Seznam medailistů na mistrovství Evropy v judu

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Toto je seznam medailistů na Mistrovství Evropy v judu.

Superlehká váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1977 Sovětský svaz Jevgenij Pogorelov Francie Guy Le Baupin Východní Německo Reinhard Arndt Rumunská socialistická republika Arpád Szabó
ME 1978 Itálie Felice Mariani Rumunská socialistická republika Arpád Szabó Východní Německo Reinhard Arndt Sovětský svaz Jevgenij Pogorelov
ME 1979 Itálie Felice Mariani Západní Německo Helmut Grobelin Rakousko Josef Reiter Sovětský svaz Aramby Emiž
ME 1980 Itálie Felice Mariani Rakousko Josef Reiter Východní Německo Reinhard Arndt Francie Thierry Rey
ME 1981 Polsko Andrzej Dziemianiuk Rumunská socialistická republika Arpád Szabó Francie Eric Maurel Československo Pavel Petřikov
ME 1982 Sovětský svaz Chazret Tleceri Bulharsko Atanas Gerčev Polsko Andrzej Dziemianiuk Východní Německo Klaus-Peter Stollberg
ME 1983 Sovětský svaz Chazret Tleceri Polsko Andrzej Dziemianiuk Západní Německo Peter Jupke Východní Německo Klaus-Peter Stollberg
ME 1984 Sovětský svaz Chazret Tleceri Itálie Felice Mariani Francie Patrick Roux Španělsko Carlos Sotillo
ME 1985 Sovětský svaz Chazret Tleceri Rumunská socialistická republika Gheorghe Dani Francie Patrick Roux Španělsko Carlos Sotillo
ME 1986 Maďarsko József Csák Západní Německo Peter Jupke Francie Patrick Roux Sovětský svaz Chazret Tleceri
ME 1987 Francie Patrick Roux Sovětský svaz Chazret Tleceri Západní Německo Helmut Dietz Spojené království Neil Eckersley
ME 1988 Sovětský svaz Amiran Totikašvili Francie Patrick Roux Spojené království Neil Eckersley Španělsko Carlos Sotillo
ME 1989 Sovětský svaz Amiran Totikašvili Československo Petr Šedivák Francie Philippe Pradayrol Španělsko Carlos Sotillo
ME 1990 Francie Philippe Pradayrol Spojené království Nigel Donohue Bulharsko Pavel Botev Sovětský svaz Amiran Totikašvili
ME 1991 Francie Philippe Pradayrol Polsko Piotr Kamrowski Maďarsko József Wagner Itálie Marino Cattedra
ME 1992 Ázerbájdžán Nazim Hüseynov Francie Philippe Pradayrol Irsko Keith Gough Německo Raik Arnold
ME 1993 Ázerbájdžán Nazim Hüseynov Flag of Russia 1991-1993.svg Chasan Bisultanov Bulharsko Pavel Botev Spojené království Nigel Donohue
ME 1994 Itálie Girolamo Giovinazzo Ázerbájdžán Nazim Hüseynov Francie Franck Chambilly Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Revazišvili
ME 1995 Spojené království Nigel Donohue Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Vazagašvili Itálie Girolamo Giovinazzo Flag of Belarus (1918, 1991-1995).svg Natik Bagirov
ME 1996 Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Vazagašvili Spojené království Nigel Donohue Itálie Girolamo Giovinazzo Francie Franck Chambilly
ME 1997 Bělorusko Rašad Mamedov Francie Yacine Douma Itálie Girolamo Giovinazzo Portugalsko Pedro Caravana
ME 1998 Flag of Georgia (1990-2004).svg Nestor Chergiani Ukrajina Ruslan Mirzalijev Španělsko Óscar Peñas Bělorusko Rašad Mamedov
ME 1999 Španělsko Óscar Peñas Belgie Cédric Taymans Flag of Georgia (1990-2004).svg Nestor Chergiani Bělorusko Natik Bagirov
ME 2000 Ázerbájdžán Elčin Ismajilov Francie Éric Despezelle Belgie Cédric Taymans Flag of Georgia (1990-2004).svg Nestor Chergiani
ME 2001 Ázerbájdžán Elčin Ismajilov Francie Cyril Soyer Belgie Cédric Taymans Flag of Georgia (1990-2004).svg Nestor Chergiani
ME 2002 Francie Yacine Douma Ázerbájdžán Elčin Ismajilov Flag of Georgia (1990-2004).svg Nestor Chergiani Rusko Jevgenij Staněv
ME 2003 Flag of Georgia (1990-2004).svg Nestor Chergiani Spojené království Craig Fallon Arménie Armen Nazarjan Rakousko Ludwig Paischer
ME 2004 Rakousko Ludwig Paischer Řecko Revaz Zidiridis Rusko Jevgenij Staněv Arménie Armen Nazarjan
ME 2005 Arménie Armen Nazarjan Rakousko Ludwig Paischer Nizozemsko Ruben Houkes Řecko Lavredis Alexanidis
ME 2006 Spojené království Craig Fallon Arménie Armen Nazarjan Nizozemsko Ruben Houkes Rakousko Ludwig Paischer
ME 2007 Rusko Ruslan Kišmachov Arménie Ovanes Davtjan Izrael Gal Jekutiel Gruzie Nestor Chergiani
ME 2008 Rakousko Ludwig Paischer Nizozemsko Ruben Houkes Řecko Lavredis Alexanidis Gruzie Nestor Chergiani
ME 2009 Rusko Arsen Galsťan Ukrajina Giorgi Zantaraija Gruzie Nestor Chergiani Rakousko Ludwig Paischer
ME 2010 Francie Sofiane Milous Rakousko Ludwig Paischer Nizozemsko Jeroen Mooren Itálie Elio Verde
ME 2011 Ukrajina Giorgi Zantaraija Gruzie Betkil Šukvani Rusko Arsen Galsťan Itálie Elio Verde
ME 2012 Rusko Beslan Mudranov Arménie Ovanes Davtjan Nizozemsko Jeroen Mooren Gruzie Amiran Papinašvili
ME 2013 Gruzie Amiran Papinašvili Švýcarsko Ludovic Chammartin Izrael Tommy Aršansky Spojené království Ashley McKenzie
ME 2014 Rusko Beslan Mudranov Gruzie Amiran Papinašvili Arménie Ovanes Davtjan Ázerbájdžán Ilgar Muškijev
ME 2015 Rusko Beslan Mudranov Ázerbájdžán Orchan Safarov Švýcarsko Ludovic Chammartin Gruzie Amiran Papinašvili
ME 2016 Francie Walide Khyar Ázerbájdžán Orchan Safarov Arménie Ovanes Davtjan Itálie Elios Manzi
ME 2017 Rusko Robert Mšvidobadze Bulharsko Janislav Gerčev Španělsko Francisco Garrigós Ázerbájdžán Orchan Safarov
ME 2018 Rusko Islam Jašujev Bulharsko Janislav Gerčev Spojené království Ashley McKenzie Rusko Beslan Mudranov
ME 2019 Gruzie Luchum Čchvimijani Španělsko Francisco Garrigós Gruzie Amiran Papinašvili Belgie Jorre Verstraeten
