Diskuse s wikipedistou:Romanzazvorka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Archiv A (2009 - prosinec 2010) | Archiv B (leden 2011 - září 2018)

Steerty[editovat zdroj]

Zdravím, kolega editor obnovil stranku a presunul ji do meho prostoru. Bohuzel uz nevim, jake zmeny udelat, aby neslo o reklamni clanek. Vse co mohlo zmizet zmizelo, abych neprovokoval :) a prosim o radu, co je treba podle Vas, aby bylo mozne stranku publikovat. Navrhoval jsem napriklad odsraneni odkazu z textu clanku a i z referenci na webove stranky projektu atp.. Zdenbe (diskuse)

@Zdenbe: Dobrý den, o přesunu článku do vaše prostoru vím a článek jsem si pročetl a dle mého názoru zůstavá článek stále velmi propagační, patrně budete se společností úzce spjatý a chcete tuto společnost zviditelnit a tak napsat článek zcela čistě encyklopedickým stylem bude pro vás těžké. V dnešní době je wikipedie zahlcována články o různých společnostech, které chtějí profitovat na své propagaci zdarma a proto ty které dostatečně neprokážou svojí významnost se z wikipedie mažou. I váš článek bude v této podobě z wikipedie vždy odstraněn. Máte pravdu, že jakékoliv odkazy v textu článku jsou nežádoucí a to i ty, které neokazují na společnost samotnou. Snad odkaz na oficiální stránku v externím odkaze na konci článku by se snesl. V článku se píše, že společnost působí celosvětově a já nemohu na žádných cizojazyčných stránkách, především v anglickém jazyce najít jedinou zmínku, ani žadná jiná cizojazyčná wikipedie tuto společnost neuvádí a to je další a především hlavní problém proč tu článek nemůže zůstat. Již po prvním založení článku byla požadována encyklopedická významnost, kterou článek nikdy nesplnil a proto byl smazán. Je třeba doložit dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje, to znamená dvě obsáhlé věrohodné informace (články), zcela nezávislé na společnosti a s dostatečnou ověřitelností. Příkladem jak má vypadat článek o společnosti je například Google či Škoda Auto. Problémem jsou také obrázky, které jste nahrál na Commons, jsou to Print Screeny webových stránek společnosti, kde tvrdíte, že je to vaše práce. Jste opravdu autorem internetových stránek společnosti? K tomuto prohlášení budete muset patrně napsat svolení autora, jinak i tyto obrázky budou smazány, protože můžou poružovat autorský zákon č. 121/2000 Sb.. Doporučují článek zcela přepsat encyklopedickým stylem s nezaujatým úhlem pohledu (napsat historii společnosti, vývoj, dnešní stav). Nerozepisovat nabízené služby či výrobky a jejich dosažitelnost. Potom najít dostatečné nezavislé zdroje a doložit, že je společnost opravdu významná. Na závěr k vloženým fotografiím poslat mail se svolením autora, jak postupovat je rozepsáné na stránce svolení autora. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 12. 10. 2018, 23:32 (CEST)
Moc děkuji za obsáhlý komentář a že jste si udělal čas na přečtení stránky Steerty. S tím propojením je to tak a jsem i autorem veškerých podkladů. https://www.g2crowd.com/products/steerty/details. Celá platforma je v několika jazykových mutacích, které se zobrazí uživateli podle jeho profilu. Primárně je v češtině, zatím se věnujeme hlavně ČR, jsme odtud :). Anglickou a další verzi stránky na Wiki jsem chtěl připravit, až bude odpovídat požadavkům alespoň česká verze... :). Nechci ani propagovat firmu, šlo mi vytvoření nezávislé informace o technologické platformě, i když jsme ji spustili sami. Odkazy tedy zmizí a doplním brzy jiné na cizí zdroje, ty, které jsem nepsal já... Platforma je globální, tzn. z mého pohledu působí celosvětově, máme uživatele i ze zahraničí. Zařídím se podle rad a ještě jednou děkuji. Asi by byla blbost požádat, abyste to napsal Vy, že? :D Až si budu myslet, že jsou vaše rady zohledněny, s dovolením bych se znovu ozval... Ještě dodatek k té historii, první verze byla prý také propagační, ale popisovala historii jak píšete a odkazů (na produkty) tam moc také nebylo.. https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedista:Zdenbe/Steerty&oldid=16282391 Podle toho co píšete byla pravděpodobně mnohem vhodnější, pokud pominu, že tam bylo spousta ( z dnešního pohledu) zbytečných odkazů (obchodní rejstřík atp.). Byl byste prosím tak laskav a mohl nějak přelétnout rychle ještě původní verzi? Přeji hezký denZdenbe (diskuse)
@Zdenbe:Dobrý den, původní článek má ten samý nedostatek, jako nově vytvořený článek. Má silný propagační styl a především chybí ty nezávislé, netriviální a věrohodné zdroje. Smazán byl především pro nedoložení významnosti. Navíc článek působí, promiňte mi ten výraz, tak trochu nabubřele. Kategorizovat ho jako nadnárodní společnost či dopravní firmu v USA. Víte co je to nadnárodní společnost? Víte jaké musí taková společnost splňovat kriteria? Taková firma má řídíci orgány a pobočky v mnoha zemích a v těchto zemích vytváří pracovní příležitosti, řídí se jednotným know-how. Zpravidla taková společnost je v podvědomí široké veřejnosti celého světa (Google, General Motors, Wal-Mart Stores atd.). Vzhledem k tomu, že nevidím jediný netriviální a nezavislý odkaz na anglických či českých internetových stránkách, tak mi toto případá hodně nevěrohodné tvrzení. To, že máte odběratelé v zahraničí z vaší firmy nečiní celosvětovou firmu. Článek rozhodně psát nemůžu a ani nechci, není to můj obor a také nechci propagovat žádnou firmu na kterou nelze získat žádné nezavislé zdroje, netriviální a věrohodné zdroje, tak aby mohla být encyklopedicky významná. I kdybych článek napsal dokonale, bez nezávislých, netriviálních a věrohodných zdrojů, zde takový článek nemá co dělat a některý z mých kolegů by ho okamžitě smazal. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 13. 10. 2018, 23:02 (CEST)

