Wikipedie:Bot/Žádosti o provedení práce

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Žádosti o: články fotografie kresby obrázky mapy zdroje nástroje ostatní

Dolů

Archivy
Zkratka:
 • WP:ŽOPP
  WP:ŽOPB
Žádosti o provedení práce

Na této stránce je možné požádat operátory botů (tzv. botovodiče) o pomoc s vyřešením určitého problému nebo o vytvoření určitého seznamu stránek pomocí robotických úprav. K pravidelnému narovnávání přesměrování můžete využít také této stránky, k pravidelnému opravování pravopisných nebo stylistických chyb této i této stránky a k postupnému nahrazení zastaralých šablon pak této stránky. S komplexnějším problémem se můžete také obrátit na účastníky projektu Strojové zpracování.

Ve většině případů je zbytečné žádat narovnání odkazů vedoucích na přesměrování, tato akce je vhodná pouze ve výjimečných případech (změna rozlišovačů, smazání původních přesměrování apod.), vizte také anglickou Wikipedii.

Prosíme žadatele, aby
 • si rozmysleli, zda je opravdu nutné na konkrétní problém připravovat a spouštět bota, zda není jednodušší udělat několik málo editací ručně;
 • upřesnili problém dostatečně jasně, nejlépe včetně odkazů na konkrétní články/kategorie;
 • se ujistili, že nežádají něco, co je v rozporu s platnými závaznými pravidly, či doporučeními;
 • případně také uvedli odkaz na diskusi, na základě které mají být robotické úpravy provedeny.
Prosíme operátory botů, aby
 • hlavně u nových anebo časově náročnějších prací uvedli svůj záměr práci provést;
 • vždy potvrdili, zda byla práce provedena a dokončena.

Neuzavřené žádosti lze nalézt v seznamu neuzavřených žádostí.

Odstranění nadřazené kategorie[editovat | editovat zdroj]

V kategorii Pedagogové vysokých škol v Česku je už většina osob kategorizovaná v podkategoriích. Nevím, jestli by bot zvládl odstranit tuto nadkategorii z článků (WP:OVERCAT), v nichž se už vyskytuje kategorie začínající slovem „Vyučující“? Ručně se tím asi zabývat nikdo nebude.--Kacir 15. 5. 2019, 21:31 (CEST)

Beru si to na starost. --Dvorapa (diskuse) 15. 5. 2019, 21:57 (CEST)
Trochu se bojím, aby někdo nebyl třeba v kombinaci kategorií Vyučující konzervatoře a Pedagogové vysokých škol, ale VŠ kategorie chybějící. Snad bude takových případů minimum. --Dvorapa (diskuse) 15. 5. 2019, 22:01 (CEST)
Mám obavu, že to nezafungovalo úplně dobře. Konkrétní případ: Václav Klaus, kategorie odstraněna, ačkoli subkategorie upřesňující školu, na které by VK učil, tam chybí. Jedinou podkategorií je Čeští profesoři, ale nevím, jestli je to dostačující, protože ta jde jen po linii akademických titulů a dál se třídí podle oborů, vztah k vyučování na (konkrétní) škole ale chybí. Je to dostačující k odstranění střešní kategorie Pedagogové vysokých škol v Česku? --Bazi (diskuse) 16. 5. 2019, 00:32 (CEST)
Chtěl jsem zkontrolovat zmíněné 2 kategorie konzervatoří, 12 vyučujících, a vidím že už jsi pustil bota. Jak píše Bazi, při editaci nezafungovala ta podmínka ponechání kategorie Pedagogů při absenci kategorie Vyučující. Při večerním náhodném prohlížení jsem narazil 2 případy, kde měla zastřešující kategorie zůstat.--Kacir 16. 5. 2019, 01:55 (CEST)
Oprava dobíhá. Mimochodem mnoho z nich je jak v kategorii Pedagogové vysokých škol v Česku, tak v kategorii Čeští pedagogové, nevím, zda by nebylo dobré někdy projít i tyto případy. --Dvorapa (diskuse) 16. 5. 2019, 02:20 (CEST)
Díky. Duplicitu nadřazené kat. Čeští pedagogové a podřazené Pedagogové vysokých škol v Česku‎, resp. všech podřazených kategorií k Čeští pedagogové, je vhodné z článku také vymýtit. --Kacir 16. 5. 2019, 02:30 (CEST)
Hotovo, zatím jsem vynechal osoby zároveň v kategorii Vyučující nějaké VŠ i v kategorii Čeští pedagogové, těmi si nejsem jistý. --Dvorapa (diskuse) 16. 5. 2019, 17:16 (CEST)


