5 kont.
HC Sokol Vejprnice 8:6 HC Klaus Timber Plzeň 5:3, 3:3
TJ Sokol Lipnice 3:21 TJ Spartak Sedlec 3:9, 0:12
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Chotíkov „B“ 2:15 TJ Město Zbiroh 1:4, 1:11
HC Sokol Vejprnice 12:15 TJ Spartak Sedlec 6:11, 6:4
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Spartak Sedlec 7:10 TJ Město Zbiroh 3:4, 4:6

Skupina D[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]
Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. 1. LHC Kralovice 1991 20 14 1 5 100 61 29
2. HC OMEGA Trans Plzeň „B“ 20 12 3 5 97 65 27
3. HC Město Touškov 20 12 3 5 83 61 27
4. TJ Čechie Příkosice 20 12 2 6 96 83 26
5. HC Tempo Staňkov 20 9 4 7 73 68 22
6. HC Handball Plzeň 2003 20 9 3 8 92 79 21
7. TJ Apollo Kaznějov „B“ 20 10 1 9 98 88 21
8. TJ Jiskra Bezdružice 20 10 1 9 70 67 21
9. HC Holýšov „B“ 20 5 2 13 48 81 12
10. HC Panasonic Plzeň 20 4 1 15 60 91 9
11. TJ Město Zbiroh „B“ 20 2 1 17 43 116 5
Poznámky
Play-off[editovat | editovat zdroj]
Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Jiskra Bezdružice 3:7 1. LHC Kralovice 1991 0:2, 3:5
TJ Apollo Kaznějov „B“ 5:10 HC OMEGA Trans Plzeň „B“ 2:5, 3:5
HC Handball Plzeň 2003 5:6 HC Město Touškov 3:2, 2:3, sam. nájezdy – 0:1
HC Tempo Staňkov 7:8 TJ Čechie Příkosice 4:2, 3:6
Semifinále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
TJ Čechie Příkosice 6:11 1. LHC Kralovice 1991 1:4, 5:7
HC Město Touškov 6:4 HC OMEGA Trans Plzeň „B“ 2:2, 4:2
Finále[editovat | editovat zdroj]
Tým A Výsledek zápasů Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Město Touškov 5:4 1. LHC Kralovice 1991 3:2, 2:2

Jihočeský přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. IHC Písek 22 17 2 1 2 135 62 56
2. HC David Servis České Budějovice 22 18 0 1 3 105 63 55
3. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 22 15 1 2 4 114 51 49
4. HC Slavoj Český Krumlov 22 12 2 0 8 105 78 40
5. HC Strakonice 22 11 0 1 10 83 73 34
6. OLH Spartak Soběslav 22 10 1 0 11 89 106 32
7. HC Vimperk 22 9 2 1 10 92 100 32
8. TJ Jiskra Humpolec 22 8 2 0 12 81 94 28
9. TJ Hluboká nad Vltavou Knights 22 8 1 2 11 75 107 28
10. HC Tábor „B“ 22 5 2 1 14 68 91 20
11. HC Slavoj Žirovnice 22 3 0 4 15 61 124 13
12. TJ Božetice 22 3 0 0 19 66 125 9
Poznámky

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
IHC Písek 2:0 TJ Jiskra Humpolec 4:3, 2:0
HC DS České Budějovice 2:0 HC Vimperk 10:3, 6:3
TJ Veselí nad Lužnicí 2:0 OLH Spartak Soběslav 5:2, 7:5
HC Slavoj Český Krumlov 1:2 HC Strakonice 2:1, 4:11, 3:6

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
IHC Písek 0:2 HC Strakonice 3:6, 3:5
HC DS České Budějovice 2:0 TJ Veselí nad Lužnicí 5:2, 5:4

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC DS České Budějovice 2:0 HC Strakonice 5:2, 4:2

Soutěž Vysočiny[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. TJ Náměšť nad Oslavou 18 13 1 0 4 109 68 41
2. SK Telč 18 12 1 1 4 118 54 39
3. HC RH-Centrum Brno 18 12 0 3 3 124 47 39
4. HC Veverská Bítýška 18 10 3 1 4 71 50 37
5. HHK Velké Meziříčí „B“ 18 10 1 0 7 89 66 32
6. HC Spartak Velká Bíteš „B“ 18 9 1 2 6 61 64 31
7. HC Zastávka 18 7 3 1 7 89 77 28
8. HC Sokol Křižanov 18 3 0 1 14 64 123 10
9. HLC Bulldogs Brno 18 3 0 1 14 74 136 10
10. TJ Šerkovice 18 1 0 0 17 50 164 3
Poznámky

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Sokol Křižanov 0:2 TJ Náměšť nad Oslavou 5:7, 2:7
HC Zastávka 0:2 SK Telč 4:6, 2:3
HC Spartak Velká Bíteš „B“ 1:2 HC RH-Centrum Brno 1:8, 5:3, sam. nájezdy – 0:1
HHK Velké Meziříčí „B“ 2:0 HC Veverská Bítýška 4:3, 2:3, sam. nájezdy – 1:0

O 5.–8. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Sokol Křižanov 0:2 HC Veverská Bítýška 1:9, 4:6
HC Spartak Velká Bíteš „B“ 1:0 HC Zastávka 4:3, 2:2

O 7. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Zastávka HC Sokol Křižanov po dohodě nehráno

O 5. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Veverská Bítýška 1:0 HC Spartak Velká Bíteš „B“ 5:3

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HHK Velké Meziříčí „B“ 1:2 TJ Náměšť nad Oslavou 8:2, 2:3, sam. nájezdy – 0:1
HC RH-Centrum Brno 2:0 SK Telč 6:3, 9:2