Jste super! Děkuji. Zdenbe (diskuse)

Překvapivé stavby[editovat zdroj]

Dobrý den. Přidal jsem do mnou založeného článku "Překvapivé stavby" nějaké reference. Jedna se o předmětu článku zmiňuje rozsáhleji, další dvě jmenovitě. Podle mého názoru by již článek mohl splňovat podmínky významnosti. Jaký na to máte názor? Děkuji za odpověď. --Jan.nos1 (diskuse) 23. 10. 2018, 13:24 (CEST)

Dobrý den. Reference přibyly, ale ani jedna zdaleka neobsahuje to co by obsahovat měla. Reference jsou především o nové televizní stanici (závislém zdroji), která bude podle vašich informací pořad Překvapivé stavby vysílat. Odkazy jsem nepročítal podrobně, ale jen jeden pojednává o pořadu Překvapivé stavby, ale to je právě na závislém zdroji, na stránkách televize Mall.tv. Bohužel žádný z odkazů nelze uznat, odkazy nepojednávají o pořadu a nebo jsou závislými zdroji. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 23. 10. 2018, 18:06 (CEST)

VašeVýživné.cz[editovat zdroj]

Dobrý den, na základě upozornění jsme se pokusili upravit článek tak, aby splňoval uvedené podmínky. Doufám, že se to podařilo. Děkuji. S pozdravem -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) Iveta Novotná 00 (diskuse)