Oprava odkazů po přesunu[editovat | editovat zdroj]

Dobrý den, prosím o opravu odkazů po přesunu stránek Monster a Monster (album). --Otaznick (diskuse) 27. 5. 2019, 14:09 (CEST)

Opraveno ručně, bylo jich jen pár. Odkazy na alba Kiss, R.E.M. i Steppenwolf jsem vyřešil, zbývá pouze odkaz na píseň Paramore v Teen Choice Awards 2011, se kterým si nevím rady. --Dvorapa (diskuse) 27. 5. 2019, 14:27 (CEST)

Odmaz kódu po smazání šablony[editovat | editovat zdroj]

Tomas62 smazal šablonu, kód zůstal v článcích. Bylo by dobré odmazat. Díky.--Kacir 29. 5. 2019, 08:58 (CEST)

@Kacir: Odpoledne mohu upravit, pokud to tedy neudělá dříve někdo jiný. --janbery (diskuse) 29. 5. 2019, 09:04 (CEST)
HotovoHotovo Hotovo. JAn (diskuse) 29. 5. 2019, 10:06 (CEST)
@Kacir, Janbery: Tohle jsem odflák, díky za pozornost!--Tomas62 (diskuse) 29. 5. 2019, 20:17 (CEST)

Sloučení esoteriků a okultistů[editovat | editovat zdroj]

Prosím o sloučení Kategorie:Esoterici a Kategorie:Okultisté do prvně jmenované. Návrh na sloučení visí v kategoriích již přes rok, ani před 12 dny založený dotaz Pod lípu nikoho nezaujal - jen vyvolal diskusi o nadměrném užívání kategorií. V každém případě proti sloučení nikdo neprotestoval. Na nástěnce správců mi Matěj Suchánek napsal že konsensus jasný není, ale jaksi není možnost jak ostatní donutit k tomu aby vyjádřili svůj názor.--Crinkly.sun (diskuse) 20. 6. 2019, 16:50 (CEST)

Není zvláštní, že toto rozlišení činí mnoho jinojazyčných Wikipedií, např. anglická, španělská, francouzská?--Vojtěch Dostál (diskuse) 20. 6. 2019, 17:29 (CEST)
Cituji co jsem psal Pod lípou: „anglická wiki má sice také obě kategorie, ale v obou najdeme astrology i alchymisty, v jedné jsou hermetici a kabalisté, v druhé zase hermetičtí kabalisté, v jedné „tarot readers“, v druhé „tarotologists“. U nás máme v obou astrology, v jedné antroposofy, v druhé teosofy.“ Ani ostatní jazykové verze nemají co jsem koukal ani náznak klíče podle kterého řadí část hesel do jedné či druhé kategorie.--Crinkly.sun (diskuse) 21. 6. 2019, 15:57 (CEST)
Já jsem trochu protestoval přímo u kategorie, zajímala mě definice obou pojmů a důkaz, že jsou shodné. Mému laickému uchu zní významově odlišně. Trochu mě mate i alchymie, okultní věda, která by měla být řazena do kategorie Okultních věd/Okultistů (kde není a návrh navrhuje sloučit do Esoteriků, čili přesně proti mému selskému rozumu). --Dvorapa (diskuse) 21. 6. 2019, 10:35 (CEST)
Ono je to složité. Shodné nejsou, ale jejich vzájemný vztah je příliš nejasný aby šlo smysluplně rozhodnout kdo patří do jedné a kdo do druhé kategorie. Hezky je zpracované anglické heslo Occult: https://en.wikipedia.org/wiki/Occult. Z toho plyne že akademici považují okultismus za druh esoterismu vzniklého v 19. století který reagoval na scientismus a odkouzlení světa, jenže jak tady na Wikipedii budeme rozhodovat jaký člověk bude patřit kam. Hanegraaff, jeden z proponentů tohoto rozlišení, ostatně upozorňuje že mezi esoteriky a okultismy samotnými je distinkce mezi pojmy chápána odlišně. Když si člověk jen tak zběžně projede Google najde lidi co tvrdí že esoterismus je teorie a okultismus praxe, někdo chápe esoterismus jako esoterický aspekt běžných náboženství a esoterickým hnutím říká okultismus, podle Encyklopedie nových náboženství okultisté hledají hmotný prospěch zatímco esoterici Boha/konečnou realitu. Spousta zdrojů zas pojmy vůbec nerozlišuje. V současné situaci se řadí hesla do jedné z kategorií náhodně - můžeme si místo toho sice vybrat jednu z výše uvedených distinkcí, ale nedovedu si to představit v praxi.--Crinkly.sun (diskuse) 21. 6. 2019, 15:57 (CEST)
Ještě jsem podal podrobné vysvětlení u kategorie. Já si tedy rozlišování pojmů v kategoriích představit dovedu, u nečlánkových kategorií s podobnými případy mám hodně zkušeností. --Dvorapa (diskuse) 22. 6. 2019, 10:43 (CEST)

