Přeskočit na obsah

Wikipedie:Stránka je zamčena

Tato stránka je zamčena pro neregistrované a nové uživatele
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali z odkazu na zamčené či polozamčené stránce, která v tomto okamžiku nemůže být editována. Omlouváme se za nepříjemnosti, které to může způsobit – snažíme se stránky zamykat, pouze pokud je to absolutně nutné, a odemykat je, co nejdříve to jde.

Pokud jste na Wikipedii nováček, vítejte! Pokud chcete experimentovat s editací Wikipedie, vyzkoušejte si to prosím na pískovišti. Důležité rady najdete na stránkách nápovědy.

Zamčené stránky Zamčené stránky mohou editovat pouze správci.

Polozamčené stránky Polozamčené stránky mohou editovat registrovaní uživatelé, kteří jsou automaticky schváleni – mají na kontě alespoň 10 editací a jsou registrováni déle než 4 dny.

Rozšířeně polozamčené stránky Rozšířeně polozamčené stránky mohou editovat zavedení uživatelé. Zavedeným uživatelem se automaticky stane každý registrovaný uživatel, který má alespoň 500 editací a zároveň je registrován alespoň po dobu 30 dní.

Více informací o zamykání stránek a důvodech, které k tomu vedou, najdete v:

S výjimkou několika stránek, které jsou zamčeny trvale (zejména Hlavní strana a stránky ve jmenném prostoru MediaWiki, poskytující texty uživatelského rozhraní), budete schopni tuto stránku editovat za několik dní, jakmile bude odemčena. Do té doby můžete na příslušné diskusní stránce diskutovat o změnách, které chcete provést. Případně můžete požádat správce o její odemčení.

Děkujeme za váš zájem o Wikipedii.