Wikipedista:Podzemnik

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Ikonka Tento uživatel je členem týmu Wikimedia OTRS. (ověřit)
Commons-logo.svg Tento uživatel je správce na Wikimedia Commons (ověřit)
Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
es-1 Este usuario tiene un conocimiento básico del español.
Wikipedisté podle jazyka

Na projektech Wikimedia působím od roku 2007. Lze mě najít i na Wikidatech a na Commons.

Můj hlavní zájem momentálně je ve tvorbě kvalitních článků; článků, které se nebudou muset v budoucnu tak moc rozšiřovat jako pahýly.

Docela mě baví samovzdělávání v různých oborech − hlavně těch, kterým z počátku moc nerozumím a představují pro mě výzvu. Poslední dobou to je hlavně fotografování, botanika a ornitologie.

V letech 2009−2010 jsem působil jako pověřenec pro Nejlepší články. Od roku 2009 jsem členem týmu OTRS a správce na Commons. Kdysi jsem se rád účastnil wikikonferencí, srazů a workshopů, což už však nemůžu, protože žiji v zahraničí.

Můžete mě kontaktovat přes můj e-mail.

Napsal jsem Nejlepší článek "Seznam kostelů v Brně" . Napsal jsem Nejlepší článek "Religionistika" . Napsal jsem Nejlepší článek "Nirvana" . Napsal jsem Nejlepší článek "Buddhové z Bámjánu" . Napsal jsem Nejlepší článek "The Doors" . Napsal jsem Nejlepší článek "Hadždž" . Napsal jsem Nejlepší článek "Dějiny Tibetu" . Napsal jsem Nejlepší článek "Harappská kultura" . Napsal jsem Nejlepší článek "Maurjovská říše" . Napsal jsem Nejlepší článek "Pokřovník alpínský" .
Napsal jsem Nejlepší článek "Kivi Owenův" .
Napsal jsem Dobrý článek "Kostel svatého Mikuláše (Brno)" . Napsal jsem Dobrý článek "Má vlast" . Napsal jsem Dobrý článek "Šaktismu" . Napsal jsem Dobrý článek "Lešanský Buddha" . Napsal jsem Dobrý článek "Sonic Youth" . Napsal jsem Dobrý článek "Mikulov (zámek)" . Napsal jsem Dobrý článek "Městské opevnění (Brno)" . Napsal jsem Dobrý článek "Lumbiní" . Napsal jsem Dobrý článek "Ašóka" . Napsal jsem Dobrý článek "Borobudur" .
Napsal jsem Dobrý článek "Hovory" . Napsal jsem Dobrý článek "Snoubenci" . Napsal jsem Dobrý článek "Rámájana" . Napsal jsem Dobrý článek "Dějiny Horní Suché" . Napsal jsem Dobrý článek "Mughalská říše" . Napsal jsem Dobrý článek "Národní park České Švýcarsko" . Napsal jsem Dobrý článek "Travný (přírodní rezervace)" . Napsal jsem Dobrý článek "Kachna měkkozobá" . Napsal jsem Dobrý článek "Pištec žlutý" . Napsal jsem Dobrý článek "Nestor kea" .
Napsal jsem Dobrý článek "Medosavka novozélandská" . Napsal jsem Dobrý článek "Pokřovník zelený" . Napsal jsem Dobrý článek "Kivi Haastův" . Napsal jsem Dobrý článek "Polák tmavý" .

Moje ocenění[editovat | editovat zdroj]

Za své působení zde mě místní uživatelé obdarovali několika vyznamenáními, kterých si velice vážím.

Podzemnik (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projekty)


Napsal jsem článek "Sonic Youth" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Travný (přírodní rezervace)" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Mikulov (zámek)" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "The Doors" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Národní park České Švýcarsko" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Mughalská říše" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Hovory" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Snoubenci" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Kostel svatého Mikuláše (Brno)" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Má vlast" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Šaktismus" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Dějiny Tibetu" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Borobudur" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Maurjovská říše" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Hadždž" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Brněnské opevnění" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Harappská kultura" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Ašóka" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Religionistika" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne Napsal jsem článek "Nirvana" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne
Napsal jsem článek "Lešanský Buddha" , který se objevil na hlavní straně jako Článek týdne
Napsal jsem článek "Indo-řecké království" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Halda Ema" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Linie kontroly" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Lešanský Buddha" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Šaháda" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Těšínské divadlo" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Vasubandhu" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Zámek Mikulov" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Tibeťané" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Dřevěné kostely slovenských Karpat" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "William Brydon" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Stará radnice (Brno)" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Lumbiní" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Islámský emirát Afghánistán" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Stúpa" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Labské údolí v Drážďanech" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Sedm let v Tibetu (film)" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Masakr nepálské královské rodiny" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Má vlast" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Gonbožab Cybikov" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně
Napsal jsem článek "Brněnské hradby" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Nain Singh" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Kalinga" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Kostel svatého Mikuláše (Brno)" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Jeskyně Mo-kao" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Sómapura Mahávihára" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Džigme Khesar Namgjal Wangčhug" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Ušlechtilá osmidílná stezka" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Vincenc Lesný" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Měnínská brána" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Židovský hřbitov v Brně" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Lumbiní" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Borobudur" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Oměj tuhý moravský" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Morový sloup (Brno)" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Songcän Gampo" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Smrk (přírodní rezervace)" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Ismá'ílíja" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Pušjamitra Šunga" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Stroček trubkovitý" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně
Napsal jsem článek "Rámájana" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Dalajláma" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Kaniška" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Nepálská občanská válka" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Strana mírného pokroku v mezích zákona" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Mahádžanapada" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Pestřec obecný" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Sulamain-Too" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Holubinka nazelenalá" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Sútra srdce" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Trsnatec lupenitý" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Čérové" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Dějiny Horní Suché" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Purple Haze" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Studené doliny" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Václavka obecná" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Džátové" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Tsodilo" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Báburova mešita" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Skalická Morávka" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně
Napsal jsem článek "Džagír" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Chata pod Rysmi" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Džajaráši Bhatta" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Malá Prašivá" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Veľké Hincovo pleso" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Lačnovské skály" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Snílci (Adair)"  on Snílci, který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Kunčický bludný balvan" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "El Capitan" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně Napsal jsem článek "Buddhové z Bamjánu" , který se objevil v rubrice „Víte že...” na hlavní straně