Diskuse s wikipedistou:RiniX

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Archiv diskusní stránky
Archiv
20162017
2018

Pomlčky[editovat zdroj]

Kolego, mohl byste prosím vysvětlit, jaký přínos pro informační hodnotu wikipedie mají tyto vaše editace?--Hnetubud (diskuse) 11. 12. 2018, 16:30 (CET)

Dobrý den, já bych to nazval sjednocení stylu. Myslím si, že úkol je to nelidský, ale když jsem zrovna v poslední době opět narazil na rozcestníky, tak proč nějaké neupravit? Jelikož mám zkušenosti s tímto stylem editací, kouknul jsem se na Rozcestníky (sekce Vzhled a styl) a odvodil, že editace provádím oprávněně. Označuji je k tomu jako malou editaci, aby nenastaly další, s tím spojené problémy. Pokud se vrátím k těm informacím – Wikipedie je otevřená a jsem si jist toho, že je zde žádaná jakákoliv editace, která něco pomáhá sjednotit/upravit, a nemusí to být rovnou vytvoření nového článku (potažmo doplnění textů). Pokud je s tou pomlčkou problém a chtělo by to nějakou větší diskusi, tak budiž, ale jinak nevidím důvod se o tomto bavit (neberte to ofenzivně). Nemám v plánu upravovat desítky rozcestníků každý den. RiniX (diskuse) 11. 12. 2018, 16:43 (CET) (@Hnetubud:Upraveno RiniX (diskuse) 12. 12. 2018, 17:42 (CET))

Seznam ministrů práce a sociálních věcí Slovenské republiky[editovat zdroj]

Dobrý den, myslím že přesměrování nebude nutné, již jsem zažádal na WP:ŽOPP, o hromadnou změnu odkazů z seznam ministrů práce a sociálních věcí na seznam ministrů práce, sociálních věcí a rodiny. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 7. 1. 2019, 21:02 (CET)

Dobrý den, jo, tak to se omlouvám. Všiml jsem si, že na ně odkazuje docela dosti stránek, tak jsem to raději vrátil, aby zbytečně nebyly v textu červené odkazy a nezapomnělo se na to. RiniX (diskuse) 7. 1. 2019, 21:12 (CET)