O 3. místo[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HHK Velké Meziříčí „B“ 1:0 SK Telč 5:4 (po dohodě hráno jen jedno utkání)

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC RH-Centrum Brno 2:1 TJ Náměšť nad Oslavou 15:4, 0:1, sam. nájezdy – 1:0

Jihomoravský a Zlínský přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Vítěz Jihomoravského přeboru (postup do kvalifikace o 2. ligu)
Postup do play-off Jihomoravského kraje
Vítěz Zlínského přeboru (postup do kvalifikace o 2. ligu)
Postup do play-off Zlínského kraje
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. HC Uničov 24 15 2 3 4 120 81 52
2. HHK Velké Meziříčí 24 16 0 3 5 110 72 51
3. HC Spartak Velká Bíteš 24 15 0 3 6 101 72 48
4. HC TJ Šternberk 24 14 0 2 8 107 91 44
5. HK Kroměříž 24 11 5 0 8 117 111 43
6. SK Minerva Boskovice 24 13 0 2 9 91 103 41
7. HC Brumov-Bylnice 24 11 3 0 10 98 88 39
8. DYNAMITERS Blansko HK 24 8 4 3 9 97 92 35
9. HCM Warrior Brno 24 9 1 1 13 90 72 30
10. HC Uherský Brod 24 8 2 1 13 81 96 29
11. Hokej Uherský Ostroh 24 5 1 3 15 81 107 20
12. HC Štika Rosice 24 3 5 0 16 86 135 19
13. HC Uherské Hradiště 24 4 1 3 16 88 147 17
Poznámky
  • Vítězové základní části za jednotlivé kraje získávají právo hrát kvalifikaci o 2. ligu.
  • Dalšího ročníků krajské ligy se nezúčastnily kluby HC Brumov-Bylnice (přihlášení do městské ligy) a HCM Warrior Brno (zrušení mužského družstva).

Play-off Jihomoravského kraje[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC TJ Šternberk 0:2 HCM Warrior Brno 1:3, 1:3
SK Minerva Boskovice 1:2 DYNAMITERS Blansko HK 2:3 po sn., 4:1, 1:4

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HHK Velké Meziříčí 2:0 HCM Warrior Brno 8:3, 3:1
HC Spartak Velká Bíteš 2:0 DYNAMITERS Blansko HK 5:4 po pp., 7:4

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HHK Velké Meziříčí 1:3 HC Spartak Velká Bíteš 4:5 po pp., 2:4, 3:2 po sn., 4:6

Play-off Zlínského kraje[editovat | editovat zdroj]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Brumov-Bylnice 3:0 HC Uherské Hradiště 7:3, 7:1, 8:4
HC Uherský Brod 3:0 Hokej Uherský Ostroh 8:4, 6:2, 5:3

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Brumov-Bylnice 3:1 HC Uherský Brod 6:3, 4:5 po sn., 5:4, 3:2

Moravskoslezský přebor[editovat | editovat zdroj]

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Vysvětlivka
Postup do play-off
Tým vyřazen
Poř. Tým Z V VP PP P VG OG B
1. SK Karviná 20 16 2 0 2 144 65 52
2. HK Hokej Šumperk 2003 20 10 5 1 4 93 57 41
3. HC Studénka 20 11 2 3 4 99 67 40
4. TJ Horní Benešov 20 8 2 5 5 96 68 33
5. HC Kopřivnice 20 7 4 2 7 69 85 31
6. HK Krnov 20 5 4 2 9 81 85 25
7. HC Rožnov pod Radhoštěm „B“ 20 6 2 0 12 76 103 22
8. HC Rožnov pod Radhoštěm 20 6 0 3 11 66 105 21
9. HC Bohumín 20 6 0 2 12 83 109 20
10. HC Orlová „B“ 20 3 1 4 12 42 105 15
Poznámky

Play-off[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK Karviná 2:0 HC Rožnov pod Radhoštěm 8:3, 12:3
HK Hokej Šumperk 2003 2:1 HC Rožnov pod Radhoštěm „B“ 14:0, 0:2, 6:2
HC Studénka 0:2 HK Krnov 0:5 kont., 2:7
TJ Horní Benešov 2:1 HC Kopřivnice 5:0 kont., 0:8, 4:1

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK Karviná 2:0 HK Krnov 6:4, 5:1
HK Hokej Šumperk 2003 2:0 TJ Horní Benešov 5:4, 5:1

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
SK Karviná 2:0 HK Hokej Šumperk 2003 6:3, 3:2 po pp.
Pozn.: po odehrání play-off se hrál dále Sony Cup, jenže bez Karviné, která postoupila do kvalifikace o 2. ligu.

Sony Cup[editovat | editovat zdroj]

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HK Hokej Šumperk 2003 0:2 HC Bohumín 5:6 po pp., 3:5
HC Studénka 2:1 HC Rožnov pod Radhoštěm 8:0, 3:4, 7:2
TJ Horní Benešov 1:2 HC Rožnov pod Radhoštěm „B“ 3:6, 4:3, 4:6
HC Kopřivnice 2:0 HK Krnov 10:3, 4:3

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Studénka 2:0 HC Bohumín 6:4, 13:5
HC Kopřivnice 2:1 HC Rožnov pod Radhoštěm „B“ 3:2 po sn., 3:4 po pp., 8:2

Finále[editovat | editovat zdroj]

Tým A Výsledek série Tým B Výsledky jednotlivých zápasů
HC Studénka 0:2 HC Kopřivnice 1:3, 1:4

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]