ME 2020 Rusko Robert Mšvidobadze Rusko Jago Abuladze Španělsko Francisco Garrigós Belgie Jorre Verstraeten
ME 2021 Španělsko Francisco Garrigós Francie Luka Mcheidze Rusko Jago Abuladze Ázerbájdžán Karamat Husejnov

Pololehká váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1965 Sovětský svaz Alexej Iljušin Sovětský svaz Sergej Suslin --- ---
ME 1966 Sovětský svaz Sergej Suslin Francie Jean-Claude Meslaye Francie Serge Feist Nizozemsko Theo Klein
ME 1967 Sovětský svaz Sergej Suslin Belgie Gustaaf Lauwereins Spojené království George Glass Sovětský svaz Nikolaj Kozickij
ME 1968 Sovětský svaz Anzor Martkoplišvili Sovětský svaz Sergej Suslin Francie Serge Feist Francie Denis Pylypiw
ME 1969 Francie Serge Feist Východní Německo Dieter Scholz Francie Jean-Jacques Mounier Jugoslávie Stanko Topolčnik
ME 1970 Francie Jean-Jacques Mounier Sovětský svaz Sergej Suslin Východní Německo Dieter Scholz Východní Německo Karl-Heinz Werner
ME 1971 Francie Jean-Jacques Mounier Sovětský svaz Šengeli Picchelauri Maďarsko Ferenc Szabó Východní Německo Karl-Heinz Werner
ME 1972 Francie Jean-Jacques Mounier Sovětský svaz Sergej Suslin Sovětský svaz Serhij Melnyčenko Východní Německo Karl-Heinz Werner
ME 1973 Sovětský svaz Serhij Melnyčenko Sovětský svaz Šengeli Picchelauri Francie Michel Algisi Východní Německo Karl-Heinz Werner
ME 1974 Sovětský svaz Serhij Melnyčenko Spojené království Danny Da Costa Francie Michel Algisi Sovětský svaz Šengeli Picchelauri
ME 1975 Východní Německo Torsten Reißmann Sovětský svaz Šengeli Picchelauri Polsko Edward Alkśnin Francie Yves Delvingt
ME 1976 Maďarsko József Tuncsik Sovětský svaz Oleg Zurabiani Francie Michel Algisi Francie Yves Delvingt
ME 1977 Francie Yves Delvingt Maďarsko Ferenc Szabó Švédsko Wolfgang Biedron Východní Německo Torsten Reißmann
ME 1978 Východní Německo Torsten Reißmann Sovětský svaz Nikolaj Soloduchin Maďarsko József Tuncsik Jugoslávie Dragan Kosić
ME 1979 Sovětský svaz Nikolaj Soloduchin Západní Německo James Rohleder Francie Yves Delvingt Rumunská socialistická republika Nicolae Vlad
ME 1980 Východní Německo Torsten Reißmann Sovětský svaz Valentin Tarakanov Maďarsko Imre Gelencsér Rumunská socialistická republika Constantin Niculae
ME 1981 Rumunská socialistická republika Constantin Niculae Francie Thierry Rey Španělsko Sergio Cardell Rakousko Josef Reiter
ME 1982 Východní Německo Torsten Reißmann Francie Thierry Rey Polsko Janusz Pawłowski Rakousko Josef Reiter
ME 1983 Francie Thierry Rey Československo Jaroslav Kříž Polsko Janusz Pawłowski Sovětský svaz Nikolaj Soloduchin
ME 1984 Francie Marc Alexandre Československo Jaroslav Kříž Spojené království Stephen Gawthorpe Švýcarsko Luc Chanson
ME 1985 Rumunská socialistická republika Cornel Șerban Francie Marc Alexandre Švédsko Jörgen Häggqvist Východní Německo Andreas Paluschek
ME 1986 Sovětský svaz Jurij Sokolov Západní Německo Joachim Brenner Polsko Janusz Pawłowski Francie Marc Alexandre
ME 1987 Francie Jean-Pierre Hansen Jugoslávie Dragomir Bečanović Maďarsko Tamás Bujkó Sovětský svaz Sergej Kosmynin
ME 1988 Francie Bruno Carabetta Západní Německo Guido Schumacher Východní Německo Udo Quellmalz Sovětský svaz Sergej Kosmynin
ME 1989 Francie Bruno Carabetta Sovětský svaz Sergej Kosmynin Maďarsko József Csák Československo Pavel Petřikov
ME 1990 Francie Bruno Carabetta Východní Německo Udo Quellmalz Belgie Philip Laats Rumunsko Stelian Petrescu
ME 1991 Švýcarsko Eric Born Maďarsko József Csák Německo Martin Schmidt Spojené království Ian Freeman
ME 1992 Francie Benoît Campargue Lotyšsko Vsevolod Zeljonyj Bulharsko Ivan Netov Španělsko Francisco Lorenzo
ME 1993 Flag of Russia 1991-1993.svg Sergej Kosmynin Lotyšsko Vsevolod Zeljonyj Německo Udo Quellmalz Moldavsko Fedor Lazarenko
ME 1994 Rusko Vladimir Dračko Polsko Jarosław Lewak Turecko Salim Abanoz Francie Benoît Campargue
ME 1995 Německo Peter Schlatter Lotyšsko Vsevolod Zeljonyj Belgie Philip Laats Turecko Bektaş Demirel
ME 1996 Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Revazišvili Spojené království Julian Davies Německo Peter Schlatter Francie Larbi Ben-Boudaoud
ME 1997 Turecko Hüseyin Özkan Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Revazišvili Francie Larbi Ben-Boudaoud Spojené království Julian Davies
ME 1998 Francie Larbi Ben-Boudaoud Rusko Islam Macijev Nizozemsko Patrick van Kalken Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Revazišvili
ME 1999 Francie Larbi Ben-Boudaoud Itálie Girolamo Giovinazzo Turecko Hüseyin Özkan Moldavsko Victor Bivol
ME 2000 Nizozemsko Patrick van Kalken Maďarsko József Csák Itálie Girolamo Giovinazzo Bulharsko Georgi Georgiev
ME 2001 Ukrajina Renat Mirzalijev Flag of Georgia (1990-2004).svg Davit Margošvili Francie Larbi Ben-Boudaoud Slovensko Jozef Krnáč
ME 2002 Maďarsko Miklós Ungvári Slovensko Jozef Krnáč Rusko Islam Macijev Ukrajina Musa Nastujev
ME 2003 Francie Benjamin Darbelet Flag of Georgia (1990-2004).svg Davit Margošvili Turecko Hüseyin Özkan Bulharsko Georgi Georgiev
ME 2004 Turecko Bektaş Demirel Ázerbájdžán Elčin Ismajilov Španělsko Óscar Peñas Francie Benjamin Darbelet
ME 2005 Ázerbájdžán Elčin Ismajilov Maďarsko Miklós Ungvári Francie Benjamin Darbelet Bělorusko Alexandr Šlyk
