Mistrovství Evropy v judu 2021

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Mistrovství Evropy ve váhových kategoriích v judu v roce 2021 proběhlo v Lisabonu v Altice Areně ve dnech 16. až 18. dubna 2021.

Informace a program turnaje[editovat | editovat zdroj]

  • PÁ – 16. 4. 2021 – superlehká váha (-60 kg, -48 kg), pololehká váha (-66 kg, -52 kg), lehká váha -57 kg)
  • SO – 17. 4. 2021 – lehká váha (–73 kg), polostřední váha (-81 kg, -63 kg), střední váha (-70 kg)
  • NE – 18. 4. 2021 – střední váha (-90 kg), polotěžká váha (-100 kg, -78 kg), těžká (+100 kg, +78 kg)

Výsledky – váhové kategorie[editovat | editovat zdroj]

Muži[editovat | editovat zdroj]

Kategorie Podrobně Zlato Stříbro Bronz
-60 kg podrobně Španělsko Francisco Garrigós (ESP) Francie Luka Mcheidze (FRA) Rusko Jago Abuladze (RUS) Ázerbájdžán Karamat Husejnov (AZE)
-66 kg podrobně Itálie Manuel Lombardo (ITA) Gruzie Važa Margvelašvili (GEO) Portugalsko João Crisóstomo (POR) Španělsko Alberto Gaitero (ESP)
-73 kg podrobně Kosovo Akil Gjakova (KOS) Izrael Tóhar Butbul (ISR) Rusko Musa Moguškov (RUS) Švýcarsko Nils Stup (SUI)
-81 kg podrobně Turecko Vedat Albayrak (TUR) Belgie Matthias Casse (BEL) Izrael Sagi Muki (ISR) Itálie Christian Parlati (ITA)
-90 kg podrobně Gruzie Laša Bekauri (GEO) Gruzie Beka Gvinyjašvili (GEO) Rusko Michail Igolnikov (RUS) Maďarsko Krisztián Tóth (HUN)
-100 kg podrobně Belgie Toma Nikiforov (BEL) Gruzie Varlam Lipartelijani (GEO) Francie Alexandre Iddir (FRA) Ázerbájdžán Zelim Kocojev (AZE)
+100 kg podrobně Rusko Inal Tasojev (RUS) Nizozemsko Henk Grol (NED) Gruzie Guram Tušišvili (GEO) Česko Lukáš Krpálek (CZE)

Ženy[editovat | editovat zdroj]

Kategorie Podrobně Zlato Stříbro Bronz
-48 kg podrobně Kosovo Distria Krasniqiová (KOS) Ukrajina Darija Bilodidová (UKR) Francie Mélanie Clémentová (FRA) Rusko Sabina Giljazovová (RUS)
-52 kg podrobně Francie Amandine Buchardová (FRA) Itálie Odette Giuffridaová (ITA) Izrael Géfen Primová (ISR) Maďarsko Réka Puppová (HUN)
-57 kg podrobně Portugalsko Telma Monteirová (POR) Slovinsko Kaja Kajzerová (SLO) Francie Sarah-Léonie Cysiqueová (FRA) Kosovo Nora Gjakovaová (KOS)
-63 kg podrobně Slovinsko Tina Trstenjaková (SLO) Rusko Darija Davydovová (RUS) Slovinsko Andreja Leškiová (SLO) Nizozemsko Sanne Vermeerová (NED)
-70 kg podrobně Nizozemsko Sanne van Dijkeová (NED) Francie Margaux Pinotová (FRA) Rusko Madina Tajmazovová (RUS) Portugalsko Bárbara Timová (POR)
-78 kg podrobně Polsko Beata Pacutová (POL) Nizozemsko Guusje Steenhuisová (NED) Francie Fanny-Estelle Posviteová (FRA) Rakousko Bernadette Grafová (AUT)
+78 kg podrobně Turecko Kayra Sayitová (TUR) Francie Léa Fontaineová (FRA) Bělorusko Maryna Slucká (BLR) Portugalsko Rochele Nunesová (POR)

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]


Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]