Odkazy na Jang Wej[editovat | editovat zdroj]

Po přesunu článku o gymnastovi z Jang Wej na Jang Wej (gymnasta) prosím o opravu odkazů nyní vedoucích na rozcestník, všechny by měly směřovat na Jang Wej (gymnasta). --Jann (diskuse) 25. 6. 2019, 20:09 (CEST)

Opravil jsem (našel jsem jeden o badmintonistce). --Tchoř (diskuse) 25. 6. 2019, 20:41 (CEST)

Anime a manga[editovat | editovat zdroj]

Dobrý den, prosím o opravu linků portálu Portál:Anime a Manga na gramaticky správný Portál:Anime a manga. Děkuji RiniX (diskuse) 30. 6. 2019, 20:29 (CEST)

HotovoHotovo Hotovo. Nakonec jsem to zvládl (bez zahlcení Posledních změn). RiniX (diskuse) 5. 7. 2019, 15:41 (CEST)

Nakonec potřebuji od nějakého uživatele s příznakem bota pomoc na delší období. Budu předělávat infobox animanga (a ještě jednu šablonu), tak aby se na tuto diskusi nezapomnělo. Rád bych to psal zde a nevytvářel několik témat. Děkuji RiniX (diskuse) 5. 7. 2019, 15:41 (CEST)

Pište klidně sem do jednoho vlákna. Zkusím občas pomoci, ale budu příští měsíce celkem zaneprázdněný, tak raději neslibuji. Možná přibydou i žádosti od kolegy předělávajícího a slučujícího Infoboxy lokomotiv, tyhle dva resty tu tedy budeme pravděpodobně řešit dohromady. --Dvorapa (diskuse) 5. 7. 2019, 16:39 (CEST)
Dobrá. RiniX (diskuse) 5. 7. 2019, 16:44 (CEST)

Infobox animanga[editovat | editovat zdroj]

@Dvorapa, Martin Urbanec: Právě jsem předělal následující dva infoboxy, které jsou připravené na fixnutí (poslední část, která zde není zmíněna, bude nejsložitější, nechal bych ji jako druhou etapu). První hlavička má změněné/sjednocené a doplněné parametry, druhý tisk je složitější. Tam proběhla změna nadpisu, názvů a byly doplněny nové parametry, které jsou specifické pro určitý parametr | typ = (typ román je snad jenom u dvou článků, takže by fixnutí mohlo proběhnout hladce). Děkuji RiniX (diskuse) 6. 7. 2019, 15:54 (CEST)