ME 2006 Gruzie Zaza Kedelašvili Francie Benjamin Darbelet Estonsko Künter Rothberg Rakousko Andreas Mitterfellner
ME 2007 Gruzie Zaza Kedelašvili Srbsko Miloš Mijalković Polsko Tomasz Adamiec Francie Benjamin Darbelet
ME 2008 Gruzie Zaza Kedelašvili Maďarsko Miklós Ungvári Portugalsko Pedro Dias Rusko Alim Gadanov
ME 2009 Maďarsko Miklós Ungvári Polsko Tomasz Kowalski Rusko Alim Gadanov Lotyšsko Děnis Kozlov
ME 2010 Španělsko Sugoi Uriarte Maďarsko Miklós Ungvári Slovinsko Rok Drakšič Rakousko Andreas Mitterfellner
ME 2011 Maďarsko Miklós Ungvári Ázerbájdžán Tərlan Kərimov Rusko Alim Gadanov Spojené království Colin Oates
ME 2012 Rusko Alim Gadanov Polsko Tomasz Kowalski Slovinsko Rok Drakšič Gruzie Laša Šavdatuašvili
ME 2013 Gruzie Laša Šavdatuašvili Rusko Kamal Chanmagomedov Francie David Larose Francie Dimitri Dragin
ME 2014 Francie Loïc Korval Francie David Larose Bělorusko Dmitrij Šeršaň Rusko Michail Puljajev
ME 2015 Rusko Kamal Chanmagomedov Francie Loïc Korval Rusko Michail Puljajev Německo Sebastian Seidl
ME 2016 Gruzie Važa Margvelašvili Spojené království Colin Oates Itálie Fabio Basile Rusko Arsen Galsťan
ME 2017 Ukrajina Giorgi Zantaraia Slovinsko Adrian Gomboc Slovensko Matej Poliak Ázerbájdžán Nidžat Šichalizade
ME 2018 Slovinsko Adrian Gomboc Itálie Matteo Medves Izrael Tal Flikr Bělorusko Dmitrij Šeršaň
ME 2019 Ukrajina Giorgi Zantaraia Itálie Matteo Medves Gruzie Važa Margvelašvili Gruzie Bagrat Nynyjašvili
ME 2020 Ázerbájdžán Orchan Safarov Izrael Tal Flikr Moldavsko Denis Vieru Francie Kilian Le Blouch
ME 2021 Itálie Manuel Lombardo Gruzie Važa Margvelašvili Portugalsko João Crisóstomo Španělsko Alberto Gaitero

Lehká váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1965 Sovětský svaz Vladimir Kuspiš Spojené království Brian Jacks --- ---
ME 1966 Sovětský svaz Oleg Stěpanov Polsko Czesław Łaksa Východní Německo Joachim Schröder Sovětský svaz Aron Bogoľubov
ME 1967 Francie Armand Desmet Nizozemsko Eddy van der Pol Východní Německo Joachim Schröder Nizozemsko Tonny Jonkman
ME 1968 Sovětský svaz Roin Magaltadze Sovětský svaz Džemal Natelašvili Polsko Czesław Kur Spojené království William Wood
ME 1969 Sovětský svaz David Rudman Polsko Antoni Zajkowski Polsko Czesław Kur Francie Patrick Vial
ME 1970 Východní Německo Rudolf Hendel Východní Německo Dietmar Hötger Západní Německo Engelbert Dörbandt Spojené království Edward Mullen
ME 1971 Východní Německo Rudolf Hendel Polsko Antoni Zajkowski Francie Pierre Guichard Sovětský svaz Valerij Dvojnikov
ME 1972 Východní Německo Dietmar Hötger Sovětský svaz Anatolij Novikov Polsko Marian Tałaj Západní Německo Albert Verhülsdonk
ME 1973 Východní Německo Dietmar Hötger Západní Německo Engelbert Dörbandt Itálie Franco Novasconi Spojené království Vass Morrison
ME 1974 Východní Německo Günter Krüger Sovětský svaz Valerij Dvojnikov Západní Německo Engelbert Dörbandt Francie Gérard Gautier
ME 1975 Sovětský svaz Vladimir Něvzorov Sovětský svaz Valerij Dvojnikov Východní Německo Dietmar Hötger Východní Německo Günter Krüger
ME 1976 Sovětský svaz Valerij Dvojnikov Východní Německo Dietmar Hötger Polsko Marian Tałaj Sovětský svaz Aristotěľ Spirov
ME 1977 Sovětský svaz Vladimir Něvzorov Polsko Marian Tałaj Spojené království Neil Adams Východní Německo Günter Krüger
ME 1978 Východní Německo Günter Krüger Západní Německo Engelbert Dörbandt Spojené království Neil Adams Maďarsko Károly Molnár
ME 1979 Spojené království Neil Adams Itálie Ezio Gamba Východní Německo Günter Krüger Sovětský svaz Jevgenij Babanov
ME 1980 Rumunská socialistická republika Nicolae Vlad Spojené království Chris Bowles Východní Německo Karl-Heinz Lehmann Sovětský svaz Jevgenij Babanov
ME 1981 Východní Německo Karl-Heinz Lehmann Maďarsko Sándor Nagysolymosi Bulharsko Iliyan Nedkov Rumunská socialistická republika Simion Toplicean
ME 1982 Itálie Ezio Gamba Východní Německo Karl-Heinz Lehmann Sovětský svaz Magomed Parčijev Československo Stanislav Tůma
ME 1983 Francie Richard Mélillo Itálie Ezio Gamba Západní Německo Steffen Stranz Východní Německo Karl-Heinz Lehmann
ME 1984 Sovětský svaz Tamaz Namgalauri Francie Serge Dyot Španělsko Joaquín Ruiz Rumunská socialistická republika Istvan Nagy
ME 1985 Sovětský svaz Tamaz Namgalauri Maďarsko Bertalan Hajtós Spojené království Kerrith Brown Francie Richard Mélillo
ME 1986 Maďarsko Bertalan Hajtós Spojené království Kerrith Brown Polsko Wiesław Błach Itálie Ezio Gamba
ME 1987 Polsko Wiesław Błach Francie Richard Mélillo Západní Německo Steffen Stranz Východní Německo Sven Loll
ME 1988 Španělsko Joaquín Ruiz Východní Německo Sven Loll Polsko Krzysztof Kamiński Západní Německo Hans Engelmeier
ME 1989 Finsko Jorma Korhonen Maďarsko Bertalan Hajtós Francie Marc Alexandre Sovětský svaz Giorgi Tenadze
ME 1990 Západní Německo Guido Schumacher Finsko Jorma Korhonen Polsko Wiesław Błach Maďarsko Bertalan Hajtós
ME 1991 Německo Stefan Dott Československo Josef Věnsek Francie Christophe Gagliano Sovětský svaz Magomedbek Alijev
ME 1992 Rakousko Norbert Haimberger Francie Bruno Carabetta Izrael Oren Smadža Španělsko Joaquín Ruiz
ME 1993 Flag of Georgia (1990-2004).svg Vladimer Dgebuadze Ázerbájdžán Tərlan Poladov Finsko Jorma Korhonen Francie Patrick Rosso
ME 1994 Rusko Sergej Kosmynin Francie Patrick Rosso Německo René Sporleder Maďarsko Bertalan Hajtós