Dobrý den, článek jsem v rychlosti prošel. Článku chybí nezávislé a netriviální zdroje, které potřebuje k tomu, aby získal na významnosti a mohl zde zůstatek. Reklama opravdu ubyla, přesto se stále jedná o propagačně psaný text, který je zde nepřípustný. Změnil se úvod, takže článek působí jako by pojednával o Výživném na dítě, takový článek by mohl i splňovat podmínky významnosti, ale váš záměr byl patrně vytvořit článek o programu VašeVýživné.cz, který v současné podobě stále nevyhovuje pravidlům wikipedie. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 2. 12. 2018, 22:54 (CET)
Dobrý den, článek jsem ještě jednou prošla a upravila. Pokusili jsme se odstranit reklamu a doplnit zdroje. Ráda bych se tedy zeptala, zda je článek v této podobě v pořádku. Pokud by stále nebyl, mohla bych vás požádat o upozornění na konkrétní pasáže, které neodpovídají pravidlům? Radi bychom dodali takový článek, který bude splňovat pravidla. Děkuji a přeji hezký den. --Iveta Novotná 00 (diskuse) 6. 12. 2018, 11:40 (CET)
Dobrý den, tak na tomto odkaze je vidět kompletní úpravy vámi provedené. Doplnila jste nějaké odkazy formou referencí a doplnila nějaký text. Co se týká reklamy, tak jsem já váš článek jako reklamní neoznačil, tak se k tomu nebudu vyjadřovat. Já jsem článek označil jako nevýznamný a bez zdrojů. Je mi líto, vím že děláte záslužnou činnost (podle nickname jste patrně paní Novotná, která je uvedená v odkazech), ale článek neplní podmínku dvou nezávislých netriviálních a věrohodných zdrojů a tudíž je encyklopedicky nevýznamný. Wikipedie není místem pro zviditelňování společností, projektů nebo soukromých aktivit, byť jsou bohulibé. Až se o projektu Výživné.cz bude psát v literatuře či na nezavislých věrohodných stránkách a samozřejmě netriviálně, pak sem článek bude právem patřit. Špatné pasáže vám popisovat nebudu. Článek popisuje spíše výživné a problémy s tím spojené všeobecně. O Výživném.cz je v článku málo, ale to by nebyl problém. Problém je v tom, že článek je nevýznamný. Z referencí se zdá tento odkaz nezávislý a netriviální, ale spíše je zdrojem pro článek o Ivetě Novotné, než pro výše jmenovaný článek. Ostatní zdroje jsou závislé, nebo triviální či odkazují na stránky s nabídkou služby občanům, což na wikipedii není žádoucí. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 6. 12. 2018, 14:08 (CET)
Dobrý den, chápu a děkuji za upřesnění informací. Zkusili jsme ještě doplnit další zdroje – především z České televize, kde se o nás hodně mluvilo. Uvidíme tedy, jestli to pomůže. Každopádně moc děkuji za Vaši pomoc. Přeji hezký den. --Iveta Novotná 00 (diskuse) 7. 12. 2018, 12:09 (CET)

Copyvio šablona[editovat zdroj]

Ahoj, ad [1], šablona copyvio má nahradit vložený text, který porušuje autorská práva. K vysvětlení více viz dokumentace šablony. Díky, --Martin Urbanec (diskuse) 15. 12. 2018, 11:40 (CET)

@Martin Urbanec: Ahoj Martine, odkaz na problematickou revizi nevidím, protože byla smazána (skryta), ale domnívám se, že se jedná o článek Těžba vápence v Česku. To, že se text nahrazuje šablonou copyvio samozřejmně vím. Článků porušující autorská práva jsem šablonou copyvio označil již velmi mnoho a text vždy odstraňuji, ale tady jsem patrně zapomněl... nevím, je to moje chyba. Samozřejmě to nebyl úmysl ani neznalost, omlouvám se. Měj se fajn --Romanzazvorka (diskuse) 15. 12. 2018, 15:40 (CET)

Řád pilné včelky[editovat zdroj]