Rychlý komentář, doporučuji před robotickými pracemi/v průběhu ještě přesunout na název Infobox - animanga, jak je zvykem. --Dvorapa (diskuse) 6. 7. 2019, 22:46 (CEST)
Provedu přesun a to nejdůležitější fixnu, ostatní nechám na robotovi. RiniX (diskuse) 6. 7. 2019, 22:57 (CEST)
@Dvorapa: Doděláno, bude potřeba dohromady provést následující čísla 1.-3. s tím, že číslo 4. je upozornění na vynechání. RiniX (diskuse) 6. 7. 2019, 23:15 (CEST)
1. Pomlčka
 • Linkfix těchto:
 1. Šablona:Infobox animanga -> Šablona:Infobox - animanga [1]
 2. Šablona:Infobox animanga/Hlavička -> Šablona:Infobox - animanga/Hlavička [2]
 3. Šablona:Infobox animanga/Patička -> Šablona:Infobox - animanga/Patička [3]
 4. Šablona:Infobox animanga/Tisk -> Šablona:Infobox - animanga/Tisk [4]
 5. Šablona:Infobox animanga/Video -> Šablona:Infobox - animanga/Video [5]
 6. Šablona:Infobox animanga/Videohra -> Šablona:Infobox - animanga/Videohra [6]
 7. Šablona:Infobox animanga/Různé -> Šablona:Infobox - animanga/Různé [7]
KomentářKomentář Linfix provádím. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 20:53 (CEST)
Dobře, děkuji. Nevím, jestli se dají udělat pomlčky i ty paramtetry najednou? Kdyžtak se pojede postupně. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 20:57 (CEST)
@Martin Urbanec: U spodních jsem zapomněl doplnit pomlčku, tak snad se to nerozjelo jinak. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:04 (CEST)
Budu jedině rád, když budeš bota sledovat - kdyby něco, pingni mě :). --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:07 (CEST)
@Martin Urbanec: Tady to vrátilo editaci. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:12 (CEST)
Díky za upozornění, nedomyšlený důsledek souběhu dvou různých botů. Opravil jsem ručně, snad se to nestalo i jinde :(. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:15 (CEST)
Ještě tady, asi to zasáhlo více článků. Zkusím ručně, ale nevím kolik. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:17 (CEST)
@RiniX: Ach jo... No nic, projedu to botem ještě jednou. Ručně to nemá smysl, to zvládnu botem rychlejc :). --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:37 (CEST)
@RiniX: HotovoHotovo Hotovo. až na přidání parametru, na to mrknu pozdějc. Poprosím kontrolu. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:43 (CEST)
Ten parametr nespěchá. Jinak na předešlý komentář: "v pořádku". Ona je tahle šablona fakt zlo. Takže udělat a raději zase nesahat... Mockrát děkuji :) RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:47 (CEST)
2. Šablona:Infobox - animanga/Hlavička
 • Prosím o nahrazení či přidání parametrů do části infoboxu Infobox - animanga/Hlavička v těchto článcích. Písmo v závorce není součástí šablony, jedná se o popisek pro botovodiče:

Stará hlavička:

{{Infobox animanga/Hlavička
 | title_name/name/název = 
 | obrázek = 
 | popisek = 
 | kanji/kandži = 
 | romaji/rómadži = 
 | jiný_název
 | žánr = 
 | cílová_skupina = 
}}

Nová hlavička:

{{Infobox - animanga/Hlavička
 | název = (nahrazení anglických výrazů českým; pokud chybí, nedoplňovat)
 | obrázek = 
 | velikost obrázku = (doplnit do článků jako nový parametr)
 | popisek = 
 | kandži = (nahrazení anglického výrazu českým)
 | rómadži = (nahrazení anglického výrazu českým)
 | jiný název = (odstranění podtržítka; doplnit do článků, parametr se moc nepoužívá)
 | žánr = 
 | cílová skupina = (odstranění podtržítka)
 | tvůrce = (doplnit do článků jako nový parametr)
}}


KomentářKomentář Taky v průběhu. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:01 (CEST)

@RiniX: HotovoHotovo Hotovo. Mělo by být hotovo, prosím o kontrolu. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:18 (CEST)

Některé články to navrátilo kvůli té dvojité editace. Vše je nyní pod touhle stránkou, tak by to tu hlavičku chtělo zkusit projet ještě jednou. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:22 (CEST)
Pouštím podruhé (ach jo...). --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:42 (CEST)

Přidání parametru zatím hotovo není, mrknu později či to může dříve udělat jiný botovodič. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:42 (CEST)

Parametry přímo nespěchají... Kdyžtak by se doplnili ručně při práci s článkem. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:47 (CEST)
3. Šablona:Infobox - animanga/Tisk
 • Prosím o nahrazení či přidání parametrů do části infoboxu Infobox - animanga/Tisk v těchto článcích. Písmo v závorce není součástí šablony, jedná se o popisek pro botovodiče:

Stará kniha:

{{Infobox animanga/Kniha
 | typ = 
 | název = 
 | autor = 
 | ilustrátor = 
 | nakladatelství = 
 | d_nakladatelství = 
 | časopis = 
 | d_časopis = 
 | publikace/vydáno = 
 | začátek = 
 | konec = 
 | díly/svazky = 
}}

Nový tisk:

{{Infobox - animanga/Tisk (změna názvu)
 | typ = 
 | název = 
 | autor = 
 | ilustrátor = 
 | nakladatel = (změna názvu)
 | zahraniční nakladatel = (změna názvu)
 | časopis = 
 | další časopis = (změna názvu)
 | vydáno = (nahrazení dvou názvů jedním; kde je typ knižní série/light novel/manga zbytečně nedoplňovat)
 | začátek vydání = (změna názvu; kde je typ román zbytečně nedoplňovat)
 | konec vydání = (změna názvu; kde je typ román zbytečně nedoplňovat)
 | svazky = (nahrazení dvou názvů jedním; kde je typ román zbytečně nedoplňovat)
 | seznam svazků = (doplnit nový parametr; kde je typ román zbytečně nedoplňovat)
}}