ME 1995 Německo Martin Schmidt Francie Christophe Gagliano Flag of Bosnia and Herzegovina (1992-1998).svg Davor Vlaškovac Rakousko Thomas Schleicher
ME 1996 Spojené království Danny Kingston Rakousko Thomas Schleicher Francie Christophe Gagliano Ukrajina Ilia Čimčiuri
ME 1997 Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Vazagašvili Rusko Anatolij Larjukov Spojené království Danny Kingston Francie Christophe Gagliano
ME 1998 Itálie Giuseppe Maddaloni Moldavsko Andrei Golban Ukrajina Ilia Čimčiuri Polsko Rafał Kozielewski
ME 1999 Itálie Giuseppe Maddaloni Estonsko Alexej Budolin Rusko Vitalij Makarov Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Vazagašvili
ME 2000 Portugalsko Michel Almeida Rusko Vitalij Makarov Francie Ferrid Kheder Flag of Georgia (1990-2004).svg Giorgi Revazišvili
ME 2001 Ukrajina Hennadij Bilodid Itálie Giuseppe Maddaloni Francie Daniel Fernandes Moldavsko Nikolaj Belokosov
ME 2002 Bělorusko Anatolij Larjukov Flag of Georgia (1990-2004).svg Davit Kevchišvili Itálie Giuseppe Maddaloni Lotyšsko Vsevolod Zeljonyj
ME 2003 Ukrajina Hennadij Bilodid Španělsko Kiyoshi Uematsu Bělorusko Anatolij Larjukov Polsko Krzysztof Wiłkomirski
ME 2004 Španělsko Kiyoshi Uematsu Izrael Jo'el Razvozov Gruzie Davit Kevchišvili Lotyšsko Vsevolod Zeljonyj
ME 2005 Maďarsko Ákos Braun Izrael Jo'el Razvozov Gruzie Davit Kevchišvili Francie Daniel Fernandes
ME 2006 Ázerbájdžán Elnur Mammadli Francie Daniel Fernandes Nizozemsko Bryan van Dijk Rusko Salamu Mežidov
ME 2007 Rusko Salamu Mežidov Gruzie Davit Kevchišvili Bulharsko Georgi Georgiev Bělorusko Konstantin Semjonov
ME 2008 Belgie Dirk Van Tichelt Španělsko Kiyoshi Uematsu Maďarsko Ákos Braun Gruzie Davit Kevchišvili
ME 2009 Ukrajina Volodymyr Soroka Nizozemsko Dex Elmont Francie Gilles Bonhomme Moldavsko Marcel Trudov
ME 2010 Portugalsko João Pina Rusko Batradz Kaitmazov Francie Ugo Legrand Maďarsko Attila Ungvári
ME 2011 Portugalsko João Pina Rusko Murat Kodzokov Turecko Hasan Vanlıoğlu Česko Jaromír Ježek
ME 2012 Francie Ugo Legrand Ukrajina Volodymyr Soroka Nizozemsko Dex Elmont Izrael Soso Palelašvili
ME 2013 Slovinsko Rok Drakšič Gruzie Nugzar Tatalašvili Francie Pierre Duprat Gruzie Zebeda Rechviašvili
ME 2014 Nizozemsko Dex Elmont Francie Ugo Legrand Slovinsko Rok Drakšič Maďarsko Miklós Ungvári
ME 2015 Izrael Sagi Muki Gruzie Nugzar Tatalašvili Slovinsko Rok Drakšič Belgie Dirk Van Tichelt
ME 2016 Ázerbájdžán Rustam Orudžov Gruzie Laša Šavdatuašvili Slovinsko Rok Drakšič Gruzie Nugzar Tatalašvili
ME 2017 Ázerbájdžán Hidajat Hejdarov Rusko Musa Moguškov Švédsko Tommy Macias Ázerbájdžán Rustam Orudžov
ME 2018 Arménie Ferdinand Karapeťan Ázerbájdžán Hidajat Hejdarov Turecko Bilal Ciloglu Švédsko Tommy Macias
ME 2019 Švédsko Tommy Macias Ázerbájdžán Rustam Orudžov Řecko Jorgos Azoidis Ázerbájdžán Hidajat Hejdarov
ME 2020 Moldavsko Victor Sterpu Gruzie Laša Šavdatuašvili Ázerbájdžán Rustam Orudžov Švédsko Tommy Macias
ME 2021 Kosovo Akil Gjakova Izrael Tóhar Butbul Rusko Musa Moguškov Švýcarsko Nils Stup

Polostřední váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1977 Polsko Adam Adamczyk Východní Německo Harald Heinke Západní Německo Fred Marhenke Francie Bernard Tchoullouyan
ME 1978 Východní Německo Harald Heinke Polsko Adam Adamczyk Francie Bernard Tchoullouyan Rakousko Jerzy Jatowtt
ME 1979 Východní Německo Harald Heinke Sovětský svaz Šota Chabareli Polsko Adam Adamczyk Rumunská socialistická republika Mihalache Toma
ME 1980 Spojené království Neil Adams Východní Německo Harald Heinke Francie Bernard Tchoullouyan Rumunská socialistická republika Mircea Frăţică
ME 1981 Bulharsko Georgi Petrov Československo Roman Novotný Polsko Andrzej Sadej Sovětský svaz Šota Chabareli
ME 1982 Rumunská socialistická republika Mircea Frăţică Sovětský svaz Šota Chabareli Polsko Andrzej Sadej Spojené království Neil Adams
ME 1983 Spojené království Neil Adams Finsko Seppo Myllylä Polsko Andrzej Sadej Sovětský svaz Šota Chabareli
ME 1984 Spojené království Neil Adams Maďarsko Dénes Fogarasi Francie Michel Nowak Sovětský svaz Jurij Merkulov
ME 1985 Spojené království Neil Adams Polsko Waldemar Legień Francie Michel Nowak Švédsko Per Kjellin
ME 1986 Západní Německo Frank Wieneke Francie Marcel Pietri Polsko Waldemar Legień Východní Německo Ramon Pink
ME 1987 Sovětský svaz Bašir Varajev Francie Jean-Michel Berthet Polsko Andrzej Sadej Rakousko Peter Reiter
ME 1988 Sovětský svaz Bašir Varajev Západní Německo Frank Wieneke Francie Pascal Tayot Rakousko Peter Reiter
ME 1989 Sovětský svaz Bašir Varajev Západní Německo Frank Wieneke Nizozemsko Anthonie Wurth Maďarsko Zsolt Zsoldos
ME 1990 Sovětský svaz Bašir Varajev Maďarsko Zsolt Zsoldos Francie Bertrand Amoussou Rumunsko Iulian Rusu
ME 1991 Nizozemsko Anthonie Wurth Belgie Johan Laats Polsko Krzysztof Kamiński Sovětský svaz Bašir Varajev
ME 1992 Německo Marko Spittka Švýcarsko Olivier Schaffter Francie Bertrand Damaisin Flag of Russia 1991-1993.svg Šarip Varajev
ME 1993 Francie Darcel Yandzi Flag of Georgia (1990-2004).svg Soso Liparteliani Belgie Johan Laats Flag of Russia 1991-1993.svg Alexej Timoškin
ME 1994 Spojené království Ryan Birch Belgie Johan Laats Nizozemsko Mark Huizinga Rakousko Patrick Reiter
ME 1995 Rakousko Patrick Reiter Francie Djamel Bouras Belgie Johan Laats Turecko İrfan Toker
ME 1996 Francie Djamel Bouras Moldavsko Oleg Krecul Rusko Konstantin Savčiškin Rakousko Patrick Reiter