@Khamul1: Ahoj moc děkuji za řád, ani nevím zda si ho zasloužím. Za úpravy tvých článků netřeba děkovat. Jsem rád, že si tady na wiki tak aktivní. Ostatně upravuji i jiné nové články, přináší mi to odreaování od každodenních starostí... no a tím jsem ti možná odpověděl i na tvojí druhou otázku, proč nejsem správce. Chodím se sem odreagovat a nikoliv se dohadovat s někým, kdo má patent na rozum, sáhodlouze tady vede diskuse a hledá argumenty k tomu, aby dokázal, že ta jeho pravda je pravdivější. Snad proto jsem odmítl již mnoho nabídek na správcování i patrolování a s poděkováním prozatím odmítám i tvou nabídku. Přeji ti hezký Nový rok 2019 --Romanzazvorka (diskuse) 27. 12. 2018, 21:45 (CET)
Gratuluji k vyznamenání, určitě si ho zasloužíš. Rozumím tomu, že se nechceš pouštět do nekonečných debat o nesmrtelnosti chrousta, sám se jim taky vyhýbám a ve správcovské činnosti mi to nijak nepřekáží. Hledím si svého, pracuji na článcích z okruhů, které mě zajímají a vedle toho si občas zablokuju nějakého vandala... :-) A nejsem ze správců zdaleka sám, kdo to takto dělá. Tak to třeba do budoucna ještě uvaž, můj hlas bys určitě měl. Ale samozřejmě tě nechci do ničeho tlačit. --Perid (diskuse) 27. 12. 2018, 22:48 (CET)
@Perid:Ahoj děkuji i Tobě, netušil jsem jakou bych měl podporu. Třeba v budoucnu zvážím situaci a pomůžu vám, ale prozatím opravdu nehodlám podávat žádost o práva správce. Jinak zdejší situaci sleduji a vím, že někteří z vás správců jste zdrženlivější a rozumím tomu, ono je to v některých případech nejlepší řešení. I tobě přeji hezký Nový rok 2019. --Romanzazvorka (diskuse) 27. 12. 2018, 23:16 (CET)
Děkuji, tobě též! --Perid (diskuse) 27. 12. 2018, 23:21 (CET)
Souhlasím s Peridem, ale myslím, že hned nemusíš žádat o práva správce, ale můžeš požádat třeba jen o práva patroláře, abys články které prohlídneš mohl označit za prověřené, aby jsme je nemuseli kontrolovat znovu. :-) Mojí podporu by si měl v každém případě, u žádosti o práva patroláře nebo i rovnou u žádosti o práva správce. Nebudu tě, ale už více nutit, když zatím nechceš :-). Též ti přeji hezký nový rok 2019 a mnoho zdarů na Wikipedii i mimo ni --Khamul1 (diskuse) 28. 12. 2018, 09:07 (CET)
Ahoj, také se připojuji k žádosti, jestli bys nechtěl podat žádost alespoň o toho patroláře. Patrole bys tím náramně pomohl – tím že ty nové články stejně kontroluješ, bys je mohl rovnou i odznačit a ostatním patrolujícím ušetřit kontrolu navíc. ;-) (A rozhodně to neber jako nějakou povinnost či zatahování do nepříjemných konfliktů.) — Draceane diskusepříspěvky 10. 1. 2019, 18:31 (CET)
@Draceane: Ahoj, já procházím víceméně biografické články, jen okrajově ty ostatní a jsem si vědom, že bych ulehčil práci ostatním, protože bych články označil, ale já si sem přicházím odpočinout... a opravdu se nechci (prozatím) nijak angažovat. Jako dlouholetý editor tu a tam sleduji ty nekonečné a především nesmyslné diskuse a nechci si ty pro mě příjemné chvíle tady na wikipedii znepříjemnit nějakým dohadováním s některými rádoby znalci všeho. S poděkováním prozatím odmítám, ale nevylučuji, že časem možná přehodnotím svůj názor. Přeji ti hezký večer. --Romanzazvorka (diskuse) 10. 1. 2019, 19:29 (CET)

CS Universitatea Craiova[editovat zdroj]

Zdravím vás s úctou. Jsem rumunský a dobře znám vše, co se děje v rumunském fotbalu. V současné době existují 2 týmy v Rumunsku, kteří tvrdí, že jsou Craiova univerzitou. První z nich je CS Universitatea Craiova liga jeden obnovený v roce 2013, je záznam o 1948-1991, a druhý je FC Universitatea Craiova (FC U Craiova 1948) navazuje na tradici založenou v 2017 FC Universitatea Craiova v období od roku 1991 do roku 2013, kdy kdy byl tým vyloučen z mistrovství. Pokud máte další dotazy, mohu vám kdykoliv odpovědět. Neodstraňujte stránku! Nickoala27 (diskuse) 7. 1. 2019, 09:58 (CET)

Dobrý den, já vám věřím, ale nemůžou zde být dva články s totožným textem. Na anglické wikipedii jsou oba články, ale u obou je problematika obšírně a odlišně rozepsána. Píšete, že jste Rumun a na rumunské wikipedii jsou články o obou klubech a jsou odlišné, co přeložit text z rumunské wikipedie? Tématu moc nerozumím, buď článek o CS Universitatea Craiova přepište a doplňte zdroji a nebo přesměrujte na FC Universitatea Craiova. Článek bude jinak po rozhodnutí nějakého správce buď ponechán a nebo odstraněn. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 7. 1. 2019, 11:57 (CET)

Oldřich Karban[editovat zdroj]

Zdravím, souhlasím s námitkou, text byl víceméně převzat z magazinu PanelPlus a tam zřejmě nebyl původní. Stačí uvést v referencích původní zdroj? Děkuji, --Xyzabec (diskuse) 10. 1. 2019, 17:31 (CET)

Dobrý den, bohužel nelze uvést pouze autora. Pokud kopírujete text odjinud je třeba zaslat svolení autora, jak na to najdete na odkaze svolení autora. Je druhá možnost, celý text napsat vlastními slovy a nekopírovat ho. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 10. 1. 2019, 17:44 (CET)
Tak druhý pokus, snad už to bude lepší :-) --Xyzabec (diskuse) 10. 1. 2019, 21:12 (CET)

