Diskuse s wikipedistou:Khamul1

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Znak A-30.svg Předtím, než mi napíšete..
  1. Odstranil jsem Vámi vložený odkaz nebo rovnou celý pokus o článek? Přečtěte si prosím pravidla Externí odkazy, Propagační článek a Co Wikipedie není a 2 nezávislé netriviální věrohodné zdroje.
  2. Odstranil jsem Vámi vložené informace? Přečtěte si pravidla Významnost, Nezaujatý úhel pohledu, Věrohodné zdroje a také Časté chyby.
  3. Editujete bez použití tlačítka Ukázat náhled, ukládáte každou maličkost a byl jste za to zablokován? Přečtěte si svou diskusní stránku, tam se dozvíte, proč je důležité jej používat.
  4. Vložil(a) jste sem text, který byl označen jako Porušení autorských práv? Pošlete povolující mail do WP:OTRS, adresa je permissions-cs@wikimedia.org, je to jediný možný způsob, je skutečně zbytečné posílat mail mně nebo psát sem.
Ušetříte tím mnoho práce a času sobě i mně. Děkuji za pochopení.
Archivy
Archivy:

Otázka od wikipedisty P.cermi (13. 9. 2019, 17:59)[editovat zdroj]

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak mohu přiřadit k mému příspěvku Anabáze - kapela kategorii a její druh. Odkazy jsem tam již vložil. Děkuji Petr --P.cermi (diskuse) 13. 9. 2019, 17:59 (CEST)

@P.cermi: Dobrý den, článek zařadíte do kategorie tím, že na jeho konec vložíte kód ve tvaru:
[[Kategorie:Název kategorie]]
Články se zařazují jen do již existujících kategorií. Kdybyste potřeboval s čímkoli pomoci neváhejte se na mě obrátit. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 13. 9. 2019, 18:13 (CEST)
@P.cermi: Já si ještě dovolím dodat, že přidat článek do kategorie z vizuálního editoru je možné taktéž. Využívá se pro to ikonka "hamburgeru" (vpravo od ikonky otazníku), kde můžete kliknout na možnost "Kategorie" a stránku do kategorií zařadit. S pozdravem, --Martin Urbanec (WMF) (diskuse) 15. 9. 2019, 19:11 (CEST)

Hunej[editovat zdroj]

Ahoj, chystáš se vrátit k Hunejovi? Zbylo tam už jen pár připomínek bez reakce. --17. 9. 2019, 22:34 (CEST), Utar (diskuse)

@Utar: Ahoj, určitě se k němu vrátím, skoro jsem na něj zapomněl. Díky za připomenutí. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 18. 9. 2019, 14:55 (CEST)

Otázka od wikipedisty Knihovna s infocentrem (19. 9. 2019, 09:45)[editovat zdroj]

Dobrý den, před časem jsem přidala obrázek https://commons.wikimedia.org/wiki/File:PasKol.jpg ke článku Knihovna s infocentrem MČ Praha Kolovraty. Fotografii jsem se pokusila sama smazat, ale požadavek byl zamítnut. Nerozumím tomu, proč je tak složité stáhnout vlastní obrázek. Nicméně člověk zobrazený na fotografii nesouhlasí se zveřejněním. Proto žádám smazání. Děkuji za pomoc. --Knihovna s infocentrem (diskuse) 19. 9. 2019, 09:45 (CEST)

@Knihovna s infocentrem: Dobrý den, do stránky s obrázkem doporučuji vložit kód ve tvaru {{Delete|důvod}}. Do políčka důvod v angličtině zadejte proč chcete aby byl Váš příspěvek smazán. Tamější správci by Vám v tomto případě měli vyhovět. Kdybyste potřebovala s čímkoli pomoci neváhejte se na mě obrátit. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 19. 9. 2019, 14:54 (CEST)

Growth team updates #10[editovat zdroj]

2. 10. 2019, 20:49 (CEST)

A/B testování panelu Potřebuji pomoc je u konce[editovat zdroj]

Milí kolegové,

tým Growth dokončil analýzu panelu Potřebuji pomoc, a došel k závěru, že panel Potřebuji pomoc nemá žádný efekt na udržení nováčka, ať už pozitivní, nebo negativní. Stručná zpráva o výsledcích experimentu je k dispozici na MediaWiki.org, podrobná zpráva bude publikována v nejbližší době. I přes tento výsledek, který je pro nás zklamáním, bude i nadále panel Potřebuji pomoc součástí zážitku nováčka, který tým Growth buduje.

Z důvodu popsaného výše se tým Growth rozhodl věnovat svou pozornost Domovské stránce a Editačním tipům. Připomínky k těmto projektům můžete psát na tuto diskusní stránku. Také si můžete prohlédnout grafický návrh Editačních tipů, a sdělit mi připomínky k němu prostřednictvím této diskusní stránky.

V případě jakýhkoliv dotazů o projektu se na mě neváhejte obrátit.

S pozdravem,
--Martin Urbanec (diskuse) 8. 10. 2019, 18:59 (CEST)

Otázka od wikipedisty JANPOKUTA014 (13. 10. 2019, 14:33)[editovat zdroj]

jak si mužu změnit uživatelske jmeno --JANPOKUTA014 (diskuse) 13. 10. 2019, 14:33 (CEST)