Zmýlená neplatí

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zmýlená neplatí
396. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název The Boys of Bummer
Číslo řada 18
díl 18
Premiéra 29. dubna 2007
Tvorba
Scénář Michael Price
Režie Rob Oliver
Prod. kód JABF11
Obsah
Gaučový gag Hraje hudba a Simpsonovi chodí kolem 4 židlí, poté hudba přestane hrát a všichni kromě Homera usednou.
Posloupnost dílů
← Předchozí
Pařanka Marge
Následující →
Hoří!
Seznam dílů 18. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Zmýlená neplatí (anglicky The Boys of Bummer) je 18. díl 18. řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Premiéra dílu byla 29. dubna 2007.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Bart a Springfieldský baseballový tým vyhraje zápas a dělí je jen jeden zápas od mistrovského titulu. Všichni ve městě oslavují. Když si Marge nakupuje oblečení na Bartův zápas, Homer si mezitím nemá kam sednout. Dojde až do obchodu s postelemi, do jedné si tam lehne a usne. Poté, co ho ředitel obchodu vzbudí, Homer před zákazníky vychválí matraci, na které spal. Rich Texan od něj chce koupit 5 matrací a ředitel z Homera udělá prodavače. Při finálovém zápase proti týmu z Shelbyvillu Springfield vede 5:2, Shelbyville má obsazené všechny mety, ale už má 2 outy. Stačí tedy pálkaře vyoutovat a Springfield vyhraje. Po odpalu se pomalý míček snáší k Bartovi, ale Bart ho nechytí. Když se ho snaží sebrat, tak mu stále vykluzuje a odkopává ho dále. Shelbyville získává 4 body a Springfield prohrává. Fanoušci jsou na něj naštvaní.

Za Homerem do práce přijdou reverend Lovejoy a jeho žena. Mají problém se sexem a chtějí si koupit lepší postel. On jim prodá matraci Tulilux od společnosti Spolunavždycky. Druhý den ale přijedou za Homerem domů, že matrace nefunguje. Když Homer vypisuje šek na vrácení peněz, tak se reverend a jeho žena začnou líbat na jejich matraci a tak si je vymění. Večer to ale Marge pozná. Rozhodnou se tedy si svou matraci ukrást zpět. Při loupeži je chytí Lovejoyovi, ale reverend matraci rozřízne napůl, aby ji mohli mít všichni.

Barta všude pronásleduje jeho neúspěch. V novinách píší o tom jak jeho chyba oslabila kurz dolaru. V rádiu KBBL hrají píseň Bart je dřevák. Líza vezme Barta na Výstavu baseballových karet, kde si Bart promluví s hráčem jménem Joe La Boot, který také udělal mládí podobnou chybu jako Bart. Když se ale dozví, že mluví s Bartem, tak ho začne také nenávidět. Druhý den se všude ve městě objeví nápis „Nenávidím Barta Simpsona“. Vyjde najevo, že ty nápisy napsal sám Bart. Při psaní nápisu na vodovodní věž Bart spadne. Když je v nemocnici, Marge seřve dav před nemocnicí. Domluví se, že poslední směnu odehrají znovu. Vymyslí výmluvu, že metu čistili neregulérním koštětem, aby tomu Bart skutečně uvěřil. On ale míček znovu a znovu nechytí. Jednou míček trefí ptáka, pak ho zasáhne blesk a tak podobně. Někdo z publika vždy ale vymyslí novou výmluvu, aby se mohlo hrát znovu. Takto to jde až do svítání, kdy Bart konečně míček chytí.

Po 60 letech sedí Bart a Milhouse před domovem důchodců a Milhouse Bartovi řekne, že to tehdy bylo jen jako. Barta to rozbrečení, tak Milhouse řekne, že si dělal srandu. Z výšky se na ně koukají duchové Homera a Marge.

Související články[editovat | editovat zdroj]