ME 1997 Belgie Johan Laats Francie Djamel Bouras Rakousko Patrick Reiter Německo Dirk Radszat
ME 1998 Maďarsko Bertalan Hajtós Ázerbájdžán Mehman Əzizov Německo Dirk Radszat Turecko Irakli Uznadze
ME 1999 Portugalsko Nuno Delgado Nizozemsko Maarten Arens Spojené království Graeme Randall Francie Djamel Bouras
ME 2000 Švýcarsko Sergei Aschwanden Španělsko Ricardo Etxarte Estonsko Alexej Budolin Polsko Robert Krawczyk
ME 2001 Estonsko Alexej Budolin Rusko Laša Pipia Turecko Irakli Uznadze Španělsko Óscar Fernández
ME 2002 Turecko Irakli Uznadze Estonsko Alexej Budolin Polsko Robert Krawczyk Itálie Roberto Meloni
ME 2003 Švýcarsko Sergei Aschwanden Portugalsko Nuno Delgado Estonsko Alexej Budolin Německo Florian Wanner
ME 2004 Řecko Ilias Iliadis Německo Ole Bischof Španělsko Ricardo Etxarte Rusko Dmitrij Nosov
ME 2005 Německo Ole Bischof Slovensko Boris Novotný Spojené království Euan Burton Polsko Robert Krawczyk
ME 2006 Bělorusko Sergej Šundikov Itálie Giuseppe Maddaloni Nizozemsko Guillaume Elmont Švýcarsko Sergei Aschwanden
ME 2007 Polsko Robert Krawczyk Bělorusko Sergej Šundikov Nizozemsko Guillaume Elmont Spojené království Euan Burton
ME 2008 Portugalsko João Neto Nizozemsko Guillaume Elmont Bělorusko Nikolaj Barkovský Itálie Giuseppe Maddaloni
ME 2009 Rusko Ivan Nifontov Itálie Antonio Ciano Slovinsko Aljaž Sedej Gruzie Levan Ciklauri
ME 2010 Rusko Siražudin Magomedov Bělorusko Alexandr Stěšenko Spojené království Euan Burton Nizozemsko Guillaume Elmont
ME 2011 Ázerbájdžán Elnur Mammadli Moldavsko Sergiu Toma Německo Ole Bischof Rusko Siražudin Magomedov
ME 2012 Rusko Siražudin Magomedov Rusko Murat Chabačirov Belgie Joachim Bottieau Lotyšsko Konstantin Ovčinnikov
ME 2013 Gruzie Avtandil Črikišvili Chorvatsko Tomislav Marijanović Belgie Joachim Bottieau Francie Loïc Pietri
ME 2014 Gruzie Avtandil Črikišvili Francie Loïc Pietri Maďarsko Szabolcs Krizsán Německo Sven Maresch
ME 2015 Gruzie Avtandil Črikišvili Rusko Ivan Nifontov Francie Loïc Pietri Německo Alexander Wieczerzak
ME 2016 Rusko Chasan Chalmurzajev Gruzie Avtandil Črikišvili Bulharsko Ivajlo Ivanov Švédsko Robin Pacek
ME 2017 Rusko Alan Chubecov Německo Dominic Ressel Chorvatsko Dominik Družeta Rusko Aslan Lappinagov
ME 2018 Izrael Sagi Muki Belgie Sami Chouchi Itálie Antonio Esposito Rusko Aslan Lappinagov
ME 2019 Belgie Matthias Casse Bulharsko Ivajlo Ivanov Gruzie Luka Majisuradze Maďarsko Attila Ungvári
ME 2020 Gruzie Tato Grigalashvili Bulharsko Ivajlo Ivanov Gruzie Luka Majisuradze Belgie Matthias Casse
ME 2021 Turecko Vedat Albayrak Belgie Matthias Casse Izrael Sagi Muki Itálie Christian Parlati

Střední váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1954 Nizozemsko Hein Essink Nizozemsko Dick Konings --- ---
ME 1957 Francie Pierre Rigal Nizozemsko Hein Essink --- ---
ME 1958 Rakousko Walter Gauhs Francie Marcel Nottola --- ---
ME 1959 Nizozemsko Hein Essink Rakousko Paul Kunisch --- ---
ME 1960 Západní Německo Heinrich Metzler Nizozemsko Hein Essink --- ---
ME 1961 Západní Německo Heinrich Metzler Rakousko Paul Kunisch --- ---
ME 1962 Francie Henri Courtine Západní Německo Gerd Stamer --- ---
ME 1963 Francie Jacques Noris Spojené království George Kerr --- ---
ME 1964 Francie Lionel Grossain Francie Jacques Noris --- ---
ME 1965 Nizozemsko Martin Poglajen Francie Patrick Clément --- ---
ME 1966 Nizozemsko Peter Snijders Sovětský svaz Vladimir Pokatajev Nizozemsko Martin Poglajen Sovětský svaz George Kotik
ME 1967 Sovětský svaz Vladimir Pokatajev Spojené království George Kerr Spojené království Brian Jacks Francie Patrick Clément
ME 1968 Západní Německo Wolfgang Hofmann Francie Patrick Clément Východní Německo Horst Leupold Západní Německo Ferdi Miebach
ME 1969 Sovětský svaz Anatolij Bondarenko Východní Německo Otto Smirat Nizozemsko Martin Poglajen Nizozemsko Jan Snijders
ME 1970 Spojené království Brian Jacks Nizozemsko Martin Poglajen Východní Německo Horst Leupold Východní Německo Otto Smirat
ME 1971 Francie Guy Auffray Sovětský svaz Guram Gogolauri Spojené království Brian Jacks Francie Patrick Clément
ME 1972 Francie Jean-Paul Coche Sovětský svaz Guram Gogolauri Maďarsko László Ipacs Sovětský svaz Andrej Cjupačenko
ME 1973 Spojené království Brian Jacks Francie Guy Auffray Východní Německo Bernd Look Sovětský svaz Guram Gogolauri
ME 1974 Francie Jean-Paul Coche Polsko Antoni Reiter Polsko Adam Adamczyk Spojené království Bob Debelius
ME 1975 Polsko Antoni Reiter Sovětský svaz Abdulgadži Barkalajev Polsko Adam Adamczyk Sovětský svaz Alexej Volosov
ME 1976 Francie Jean-Paul Coche Polsko Adam Adamczyk Polsko Antoni Reiter Východní Německo Detlef Ultsch
ME 1977 Sovětský svaz Alexej Volosov Švýcarsko Jürg Röthlisberger Polsko Zbigniew Bielawski Východní Německo Detlef Ultsch
ME 1978 Sovětský svaz Alexandr Jackevič Východní Německo Detlef Ultsch Západní Německo Wolfgang Frank Švýcarsko Jürg Röthlisberger
ME 1979 Švýcarsko Jürg Röthlisberger Jugoslávie Slavko Obadov Východní Německo Detlef Ultsch Maďarsko Endre Kiss
ME 1980 Sovětský svaz Alexandr Jackevič Rakousko Peter Seisenbacher Spojené království Peter Donnelly Východní Německo Detlef Ultsch
ME 1981 Sovětský svaz Davit Bodaveli Francie Bernard Tchoullouyan Západní Německo Wolfgang Frank Maďarsko János Gyáni
