Wikipedista:Khamul1

Tato stránka je zamčena pro neregistrované a nové uživatele
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Tento uživatel ukončil svou činnost na Wikipedii


Wikipanáček Tento uživatel byl správcem.
Ty Tomuto uživateli tykejte.
Arbitr Tento uživatel byl arbitr.

Khamul1 (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projektyblokovánízamykánímazání ♦ přidělování práv uživatelům)

Na Wikipedii se zabývám především historií, zejména středověkem a starověkem. Mezi 29. březnem 2019 a 27. březnem 2020 jsem zde působil jako správce. Od 2. května jsem pověřencem pro nejlepší články. Můžete mě kontaktovat na e-mailu Khamul1@post.cz.

Provozuji zde bota KhamulBot (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projekty)

Vyznamenání

Tento uživatel je členem Association of Wikipedians Who Dislike Making Broad Judgements About the Worthiness of a General Category of Article, and Who Are In Favor of the Deletion of Some Particularly Bad Articles, but That Doesn't Mean They are Deletionist
AWWDMBJAWGCAWAIFDSPBATDMTAD
AWWDMBJAWGCAWAIFDSPBATDMTD

Motto AWWDMBJAWGCAWAIFDSPBATDMTD je Est omnino difficile iudicare inclusionis meritum cuiusdam rei in encyclopædia cum ratio sciendi quid populi referat incerta sit, sed nihilominus aliquid encyclopædiam dedecet, což se překládá „je všeobecně obtížné posoudit oprávněnost zahrnutí nějaké věci do encyklopedie s přihlédnutím k nejasnosti rozpoznání zájmů lidí, nicméně některá témata nejsou encyklopedie hodna.“ Toto motto odráží touhu těchto wikipedistů být obezřelí, nikoli však zcela odmítaví, k odstraňování článků z Wikipedie.

Wikimedia Foundation
Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Nejedná se o encyklopedický článek. Pokud tuto stránku vidíte na jiném serveru než na Wikipedii, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:Khamul1.