Přeskočit na obsah

Wikipedie:Klub/Olomouc

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Upozornění
Olomoucký wikiklub je do konce června zrušen. Nově bude opět probíhat od 5. září 2024 od 15:00 hodin, opět v prostorách počítačové učebny VKOL na Ostružnické 3 (2. patro).
Vstup do budovy vzdělávacího centra VKOL v Ostružnické 3
Vstup do budovy vzdělávacího centra VKOL v Ostružnické 3
Budova vzdělávacího centra VKOL v Ostružnické 3
Budova vzdělávacího centra VKOL v Ostružnické 3

Od září 2023 probíhá v Olomouci setkávání také v rámci Wikiklubu. Klub částečně navazuje na kurzy Senioři píší Wikipedii a na olomoucké wikisrazy. Od listopadu 2023 se koná vždy ve čtvrtek od 15 hodin. K účasti jsou samozřejmě zváni všichni wikipedisté, zkušení i nováčci, kteří mají zájem se poradit s konkrétním problémem, nebo se jen tak sejít s ostatními a sdílet zkušenosti.

Klub probíhá ve vzdělávacím centru Vědecké knihovny v Olomouci. Nejbližší zastávka MHD: U svatého Mořice, tramvaje č. 2, 3, 4 a 6.

Po vstupu do budovy jděte ke dveřím rovně, následně zvoňte na označený zvonek, případně volejte na číslo 605 844 090 (Pavel Bednařík).

  • Kde: Ve vzdělávacím centru Vědecké knihovny Olomouc (Ostružnická 362/3).
  • Kdy: Každý čtvrtek od 15:00 do 17:00 hodin.
  • Jak: Počítače jsou k dispozici přímo v počítačové učebně. Účast je samozřejmě zdarma a není třeba ji předem hlásit.
  • Kdo: Kontaktními osobou je v současnosti hlavní lektor Wikimedia ČR Pavel Bednařík (pavel.bednarik@wikimedia.cz), případně pak také V0lkanic (v0lkanic@wikimedia.cz).


Ve zdrojích[editovat | editovat zdroj]

Aktuálně[editovat | editovat zdroj]

Wikiklub opět od září 2024[editovat | editovat zdroj]

Poslední setkání klubu v roce 2024 před letní pauzou se uskutečnilo ve čtvrtek 23. května. Další setkání je plánováno až na čtvrtek 5. září 2024.