ME 1982 Sovětský svaz Alexandr Jackevič Itálie Mario Vecchi Francie Bernard Tchoullouyan Východní Německo Detlef Ultsch
ME 1983 Sovětský svaz Vitalij Pesňak Rakousko Peter Seisenbacher Itálie Mario Vecchi Východní Německo Detlef Ultsch
ME 1984 Sovětský svaz Vitalij Pesňak Východní Německo Roland Borawski Rakousko Peter Seisenbacher Nizozemsko Ben Spijkers
ME 1985 Sovětský svaz Vitalij Pesňak Západní Německo Michael Bazynski Rakousko Peter Seisenbacher Bulharsko Georgi Petrov
ME 1986 Rakousko Peter Seisenbacher Nizozemsko Ben Spijkers Francie Fabien Canu Maďarsko János Gyáni
ME 1987 Francie Fabien Canu Spojené království Densign White Rakousko Peter Seisenbacher Sovětský svaz Viktor Poddubnij
ME 1988 Francie Fabien Canu Spojené království Densign White Nizozemsko Ben Spijkers Rakousko Peter Seisenbacher
ME 1989 Francie Fabien Canu Sovětský svaz Vitalij Buďukin Itálie Giorgio Vismara Východní Německo Axel Lobenstein
ME 1990 Polsko Waldemar Legień Východní Německo Axel Lobenstein Spojené království Densign White Francie Fabien Canu
ME 1991 Německo Axel Lobenstein Itálie Giorgio Vismara Rumunsko Adrian Croitoru Španělsko León Villar
ME 1992 Francie Pascal Tayot Rumunsko Adrian Croitoru Itálie Giorgio Vismara Španělsko León Villar
ME 1993 Francie Pascal Tayot Moldavsko Apti Magomadov Nizozemsko Alex Smeets Flag of Russia 1991-1993.svg Oleg Malcev
ME 1994 Rusko Oleg Malcev Francie Vincenzo Carabetta Rumunsko Adrian Croitoru Flag of Georgia (1990-2004).svg Iveri Džikurauli
ME 1995 Nizozemsko Maarten Arens Flag of Georgia (1990-2004).svg Iveri Džikurauli Ukrajina Ruslan Mašurenko Rusko Oleg Malcev
ME 1996 Nizozemsko Mark Huizinga Rusko Oleg Malcev Spojené království Ryan Birch Rakousko Sergej Klišin
ME 1997 Nizozemsko Mark Huizinga Rakousko Sergej Klišin Belgie Daan De Cooman Litva Algimantas Merkevičius
ME 1998 Nizozemsko Mark Huizinga Německo Marko Spittka Francie Vincenzo Carabetta Rusko Dmitrij Morozov
ME 1999 Belgie Daan De Cooman Litva Algimantas Merkevičius Nizozemsko Mark Huizinga Ázerbájdžán Rasul Salimov
ME 2000 Rumunsko Adrian Croitoru Nizozemsko Mark Huizinga Ukrajina Ruslan Mašurenko Ázerbájdžán Rasul Salimov
ME 2001 Nizozemsko Mark Huizinga Ázerbájdžán Rasul Salimov Francie Frédéric Demontfaucon Estonsko Dmitrij Budolin
ME 2002 Ukrajina Valentyn Hrekov Bělorusko Sergej Kucharenko Nizozemsko Mark Huizinga Flag of Georgia (1990-2004).svg Zurab Zviadauri
ME 2003 Ukrajina Valentyn Hrekov Rusko Chasanbi Taov Nizozemsko Mark Huizinga Turecko Özgür Yılmaz
ME 2004 Itálie Francesco Lepre Nizozemsko Mark Huizinga Ukrajina Valentyn Hrekov Rusko Chasanbi Taov
ME 2005 Španělsko David Alarza Itálie Roberto Meloni Švýcarsko Sergei Aschwanden Nizozemsko Mark Huizinga
ME 2006 Rusko Ivan Peršin Španělsko David Alarza Itálie Roberto Meloni Spojené království Winston Gordon
ME 2007 Ukrajina Valentyn Hrekov Gruzie Irakli Cirekidze Itálie Roberto Meloni Španělsko David Alarza
ME 2008 Nizozemsko Mark Huizinga Ázerbájdžán Elchan Mammadov Bělorusko Andrej Kazusjonok Gruzie Irakli Cirekidze
ME 2009 Bělorusko Andrej Kazusjonok Gruzie Varlam Lipartelijani Litva Karolis Bauža Ázerbájdžán Elchan Mammadov
ME 2010 Švédsko Marcus Nyman Gruzie Varlam Lipartelijani Řecko Ilias Iliadis Ázerbájdžán Elchan Mammadov
ME 2011 Řecko Ilias Iliadis Rusko Kirill Děnisov Gruzie Varlam Lipartelijani Švédsko Marcus Nyman
ME 2012 Gruzie Varlam Lipartelijani Rusko Grigorij Suljomin Bělorusko Andrej Kazusjonok Německo Christophe Lambert
ME 2013 Rusko Kirill Děnisov Gruzie Varlam Lipartelijani Litva Karolis Bauža Rusko Kirill Voprosov
ME 2014 Gruzie Varlam Lipartelijani Rusko Kirill Voprosov Francie Alexandre Iddir Maďarsko Krisztián Tóth
ME 2015 Rusko Kirill Děnisov Gruzie Varlam Lipartelijani Nizozemsko Guillaume Elmont Řecko Ilias Iliadis
ME 2016 Gruzie Varlam Lipartelijani Maďarsko Krisztián Tóth Polsko Piotr Kuczera Švédsko Marcus Nyman
ME 2017 Srbsko Aleksandar Kukolj Francie Axel Clerget Gruzie Beka Gvinyjašvili Rusko Chusejn Chalmurzajev
ME 2018 Rusko Michail Igolnikov Srbsko Nemanja Majdov Španělsko Nikoloz Šerazadišvili Řecko Theodoros Celidis
ME 2019 Turecko Mikail Özerler Izrael Li Kochman Rusko Chusejn Chalmurzajev Ázerbájdžán Mammadali Mehdijev
ME 2020 Rusko Michail Igolnikov Srbsko Nemanja Majdov Gruzie Beka Gvinyjašvili Ázerbájdžán Mammadali Mehdijev
ME 2021 Gruzie Laša Bekauri Gruzie Beka Gvinyjašvili Rusko Michail Igolnikov Maďarsko Krisztián Tóth

Polotěžká váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1965 Sovětský svaz Anatolij Judin Nizozemsko Joop Gouweleeuw --- ---
ME 1966 Nizozemsko Joop Gouweleeuw Západní Německo Peter Herrmann Sovětský svaz Anzor Kibrocašvili Sovětský svaz Anatolij Judin
ME 1967 Západní Německo Peter Herrmann Francie Pierre Albertini Spojené království Ray Ross Sovětský svaz Boris Miščenko
ME 1968 Západní Německo Peter Herrmann Východní Německo Helmut Howiller Nizozemsko Ernst Eugster Západní Německo Paul Barth
ME 1969 Nizozemsko Peter Snijders Sovětský svaz Vladimir Pokatajev Belgie Martin Segers Francie Pierre Guichard
ME 1970 Sovětský svaz Vladimir Pokatajev Východní Německo Uwe Stock Francie Pierre Albertini Sovětský svaz Jevgenij Soloduchin
ME 1971 Východní Německo Helmut Howiller Sovětský svaz Vladimir Pokatajev Nizozemsko Peter Snijders Nizozemsko Ernst Eugster
