Simpsonovi a Bocelliovi ve „Feliz Navidad“

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Simpsonovi a Bocelliovi ve „Feliz Navidad“
Původní názevThe Simpsons Meet the Bocellis in "Feliz Navidad"
Země původuSpojené státy americkéSpojené státy americké Spojené státy americké
Jazykangličtina
Délka3 min
ScénářJoel H. Cohen
Al Jean
Ryan Koh
David Mirkin
RežieDavid Silverman
Výroba a distribuce
Premiéra15. prosince 2022
Předchozí a následující díl
Vítej v klubu Maggie Simpsonová v předaleké galaxii
Simpsonovi a Bocelliovi ve „Feliz Navidad“ na ČSFDIMDb
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Simpsonovi a Bocelliovi ve „Feliz Navidad“ (v anglickém originále The Simpsons Meet the Bocellis in “Feliz Navidad”) je americký animovaný komediální krátký film z roku 2022 založený na animovaném televizním seriálu Simpsonovi. Film režíroval David Silverman a byl vydán 15. prosince 2022.[1] Film byl poprvé veřejnosti oznámen 7. prosince 2022 společně s vydáním propagačního plakátu.[2][3] Píseň „Feliz Navidad“ byl vydán jako singl a také jako součást alba Andrey, Mattea a Virginie Bocceliových s názvem A Family Christmas.[4][5]

Děj[editovat | editovat zdroj]

Jsou Vánoce a Marge dostane od Homera jako dárek vystoupení Andrey Bocelliho a jeho dětí, Mattea a Virginie. Marge a Líza jsou nadšené, na rozdíl od Barta, který by chtěl rozbalovat dárky. Bocelli začne zpívat Con te partirò, Bart se po naléhání Marge přidá ke zpěvu. Homer je přeruší a řekne, že potřebuje nějakou vánoční píseň. Virginia navrhne „Feliz Navidad“, kterou zpívají společně se Simpsonovými. Během písně jsou zobrazeny záběry na Springfielďany a Disney postavy (včetně Mickey Mouse) během Vánoc.

Obsazení[editovat | editovat zdroj]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. The Simpsons Meet The Bocellis in Feliz Navidad Release Announced by Disney+. TV Shows [online]. [cit. 2022-12-22]. Dostupné online. (anglicky) 
  2. The Simpsons to meet the Bocellis. Music-News.com [online]. [cit. 2023-01-02]. Dostupné online. (anglicky) 
  3. DARWISH, Meaghan. 'The Simpsons': Andrea Bocelli & Family Feature in Holiday Short 'Feliz Navidad'. TV Insider [online]. [cit. 2023-01-02]. Dostupné online. (anglicky) 
  4. Bocelli family trio sings heart-warming Christmas song for 2022, ‘Feliz Navidad’. Classic FM [online]. [cit. 2023-01-02]. Dostupné online. (anglicky) 
  5. How Decca (and The Simpsons) made the Bocelli family's LP into a Christmas cracker. www.musicweek.com [online]. [cit. 2023-01-02]. Dostupné online. (anglicky) 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]