Poděkování[editovat zdroj]

Dobrý den, v první řadě děkuji za Vaše komentáře a připomínky. Na základě Vaších připomínek, jsem upravila všechny svoje příspěvky. Ašak jsem nyní ještě nováčkem a nae všechny postupy jsou mi kompletně známý. Mohu Vás požádat o kontrolu zda nyní je vše v pořádku. Velice děkuji

Catherine Jatkins (diskuse) 17. 2. 2019, 15:18 (CET)

Dobrý den, mě nezbývá nic jiného, než vás odkázat na to, na co vás odkazuje kolega Vlout v diskusi k článku Levon ter-ghazaryan či na vaší diskusní stránce. Skutečně si prosím nejdříve přečtěte odkazy, které jsem vložil já či kolega Vlout na Vaší diskusní stránku popř. si přečtěte nápovědu Jak vytvořit článek a při úpravách postupujte podle instrukcí. Pokud doložíte významnost a články budou napsány encyklopedickým stylem, pak zde budou moci zůstat, v opačné případě budou odstraněny. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 17. 2. 2019, 18:50 (CET)

Ivan Hrozný (film)[editovat zdroj]

Dobrý den! Moc vás žádám o úpravu tady toho to článku https://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_Hrozn%C3%BD_(film) aby mi ho nesmazali. Předem děkuji! --Martinxxl (diskuse) 24. 2. 2019, 20:15 (CET)

Dobrý den, vámi založený článek jsem trochu encyklopedicky upravil, ale není to téma, kterému se tady věnuji. Článku byste měl(a) doplnit věrohodné zdroje z nichž jste při psaní článku čerpal(a) a to formou referencí a externích odkazů. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 24. 2. 2019, 20:23 (CET)

Genesius z Arles[editovat zdroj]

Zdravím a děkuji za úpravy mých článků o mučednících se jménem Genesius. Této problematice moc nerozumím, založil jsem je jen jako doplněk ke článku o kostelu Sv. Genesia v Lavardin. Nicméně, mám jisté pochybnosti k vámi provedeným úpravám - domnívám se (z dalších zdrojů - wikipedia v jiných jazycích a z internetu, např.: http://catholica.cz/?id=3918), že Genesius Římský a Genesius z Arles jsou dvě různé osoby - což jsem hodlal v rámci doplnění článků ozdrojovat, a že tedy zároveň Genesius z Arles není patronem herců, jelikož to je Genesius Římský. Ještě se na to jednou podívám, ale mám v plánu toto rozdělení osob vrátit do původního stavu, pokud mne nepřesvědčíte o mém omylu.--Tomík (diskuse) 22. 4. 2019, 10:23 (CEST)

