Diskuse s wikipedistou:Jan Polák

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Archivy
Archivy:

Řád[editovat zdroj]

Myslíte, že mám na řád kočky Šklíby???? Adámoz (diskuse) 7. 1. 2018, 20:39 (CET)

@Adámoz: Děkuji za důvěru, nicméně není úplně obvyklé si tímto způsobem vyžadovat udělení nějakého vyznamenání. Vyznamenání za věrnost Wikipedii se uděluje při splnění určitých podmínek a uživatelská vyznamenání spíše dekorující uděluje jiným wikipedistům. Já osobně se v oboru koček příliš nepohybuji, nicméně například kolegové OJJ nebo Whitesachem by Vám mohli – v případě, že to uznají za vhodné – řád kočky Šklíby udělit. Nechal bych to proto na nich. --Jan Polák (diskuse) 7. 1. 2018, 21:10 (CET)
Nevím, jestli je dotaz myšlen upřímně či se jedná o trolling. Předpokládám dobrou vůli a tedy odpovím: (zatím) rozhodně NE. Bez práce nejsou koláče a řády taky ne. Přeji mnoho úspěchů v další činnosti. --Whitesachem (diskuse) 7. 1. 2018, 23:08 (CET)
@Jan Polák: Řekněme si upřímně, tohle nebo tohle či narcistně i tohle je větší přínos než vložení jednoho obrázku na Portál:Kočky a ještě špatně. Kolega zřejmě chce dostávat barevná vyznamenání, ale souhlasím s kolegou Whitesachemem; bez práce to prostě nejde. Když bude někdo rok upravovat tisíckrát svou uživatelskou stránku (jakože Adámoz to podobně dělá), nestane se v mých očích zkušeným uživatelem. V mých očích je zkušeným někdo, kdo napíše kvalitní článek, hojně se věnuje patrole, rozšiřuje pahýly a tak podobně. Jinak už je to roztahané po celé WP, u mně, Vachovce, takže bych to tady ukončil. --OJJ, Diskuse 8. 1. 2018, 07:51 (CET)
@OJJ: Proto jsem ho odkázal na Tebe a Whitesachema, kteří se v dané oblasti více pohybujete a více do ní vidíte. Osobně se mi takový způsob vynucování si uživatelského vyznamenání také nezamlouval. --Jan Polák (diskuse) 8. 1. 2018, 08:21 (CET)
To myslím, že bys po projití příspěvků zvládl taky. --OJJ, Diskuse 8. 1. 2018, 08:27 (CET)
@OJJ: Lehce jsem se díval, ale v porovnání nás dvou jsi odborníkem na kočky rozhodně Ty. :-) --Jan Polák (diskuse) 8. 1. 2018, 08:51 (CET)

Reminder about Blocking consultation[editovat zdroj]

Hello again,

The discussion about new blocking tools and improvements to existing blocking tools is happening on meta now and is in the final days.

We contacted you because you are one of the top users of the blocking tool on this wiki. We think that your comments will help us make better improvements. There is still time to share your ideas. You can post to the discussion in any language.

Thank you if you have already shared your thoughts. You can also help out by sharing a link to the meta discussion with users on this wiki. Or you can translate the summary of the discussion and share it on this wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or by email.

  • I apologize for posting in English.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 16. 1. 2018, 23:52 (CET)

Fakulta vs. univerzita[editovat zdroj]

Zdravim, pisu kvuli strance Petr Freiwillig. Neni mi to moc jasne, u Liberecke a Ostravske univerzity to rozdelene byt nema a u Brnenske to nechavate, to bylo to, co me zmatlo. Rozumim tomu spravne, ze kdyz bych text preformuloval napr. na: "... studoval na Fakulte pedagogicke na liberecke Technicke univerzite v Liberci..." tak uz by bylo v poradku mit tam odkazy dva (ted pomijim fakt, ze to vypada blbe). Jde mi o to, ze se tu zamenuje nazev fakulty s nazvem stranky na Wikipedii. Fakulty samozrejme nemaji v nazvu dovetek tykajici se prislusnosti k nejake univerzite. Na Wikipedii se stranky s timto dovetkem vytvari aby nedoslo k zamenam. Diky za upresneni. Matrix Computations (diskuse) 12. 2. 2018, 11:09 (CET)

Milý kolego, vycházel jsem z textu uvedeného ve stránce Nápověda:Vnitřní odkazy, kde se píše „Odkaz by měl být co nejspecifičtější vzhledem ke kontextu. Například ve větě Studoval univerzitu v Oxfordu. neodkážeme na obecná hesla Univerzita a Oxford, ale rovnou na Oxfordská univerzita: Studoval univerzitu v Oxfordu.“ K poznámce o odlišnosti reálných názvů fakult a jejich článků na Wikipedii bych uvedl tolik, že by je šlo pojmenovávat za využití rozlišovačů. --Jan Polák (diskuse) 12. 2. 2018, 16:10 (CET)

Poděkování[editovat zdroj]

Ahoj, taky díky za úpravy Kšaftu :)--Lukáš Král (diskuse) 16. 2. 2018, 12:35 (CET)