ME 1972 Spojené království Angelo Parisi Nizozemsko Jan Bosman Sovětský svaz Jevgenij Soloduchin Nizozemsko Ernst Eugster
ME 1973 Francie Jean-Luc Rougé Spojené království David Starbrook Sovětský svaz Jevgenij Soloduchin Sovětský svaz Amiran Muzaevi
ME 1974 Jugoslávie Goran Žuvela Západní Německo Günther Neureuther Spojené království David Starbrook Východní Německo Dietmar Lorenz
ME 1975 Východní Německo Dietmar Lorenz Francie Jean-Luc Rougé Spojené království David Starbrook Sovětský svaz Amiran Muzaevi
ME 1976 Sovětský svaz Tengiz Chubuluri Belgie Robert Van de Walle Západní Německo Arthur Schnabel Jugoslávie Goran Žuvela
ME 1977 Východní Německo Dietmar Lorenz Belgie Robert Van de Walle Západní Německo Arthur Schnabel Spojené království Paul Radburn
ME 1978 Východní Německo Dietmar Lorenz Francie Angelo Parisi Belgie Robert Van de Walle Sovětský svaz Vladimir Gurin
ME 1979 Sovětský svaz Tengiz Chubuluri Belgie Robert Van de Walle Západní Německo Günther Neureuther Rakousko Robert Köstenberger
ME 1980 Francie Jean-Luc Rougé Východní Německo Dietmar Lorenz Sovětský svaz Ramaz Charšiladze Belgie Robert Van de Walle
ME 1981 Francie Roger Vachon Sovětský svaz Tengiz Chubuluri Východní Německo Ulf Rettig Belgie Robert Van de Walle
ME 1982 Rakousko Robert Köstenberger Západní Německo Günther Neureuther Francie Roger Vachon Maďarsko Lajos Molnár
ME 1983 Sovětský svaz Valerij Divisenko Francie Roger Vachon Belgie Robert Van de Walle Západní Německo Günther Neureuther
ME 1984 Západní Německo Günther Neureuther Belgie Robert Van de Walle Francie Roger Vachon Rakousko Robert Köstenberger
ME 1985 Belgie Robert Van de Walle Francie Roger Vachon Západní Německo Günther Neureuther Východní Německo Andreas Preschel
ME 1986 Belgie Robert Van de Walle Francie Roger Vachon Polsko Jerzy Kolanowski Československo Jiří Sosna
ME 1987 Sovětský svaz Koba Kurtanydze Francie Roger Vachon Západní Německo Marc Meiling Belgie Robert Van de Walle
ME 1988 Československo Jiří Sosna Sovětský svaz Jevgenij Pečurov Bulharsko Marko Valev Belgie Robert Van de Walle
ME 1989 Sovětský svaz Koba Kurtanydze Československo Jiří Sosna Nizozemsko Theo Meijer Západní Německo Marc Meiling
ME 1990 Francie Stéphane Traineau Západní Německo Marc Meiling Sovětský svaz Koba Kurtanydze Východní Německo Frank Borkowski
ME 1991 Nizozemsko Theo Meijer Sovětský svaz Givi Gaurgašvili Francie Stéphane Traineau Německo Detlef Knorrek
ME 1992 Francie Stéphane Traineau Flag of Russia 1991-1993.svg Dmitrij Sergejev Itálie Luigi Guido Maďarsko Antal Kovács
ME 1993 Francie Stéphane Traineau Rakousko Thomas Etlinger Flag of Belarus (1918, 1991-1995).svg Leonid Svirid Maďarsko Antal Kovács
ME 1994 Polsko Paweł Nastula Spojené království Ray Stevens Německo Mike Hax Rusko Dmitrij Sergejev
ME 1995 Polsko Paweł Nastula Rusko Dmitrij Sergejev Francie Stéphane Traineau Portugalsko Pedro Soares
ME 1996 Polsko Paweł Nastula Portugalsko Pedro Soares Francie Ghislain Lemaire Rusko Dmitrij Sergejev
ME 1997 Nizozemsko Ben Sonnemans Francie Ghislain Lemaire Flag of FR Yugoslavia.svg Dano Pantić Rumunsko Radu Ivan
ME 1998 Německo Daniel Gürschner Rumunsko Radu Ivan Rusko Jurij Sťopkin Nizozemsko Ben Sonnemans
ME 1999 Francie Stéphane Traineau Polsko Paweł Nastula Rusko Alexandr Michajlin Izrael Ariel Ze'evi
ME 2000 Rusko Jurij Sťopkin Německo Daniel Gürschner Rakousko Franz Birkfellner Flag of Georgia (1990-2004).svg Iveri Džikurauli
ME 2001 Izrael Ariel Ze'evi Francie Ghislain Lemaire Nizozemsko Elco van der Geest Flag of Georgia (1990-2004).svg Iveri Džikurauli
ME 2002 Nizozemsko Elco van der Geest Estonsko Martin Padar Maďarsko Antal Kovács Bělorusko Igor Makarov
ME 2003 Izrael Ariel Ze'evi Nizozemsko Elco van der Geest Maďarsko Antal Kovács Bělorusko Igor Makarov
ME 2004 Izrael Ariel Ze'evi Maďarsko Antal Kovács Francie Ghislain Lemaire Itálie Michele Monti
ME 2005 Francie Christophe Humbert Izrael Ariel Ze'evi Rusko Ruslan Gasymov Rumunsko Daniel Brata
ME 2006 Rusko Ruslan Gasymov Maďarsko Dániel Hadfi Spojené království Peter Cousins Německo Dmitrij Peters
ME 2007 Maďarsko Dániel Hadfi Rusko Ruslan Gasymov Izrael Ariel Ze'evi Francie Frédéric Demontfaucon
ME 2008 Nizozemsko Henk Grol Polsko Przemysław Matyjaszek Německo Benjamin Behrla Izrael Ariel Ze'evi
ME 2009 Rusko Tagir Chajbulajev Nizozemsko Henk Grol Lotyšsko Jevgenij Borodavko Rumunsko Daniel Brata
ME 2010 Belgie Elco van der Geest Nizozemsko Henk Grol Německo Benjamin Behrla Izrael Ariel Ze'evi
ME 2011 Bosna a Hercegovina Amel Mekić Gruzie Levan Žoržoliani Lotyšsko Jevgenij Borodavko Gruzie Irakli Cirekidze
ME 2012 Izrael Ariel Ze'evi Gruzie Levan Žoržoliani Ázerbájdžán Elmar Gasimov Rusko Zafar Machmadov
ME 2013 Česko Lukáš Krpálek Nizozemsko Henk Grol Lotyšsko Jevgenij Borodavko Francie Cyrille Maret
ME 2014 Česko Lukáš Krpálek Ázerbájdžán Elmar Gasimov Rusko Adlan Bisultanov Francie Cyrille Maret
ME 2015 Nizozemsko Henk Grol Česko Lukáš Krpálek Francie Cyrille Maret Belgie Toma Nikiforov
ME 2016 Nizozemsko Henk Grol Belgie Toma Nikiforov Nizozemsko Michael Korrel Estonsko Grigorij Minaškin
ME 2017 Ázerbájdžán Elchan Mammadov Francie Cyrille Maret Rusko Kirill Děnisov Rusko Kazbek Zankišijev
ME 2018 Belgie Toma Nikiforov Francie Cyrille Maret Ázerbájdžán Zelim Kocojev Izrael Peter Palčik
ME 2019 Rusko Arman Adamjan Gruzie Varlam Lipartelijani Ázerbájdžán Elmar Gasimov Francie Cyrille Maret
