Diskuse s wikipedistou:Khamul1

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Znak A-30.svg Předtím, než mi napíšete..
  1. Odstranil jsem Vámi vložený odkaz nebo rovnou celý pokus o článek? Přečtěte si prosím pravidla Externí odkazy, Propagační článek a Co Wikipedie není a 2 nezávislé netriviální věrohodné zdroje.
  2. Odstranil jsem Vámi vložené informace? Přečtěte si pravidla Významnost, Nezaujatý úhel pohledu, Věrohodné zdroje a také Časté chyby.
  3. Editujete bez použití tlačítka Ukázat náhled, ukládáte každou maličkost a byl jste za to zablokován? Přečtěte si svou diskusní stránku, tam se dozvíte, proč je důležité jej používat.
  4. Vložil(a) jste sem text, který byl označen jako Porušení autorských práv? Pošlete povolující mail do WP:OTRS, adresa je permissions-cs@wikimedia.org, je to jediný možný způsob, je skutečně zbytečné posílat mail mně nebo psát sem.
Ušetříte tím mnoho práce a času sobě i mně. Děkuji za pochopení.
Archivy
Archivy:

{{Oficiální web}}[editovat zdroj]

Zdravím, všiml jsem si, žes provedl nějaké změny u mnou nedávno vytvořeného článku Pallare. Konkrétně jsem zpozoroval přidání odkazu na oficiální web obce. Každopádně jsem nepochopil, jak se ti to podařilo jen pomocí šablony {{Oficiální web}} - chtěl jsem odkaz stejně tak přidat i u několika dalších článků o obcích v této oblasti, ale neúspěšně. Pokud tomu jsi ochoten chvilku obětovat, mohl bych Tě poprosit o nějaké stručné vysvětlení toho, jak ta šablona funguje? (či, pokud nějaké máš, nějaké další připomínky k článku - článků stejného typu jsem totiž vytvořil asi pět a nerad bych opakoval nějaké závažné (i drobnější) chyby; tedy kromě toho, že články obsahují jen základní informace, plánuji je v budoucnu rozšířit do nějaké hodnotnější podoby)

Díky moc, --ZelvaCZ (diskuse) 11. 4. 2019, 11:45 (CEST)

@ZelvaCZ: Ahoj, rád ti to vysvětlím. Šablona {{Oficiální web}} bere data z wikidat a odkaz na web vytvoří jen v tom případě že oficiální web na wikidatech je. Umíš pracovat s wikidaty? Nebo mám ti je mám ve zkratce také vysvětlit? Na články se kouknu a připomínky ti rád napíšu. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 11. 4. 2019, 12:52 (CEST)

Tomáš Galle - prosba[editovat zdroj]

Ahoj, vypršela doba k doložení 2NNVZ. Tak jestli bys to nemohl smazat. Serious Jano (diskuse) 12. 4. 2019, 16:18 (CEST) Díky Serious Jano (diskuse) 12. 4. 2019, 16:22 (CEST)

@Serious Jano: VyřešenoVyřešeno, --Khamul1 (diskuse) 12. 4. 2019, 16:23 (CEST)

100 wikidní[editovat zdroj]

Řád 100. wikidne

Ahoj Khamûle, dovoluji si ti udělit řád 100. wikidne – jakožto prvnímu českému úspěšnému účastníkovi této výzvy. Zvlášť oceňuji to, že tebou vytvořené články dávají smysl, i když jsou to často pahýlky. (Ona k tomu koncepce výzvy bohužel svádí.) A budu rád, že se teď chystáš spíš na projekt Kvality. ;-) — Draceane diskusepříspěvky 13. 4. 2019, 19:18 (CEST)

@Draceane: Ahoj Draceane, moc ti děkuji za pěkný řád!!! Nejdřív jsem si nejdřív dal předsevzetí že budu zakládat jen plnohodnotné články, nezvládl jsem to, nebyl čas a ani chuť. Teď ve dvou článcích zpracovávám recenze a jeden připravuji na písku. Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 13. 4. 2019, 19:25 (CEST)

Poděkování za opravu mých překlepů[editovat zdroj]

Kolego, opravdu moc a moc děkuji za opravu těch mých šílených překlepů. Nějak se mi to věkem horší. Já je prostě nevidím. ještě jendou děkuji. --Chalupa (diskuse) 15. 4. 2019, 21:44 (CEST)

@Chalupa: Zdravím, není vůbec za co. To já vám děkuji za vaše moc pěkné články, kterými Wikipedii obohacujete. Rovněž děkuji za toto. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 16. 4. 2019, 13:24 (CEST)