Diskuse s wikipedistou:Miroslava Fišerová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Dům Sokolská čp. 534 (Olomouc) +. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 30. 3. 2017, 17:29 (CEST)

Kategorizace pískoviště[editovat zdroj]

Dobrý den, odstranil jsem kategorie z Vašeho pískoviště. Do kategorií, prosím, zařazujte až finální podobu článku při jeho založení v hlavním jmenném prostoru. Děkuji za pochopení. --Perid (diskuse) 6. 4. 2017, 10:06 (CEST)

Běhounkova medaile[editovat zdroj]

Kostel svatého Stanislava (Mohelnice)[editovat zdroj]

Dobrý den, Vaši editaci v článku o Kostelu svatého Stanislava v Mohelnici jsem vrátil zpět. Bohužel obsahuje text zkopírovaný z [1], případně z jiné stránky. Opisovat slovo od slova je českým autorským zákonem zakázáno. Můžete z jiných zdrojů informace čerpat, ale nesmíte použít slovo od slova stejný text. Pokud jste autorkou daného textu, prosím, ozvěte se na permissions-cs@wikimedia.org a pošlete tam svolení autora dle vzoru. V případě libovolných dotazů se mě neváhejte zeptat. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 26. 12. 2017, 21:08 (CET)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Evangelický kostel (Zábřeh na Moravě). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Romanzazvorka (diskuse) 27. 5. 2018, 00:21 (CEST)

Px[editovat zdroj]

Dobrý den, moc díky za doplnění [2], mám jen maličkost, neužíváme pevně nastavená px /Nápověda:Obrázky/, typografii sem ještě upravil [3]. Hodně zdaru i nadále přeje--Horst (diskuse) 18. 9. 2018, 10:16 (CEST)

Památky v Olomouci[editovat zdroj]

Dobrý den. Všiml jsem si, že píšete pěkné články, mj. i o památkách. V současné době běží soutěž Popiš památku, nechtěla byste v jejím rámci něco zpracovat? V Olomouci se nachází ještě několik objektů, které jsou památkově chráněny, ale zatím nemají na Wikipedii svůj článek (mapa). Jde např. o tyto: vila Wilhelma Briesse, vila Hanse Passingera, vila Eduarda Šrota nebo vila L. Hofmannové-Staré (zpracovány jsou zatím tyto). Samozřejmě jen pokud budete mít čas a chuť. --Vlout (diskuse) 14. 2. 2019, 13:08 (CET)

Metuzalémova absolventská hvězda[editovat zdroj]

Rozšiřovatelův řád[editovat zdroj]