@Tomík:Dobrý den, ani já této problamatice moc nerozumím, chtěl jsem jen články zachránit, před smazáním, protože byly označeny šablonou významnost (netuším proč, protože osobnosti jsou významné dostatečně). Já jsem při psaní textu čerpal z The Catholic Encyclopedia, kterou považuji za hodnověrný zdroj. Encyklopedie jeho existenci zpochybňuje a pokouší se ho ztotožnit s Gelasiusem z Hierapolisu. Anglická wikipedie na toto také poukazuje, navíc připouští legendu o ztotožnění s Genesiem z Arlesu, tuto legendu tam zdrojují také referencí na The Catholic Encyclopedia a navíc na literaturu Davida Hugha Farmera The Oxford Dictionary of Saints, která je na internetu online. Rozhodně vás nechci přesvědčovat o omylu, protože jsem čerpal jen z těchto zdrojů. Jedná se o osobnosti, které žili před mnoha staletími, jsou součástí legendy, takže zdrojů bude na internetu i v literatuře patrně mnoho a patrně se budou lišit... najít pravdu bude těžké a patrně i nemožné. Pokud máte další hodnověrné zdroje, klidně články upravte a doplňte dalšími referencemi. Přeji vám hezký den. --Romanzazvorka (diskuse) 22. 4. 2019, 11:15 (CEST)
Ano, je mi jasné, že u těchto řekněme méně významných osob z dávné minulosti zůstane bezesporu řada otázek. Holt to takto bude třeba napsat - měl jsem to v plánu po dokončení článku o tom kostelu v Lavardin a nečekal jsem, že amin bude vyhrožovat smazáním prakticky hned po založení, i když základní informace byly, podle mého názoru, podán dostatečně a jde opravdu o dostatečně významné osobnosti, aby byly na Wikipedii uvedeny. Takže, ještě jednou děkuji a po dokončení toho kostela ta dvě hesla ještě rozšířím nějak v tom duchu, jak jsme o tom psali, tedy s uvedením nejistot v identitě a obdobích života. Což mi mimochodem ještě připomíná, že bych měl zjistit, kterému svatému Genesiovi je kostel vlastně zasvěcen. Našel jsem kromě oněch dvou (Římského a Arleského) ještě jednoho bez uvedení asignace, ale někde Francie, takže nebude asi totožný s tím z Hierapolisu :-)))). No, prostě totální chaos. Hezký den. --Tomík (diskuse) 22. 4. 2019, 12:25 (CEST)
@Tomík: Koukal jsem na rozcestník Svatého Genesia na anglické wikipedii a těchto osobností je opravdu více a kromě Genesia Římského jsou ostatní původem z Francie (Galie), takže které mu je kostel zasvěcen nevím, ale snad se vám to podaří dohledat. Ještě technická poznámka. Správci (admini) by stránky určitě nesmazali, významnost těchto osobností je veliká a do encyklopedie patří právem. Vámi založené články neoznačili admini, ale kolega wikipedista R-bahn, protože označovat články údžbovými šablonami může každý editor, včetně vás. V tomto případě to wikipedista R-bahn neudělal nejsprávněji, ale budiž mu odpuštěno, podle jeho uživatelské stránky se jedná o mladého člověka, kterého editování na wikipedii baví a v budoucnu může z něho být kvalitní editor. Hezký den. --Romanzazvorka (diskuse) 22. 4. 2019, 12:47 (CEST)

Poděkování[editovat zdroj]

Dobrý den, dobrá, omlouvám se, že jsem zrušil vaši editaci, ale neudělal jsem to bezdůvodně. Pokud jste si nevšiml, stránku Need for Speed Heat jsme editovali ve stejný čas a moje editace tedy nebyla uplatněna. Do článku jsem přidal nové informace z Gameplay traileru, který byl představen 19.8.2019. V minulosti jsem psal recenze pro různé stránky, jsem tedy zvyklý psát spíše recenze, než články na Wikipedii. Ale kdybych tento článek nezaložil, kdo by se o to postaral? Psaní na Wikipedii nedává pro jednotlivce smysl, nic z toho nemají, dalo by se tak říci, že se pro ně jedná o ztrátu času. Děkuji za profesionální úpravy. A omlouvám se za komplikace. -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) Nogard (diskuse)

@Nogard:Dobrý den, práce na wikipedii je doprovolná práce či záliba, stejně jako pro vás jsou zálibou počítačové hry či doprovolné psaní recenzí, takže pro jednoho to nedává smysl a je to ztráta času a pro druhého je to aktivní náplň času. Článek o zmíněné hře když nenapíšete vy, tak ho časem napíše někdo jiný. Jinak při editačním konfliktu lze zveřejnit váš editovaný text, vrátí se sice původní verze doplněná o vaš text, ale já žádný doplněný text od vás nevidím, mezi vašimi verzemi není žádný rozdíl, podívejte se zde, takže jste mojí editaci opravdu jen zrušil a vrátil svojí, ale píšete, že to nebyl úmysl a tak spíše došlo z vaší strany k omylu. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 20. 8. 2019, 11:48 (CEST)

Daj-ly tu medajly nebo nedaj-ly?[editovat zdroj]

Kolego, když už tak rád do článků doplňujete výraz „medaile“ (ačkoli o nezbytnosti těchto zásahů mám jisté pochybnosti),[2] tak by se vám nejspíš vyplatilo zjistit si, jak se to slovo v češtině správně skloňuje.[3] Není to totiž bohužel ojedinělý případ, kdy se vám podařilo článek obohatit o hrubou pravopisnou chybu ([4], [5], [6]). Víte, za normálních okolností bych to po vás prostě opravil a hotovo. Ale ono je to fakt dosti trapné, když někdo neustále vystupuje jako nejvyšší češtinářská autorita české wikipedie a opravuje ostatním stylistiku, ačkoli ještě nezvládl učivo prvního stupně základní školy.--Hnetubud (diskuse) 15. 10. 2019, 18:47 (CEST)