@RiniX: Je možné, že již není třeba nic přidávat? Bot skončil s výsledkem "0 stránek změněno" :). --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:16 (CEST)

@Martin Urbanec: Nene, pomlčka to změnila na Infobox - animanga/Kniha. Zkuste upravit na Infobox - animanga/Tisk tuhle stránku. RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:22 (CEST)
Aha, díky, běží. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:38 (CEST)
Až na přidání parametru HotovoHotovo Hotovo.. Na přidání parametru se mrknu pozdějc či to může udělat jiný botovodič dřív. --Martin Urbanec (diskuse) 9. 7. 2019, 21:42 (CEST)
Nikam to stejně nespěchá a zrovna tohle je docela naprd kvůli typům... RiniX (diskuse) 9. 7. 2019, 21:47 (CEST)
4. Co se nechává
 • Kvůli ručnímu opravení (datumy, vlaječky apod.) se nechávají tyto šablony:
 1. Šablona:Infobox animanga/Anime
 2. Šablona:Infobox animanga/Film
 3. Šablona:Infobox animanga/OVA

„Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová“ na „KDU-ČSL“[editovat | editovat zdroj]

Kolegyně a kolegové, chtěl bych požádat po přejmenování politické strany „Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová“ na „KDU-ČSL“ o opravu interních odkazů vedoucích původně na dlouhý název strany na nový tvar „KDU-ČSL“. Současně s tím je možné provést změnu interního odkazu původně vedoucího na „Československá strana lidová“ nově rovněž na „KDU-ČSL“. V případě dotazů či potřeby upřesnění mě, prosím, kontaktujte. Předem za provedení úprav děkuji. --Jan Polák (diskuse) 6. 7. 2019, 00:45 (CEST)

Z jakeho duvodu? Narovnavani odkazu je ve vetsine pripadu zbytecnym krokem - pro MediaWiki je narovnani slozitejsi operace, nez kdy diky tomu usetri. Jelikoz stary nazev stejne neni vhodne mazat, nevidim k narovnavani duvod. --Martin Urbanec (diskuse) 6. 7. 2019, 00:50 (CEST)
@Martin Urbanec: Nemyslel jsem mazat, ale doplňovat přímý interní odkaz, tedy [[Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová]] udělat [[KDU-ČSL|Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová]]. Možná jsem se špatně vyjádřil a možná ani takovou úpravu bot nebude umět provést. --Jan Polák (diskuse) 6. 7. 2019, 00:57 (CEST)
Ano, to je přesně podstata narovnání a taková operace je v tomto případě docela zbytečná, protože přesně jak tvrdí Martin, pro čtenáře to nemá žádný vliv. --Dvorapa (diskuse) 6. 7. 2019, 22:52 (CEST)

šablona české TV stanice[editovat | editovat zdroj]

Bylo by prosím možné pomocí robota přidat šablonu České televizní stanice na všechny odkazované stránky (snad s výjimkou Bloomberg)? Je možné, že některý odkaz je dvakrát. --Otaznick (diskuse) 26. 7. 2019, 14:41 (CEST)

VyřešenoVyřešeno Přidáno na 38 stránek. --janbery (diskuse) 11. 9. 2019, 16:16 (CEST)

Územněsprávní začlenění - zastaralé odkazy[editovat | editovat zdroj]

Z mnoha článků o obcích máme odkazy na stránky [8], které se ale patrně přestěhovaly na adresu [9]. Stávající odkazy jsou tak skrytým spamem. Je toto možno nějak roboticky vyřešit? Předem děkuji. --Gampe (diskuse) 28. 7. 2019, 09:30 (CEST)

VyřešenoVyřešeno Projíždím.- JAn (diskuse) 28. 7. 2019, 21:19 (CEST)

Šablona Klementinum[editovat | editovat zdroj]

Dobrý den. Na mou žádost v diskuzi Pod technickou lípou, @Matěj Suchánek: přepracoval šablonu {{Klementinum}}. Bylo by možné ji ve všech článcích o dnech vyměnit už v novém formátu? Asi takhle:

{{Klementinum|měsíc=9|den=6}}

místo dosavadního

{{Klementinum|8,0|16,5|32,2|1877|1834}}

--Radek Linner (diskuse) 9. 9. 2019, 20:18 (CEST)

Ahoj, pracuji na tom. --janbery (diskuse) 11. 9. 2019, 15:55 (CEST)
VyřešenoVyřešeno @Radek Linner: Nahrazeno. --janbery (diskuse) 11. 9. 2019, 19:56 (CEST)
@Janbery: Moc děkuji. Nebyl jsem si jistý, jestli to půjde roboticky a ručně se mi do toho moc nechtělo. --Radek Linner (diskuse) 15. 9. 2019, 21:16 (CEST)

Milan Ptáček[editovat | editovat zdroj]

Prosím o dopsání data úmrtí této osobnosti města Uherského Hradiště, a to dne 18.6.1990 v Uherském Hradišti. Děkuji.-- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 109.183.133.218 (diskuse)

VyřešenoVyřešeno Sic to nepatří sem, ale opraveno. - MrJaroslavik (diskuse) 3. 10. 2019, 17:17 (CEST)

Infobox - mobilní telefon[editovat | editovat zdroj]

Zdravím, prosím o přepsání parametrů fotoaparát na zadní kamera a druhá kamera na přední kamera v {{Infobox - mobilní telefon}} ve všech článcích s touto šablonou. Šablonu jsem upravil. Díky - MrJaroslavik (diskuse) 3. 10. 2019, 20:11 (CEST)

VyřizujiVyřizuji Vyřizuji. --janbery (diskuse) 3. 10. 2019, 20:14 (CEST)
HotovoHotovo Hotovo. --janbery (diskuse) 3. 10. 2019, 20:32 (CEST)
@Janbery: Díky! Snad to bude v pohodě. - MrJaroslavik (diskuse) 3. 10. 2019, 20:33 (CEST)

Ještě tedy prosím o přepsání parametru zadní kamera na zadní fotoaparát a přední kamera na přední fotoaparát [10] díky a omlouvám se za zmatky. - MrJaroslavik (diskuse) 3. 10. 2019, 20:54 (CEST)

VyřizujiVyřizuji Vyřizuji. --janbery (diskuse) 3. 10. 2019, 21:28 (CEST)
HotovoHotovo Hotovo. --janbery (diskuse) 3. 10. 2019, 21:39 (CEST)

Jaroslav Plesl[editovat | editovat zdroj]

Prosím o narovnání odkazů na přesměrování Jaroslav Plesl na článek Jaroslav Plesl (herec), aby pak mohl být vytvořen symetrický rozcestník (tím druhým JP je šefredaktor MF Dnes). --Matěj Orlický (diskuse) 21. 10. 2019, 20:35 (CEST)

VyřizujiVyřizuji Vyřizuji. --janbery (diskuse) 22. 10. 2019, 15:19 (CEST)
HotovoHotovo Hotovo. --janbery (diskuse) 22. 10. 2019, 15:30 (CEST)

Scenáristé[editovat | editovat zdroj]

Před pár lety někdo botem opravoval „scénárist-a/y/é“ (a další tvary) na správný tvar s krátkým „e“. Uděláte to znovu? Podle vyhledávání pár stovek výskytů bude. Díky. --Marek Koudelka (diskuse) 12. 11. 2019, 17:08 (CET)

VyřizujiVyřizuji Vyřizuji. --janbery (diskuse) 12. 11. 2019, 17:17 (CET)
HotovoHotovo Hotovo. 283 stránek. --janbery (diskuse) 12. 11. 2019, 17:50 (CET)
Díky, ještě zbývají výskyty dalších tvarů, např. „scénárist-ú/úm/ou“ Ideálně asi tedy vzít to podle základu „scénárist“ jako to (podle shrnutí) dělal Dvorapa. Půjde to? --Marek Koudelka (diskuse) 12. 11. 2019, 17:56 (CET)
Robot jede. --Harold (diskuse) 12. 11. 2019, 18:24 (CET)
Hotovo. --Harold (diskuse) 12. 11. 2019, 18:34 (CET)
Díky i tobě. --Marek Koudelka (diskuse) 12. 11. 2019, 18:48 (CET)

Fix šablony[editovat | editovat zdroj]

Jelikož mi nejede AWB, žádám o fixnutí výskytu přesměrování šablony Šablona:Městské a Zemské okresy Bavorska. Díky — Draceane diskusepříspěvky 29. 11. 2019, 21:31 (CET)