Malá velká holka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Malá velká holka
390. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název Little Big Girl
Číslo řada 18
díl 12
Premiéra 11. února 2007
Tvorba
Scénář Don Payne
Režie Raymond S. Persi
Prod. kód JABF04
Obsah
Gaučový gag Rodina v podobě papírových panáků stojí před gaučem ve spodním prádle. Pár rukou je obleče a poté si sednou na gauč.
Hosté

Natalie Portman jako Darcy

Seznam dílů 18. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi

Malá velká holka (anglicky Little Big Girl) je 12. epizoda 18. série amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Premiéru v Americe měla 11. února 2007. Scénář napsal Don Payne.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Líza se snaží vymyslet referát o kořenech své rodiny, ale nedaří se jí najít nic zajímavého. Nakonec si vymyslí vlastní indiánský kmen Hitachiů. Své morální dilema překoná po "rozhovoru" se svým odrazem v okně. Školní kolo soutěže vyhraje a má vystoupit v kulturním domě.

Mezitím Cletus ve své stodole souhrou mnoha až bizarních náhod způsobí požár, který se rozšíří do města včetně základní školy. Ředitel Skinner přikáže školníkovi uhasit požár, ale všechny hasicí přístroje jsou pryč. Bart a Milhouse je ukradli a Bart je upevnil na vozík. Po odjištění se Bart prožene městem a celý požár uhasí. Jako odměnu dostane od starosty řidičský průkaz.

Líza přednáší svůj referát před celým městem v kulturním domě. Homer dá Bartovi mobilní telefon, aby pro něj mohl dojet, když to bude potřebovat. Homer toho hodně využívá a Bart toho už má dost. Vydá se do Severního Haverbrooku. Tam se seznámí s Darsy a předstírá, že je mnohem starší. Výmluvou mu je, že má nemoc, kdy člověk vypadá jako stařec, dostal na to prášky a předávkoval se. Tráví spolu hodně času a Darsy Bartovi navrhne, ať se vezmou. Když vyplňují formulář, tak se Bart přizná, že mu je jen 10 let. Ona se mu přizná, že je těhotná. V tom Bart zmizí a snaží se ujet, ale auto nestartuje. Otcem je norský výměnný student. Úřednice jim prozradí, že mají jet do Utahu, protože tam se můžou i tak vzít.

Líza znovu přednáší svůj referát, tentokrát na celostátní kmenové konferenci. Uprostřed projevu se přizná, že si to celé vymyslela, publikum jí to nakonec odpustí. Homer ji pak řekne, že jeho prapraprababička byla indiánka.

Marge najde u Barta v pokoji dopis, popisující jeho situaci. Pak se u jejich dveří objeví i rodiče Darsy. Vydají se za nimi a přeruší svatbu. Darsyina matka prý také čeká dítě, takže můžou říkat, že měla dvojčata.