ME 2020 Izrael Peter Palčik Rusko Arman Adamjan Portugalsko Jorge Fonseca Ázerbájdžán Zelim Kocojev
ME 2021 Belgie Toma Nikiforov Gruzie Varlam Lipartelijani Francie Alexandre Iddir Ázerbájdžán Zelim Kocojev

Těžká váha[editovat | editovat zdroj]

Zlato Stříbro Bronz Bronz
ME 1965 Sovětský svaz Parnaoz Čikviladze Západní Německo Günter Monczyk --- ---
ME 1966 Nizozemsko Wim Ruska Sovětský svaz Parnaoz Čikviladze Západní Německo Günter Monczyk Spojené království David Peake
ME 1967 Nizozemsko Wim Ruska Sovětský svaz Anzor Kibrocašvili Východní Německo Klaus Henning Sovětský svaz Vasile UsikMDA
ME 1968 Západní Německo Klaus Glahn Sovětský svaz Anzor Kiknadze Západní Německo Alfred Meier Rakousko Erich Butka
ME 1969 Nizozemsko Wim Ruska Sovětský svaz Givi Onašvili Sovětský svaz Vitalij Kuzněcov Rakousko Erich Butka
ME 1970 Západní Německo Klaus Glahn Nizozemsko Wim Ruska Nizozemsko Dirk Eveleens Východní Německo Heinz Schulze
ME 1971 Nizozemsko Wim Ruska Sovětský svaz Valentin Guțu Západní Německo Alfred Meier Sovětský svaz Givi OnašviliGEO
ME 1972 Nizozemsko Wim Ruska Sovětský svaz Givi Onašvili Španělsko Santiago Ojeda Sovětský svaz Vitalij Kuzněcov
ME 1973 Španělsko Santiago Ojeda Spojené království Keith Remfry Nizozemsko Peter Adelaar Sovětský svaz Džibilo Nižaradze
ME 1974 Sovětský svaz Givi Onašvili Nizozemsko Chris Dolman Francie Rémi Berthet Východní Německo Wolfgang Zuckschwerdt
ME 1975 Sovětský svaz Džibilo Nižaradze Sovětský svaz Sergej Novikov Československo Vladimír Novák Východní Německo Wolfgang Zuckschwerdt
ME 1976 Sovětský svaz Sergej Novikov Sovětský svaz Givi Onašvili Jugoslávie Momir Lucić Maďarsko Mihály Petrovszki
ME 1977 Francie Jean-Luc Rougé Sovětský svaz Džibilo Nižaradze Nizozemsko Peter Adelaar Východní Německo Wolfgang Zuckschwerdt
ME 1978 Nizozemsko Peter Adelaar Maďarsko Imre Varga Francie Jean-Luc Rougé Sovětský svaz Sergej Novikov
ME 1979 Francie Jean-Luc Rougé Sovětský svaz Vitalij Kuzněcov Nizozemsko Peter Adelaar Maďarsko Imre Varga
ME 1980 Sovětský svaz Alexej Ťurin Maďarsko Imre Varga Nizozemsko Peter Adelaar Francie Angelo Parisi
ME 1981 Sovětský svaz Grigorij Veričev Bulharsko Dimitar Zaprjanov Západní Německo Alexander von der Groeben Francie Laurent Del Colombo
ME 1982 Východní Německo Henry Stöhr Francie Angelo Parisi Sovětský svaz Grigorij Veričev Maďarsko András Ozsvár
ME 1983 Sovětský svaz Chabil Biktašev Bulharsko Dimitar Zaprjanov Francie Angelo Parisi Západní Německo Alexander von der Groeben
ME 1984 Západní Německo Alexander von der Groeben Východní Německo Dietmar Pufahl Nizozemsko Willy Wilhelm Československo Vladimír Kocman
ME 1985 Sovětský svaz Grigorij Veričev Západní Německo Alexander von der Groeben Jugoslávie Dragan Kusmuk Finsko Juha Salonen
ME 1986 Nizozemsko Willy Wilhelm Východní Německo Henry Stöhr Sovětský svaz Grigorij Veričev Švýcarsko Clemens Jehle
ME 1987 Rumunská socialistická republika Mihai Cioc Švýcarsko Clemens Jehle Západní Německo Alexander von der Groeben Sovětský svaz Akaki Kibordzalidze
ME 1988 Sovětský svaz Grigorij Veričev Západní Německo Alexander von der Groeben Bulharsko Dimitar Zaprjanov Východní Německo Henry Stöhr
ME 1989 Polsko Rafał Kubacki Východní Německo Thomas Müller Sovětský svaz Grigorij Veričev Nizozemsko Hans Buiting
ME 1990 Sovětský svaz Sergej Kosorotov Belgie Harry Van Barneveld Východní Německo Frank Möller Rumunsko Marian Grozea
ME 1991 Německo Henry Stöhr Sovětský svaz Sergej Kosorotov Francie David Douillet Polsko Rafał Kubacki
ME 1992 Německo Frank Möller Flag of Russia 1991-1993.svg Sergej Kosorotov Francie David Douillet Nizozemsko Dennis Raven
ME 1993 Gruzie Davit Chachaleišvili Francie David Douillet Polsko Rafał Kubacki Německo Frank Möller
ME 1994 Francie David Douillet Polsko Rafał Kubacki Turecko Selim Tataroğlu Německo Frank Möller
ME 1995 Rusko Sergej Kosorotov Německo Frank Möller Nizozemsko Denny Ebbers Polsko Rafał Kubacki
ME 1996 Gruzie Davit Chachaleišvili Rusko Sergej Kosorotov Turecko Selim Tataroğlu Polsko Rafał Kubacki
ME 1997 Turecko Selim Tataroğlu Nizozemsko Dennis van der Geest Belgie Harry Van Barneveld Polsko Rafał Kubacki
ME 1998 Rusko Tamerlan Tmenov Polsko Rafał Kubacki Turecko Selim Tataroğlu Maďarsko Imre Csősz
ME 1999 Rusko Tamerlan Tmenov Slovensko Semir Pepic Estonsko Indrek Pertelson Turecko Selim Tataroğlu
ME 2000 Nizozemsko Dennis van der Geest Rusko Tamerlan Tmenov Německo Frank Möller Španělsko Ernesto Pérez
ME 2001 Rusko Tamerlan Tmenov Itálie Denis Braidotti Turecko Selim Tataroğlu Flag of Georgia (1990-2004).svg Alexandre Davitašvili
ME 2002 Rusko Tamerlan Tmenov Portugalsko Pedro Soares Nizozemsko Dennis van der Geest Polsko Janusz Wojnarowicz
ME 2003 Rusko Tamerlan Tmenov Španělsko Aythami Ruano Itálie Paolo Bianchessi Bělorusko Jurij Rybak
ME 2004 Turecko Selim Tataroğlu Estonsko Indrek Pertelson Nizozemsko Dennis van der Geest Rusko Tamerlan Tmenov
ME 2005 Rusko Alexandr Michajlin Polsko Janusz Wojnarowicz Nizozemsko Dennis van der Geest Izrael Adrian Kordon
ME 2006 Německo Andreas Tölzer Polsko Janusz Wojnarowicz Gruzie Zviad Chandžaliašvili Rusko Tamerlan Tmenov
ME 2007 Francie Teddy Riner Gruzie Laša Gudžedžijani Německo Andreas Tölzer Rusko Alexandr Michajlin
ME 2008 Rusko Tamerlan Tmenov Itálie Paolo Bianchessi Francie Pierre Robin