Diskuse s wikipedistou:Jan Polák

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Archivy
Archivy:

Asijský měsíc Wikipedie – formulář[editovat zdroj]

Dobrý den/ahoj, chtěli bychom upozornit, že do 10 ledna 2019 UTC bys/te měl/a vyplnit formulář nebo napsat e-mail uživateli Saileshpat pro získání výhry (pohlednice). Pokud nemáš/te o pohlednici zájem, do tabulky vedle Vašeho/Tvého jména či přezdívky vyplň/te šablonou {{Ne}} Pokud nevypliníš/te dotazník (či neodešlete e-mail), pohlednice nebude odeslána a výhra propadá. Pokud jsi/jste již dotazník či e-mail odeslal/a, vyplň/te na této stránce zda bys/te se zúčastnil/a i v příštím roce, pokud ne, připište prosím také krátké odůvodnění. Pokud máš/te nějaké další dotazy, napiš/te na diskusi soutěže nebo na diskusi jednoho z lokálních organizátorů (OJJ nebo Patriccck).

Hodně štěstí přeje Patriccck 8. 1. 2019, 20:08 (CET) a OJJ, Diskuse

Ahoj, chceš tu pohlednici? --Patriccck 10. 1. 2019, 14:46 (CET)
Ahoj, už by to tam snad mělo být. ;-) --Jan Polák (diskuse) 10. 1. 2019, 20:25 (CET)

Seznam kamenů zmizelých ve Středočeském kraji[editovat zdroj]

prosím

řídit a opravit. Děkuji vám moc--Meister und Margarita (diskuse) 14. 1. 2019, 23:09 (CET)

Vačice zapotécká[editovat zdroj]

Tak nám ti recenzneti odcházejí a odcházejí… Rád bych Tě požádal, jestli by ses nepodíval na Vačice zapotécká. Je to taxonomická novinka, chtěl bych DČ. Už jsem si požádal o pohled odborný, možná by se hodil i pohled Tebe z hlediska srozumitelnosti. :-) Tedy pokud chceš. :-) Můžu Tě nalákat, že to je vačice bez vaku a páří se hlavou dolů pověšené za ocasy. :-) --OJJ, Diskuse 12. 2. 2019, 15:45 (CET)

Přečin smazání fakticky správné informace, vydávaný za typografickou úpravu[editovat zdroj]

Zdravím. Z jakého důvodu jste z článku Víska (Višňová) odstranil mnou vloženou informaci o tom, že vesnice dříve patřila k Horní Lužici, s níž se stala součástí Saska? Tomu říkáte typografická úprava? --Jiří Vaňáček, alias Kirk, Zemské hlavní město Brno, Morava :-) (diskuse) 20. 2. 2019, 17:58 (CET)

Apropo v případě, že je některá zemská hranice zároveň státní hranicí, tak rozhodně nelze popřít, že se jedná o státní hranici. Navíc význam státní hranice je v takovém případě nadřazen nižšímu významu, jimž je hranice zemská. Ale to byste měl vědět a pokud máte problém se znalostí historie, což nejspíš máte (jinak byste věděl, že Sasko součástí Habsburské monarchie nikdy nebylo), tak by bylo asi fajn se příslušné části dějepisu doučit. A vymlouvat se na přesné znění citace je v tomto případě poněkud irelevantní. Mimochodem na německé straně státní hranice nejsou cedule, na níž by stálo doslovně "Pozor státní hranice", nýbrž se tam píše o zemské hranici. --Jiří Vaňáček, alias Kirk, Zemské hlavní město Brno, Morava :-) (diskuse) 20. 2. 2019, 18:27 (CET)

Na důvod jste si již odpověděl sám. Byla jím skutečnost, že Vámi vložená informace nebyla součástí reference, která se v textu již nacházela. Zároveň nemíním reagovat na Vaše impertinentní poznámky o mých potížích se znalostí historie. --Jan Polák (diskuse) 21. 2. 2019, 02:48 (CET)