Stůj, nebo můj pes vystřelí

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stůj, nebo můj pes vystřelí
398. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název Stop or My Dog Will Shoot
Číslo řada 18
díl 20
Premiéra 13. května 2007
Tvorba
Scénář John Frink
Režie Matthew Faughnan
Prod. kód JABF12
Obsah
Tabule Perly nejsou škeblí zvratky
Gaučový gag Simpsonovi přiběhnou ke gauči a sednou si. Pak přijdou další a další. Přiběhne jich tolik, že se nevejdou do domu a Homer řekne „Hej netlačte se“.
Hosté
Posloupnost dílů
← Předchozí
Hoří!
Následující →
24 minut
Seznam dílů 18. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Stůj, nebo můj pes vystřelí (anglicky Stop or My Dog Will Shoot) je 20. díl 18. řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Premiéru v USA měl 13. května 2007. Scénář napsal John Frink.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Rodina jede na festival. Homer s sebou má v ruce korbely piva, protože si myslí, že je to Oktoberfest. U vstupu ale zjistí, že jsou na Dožínkovém festivalu. Ztratí se tam ve velikém bludišti z kukuřice. Homer se oddělí od zbytku rodiny a nakonec se všichni kromě Homera dostanou ven. Toho napadne, že by mohl jít skrz stěny, ale zjistí, že jsou pod napětím. K večeru zavolají Spasitele a ten se vydá hledat Homera. Cestou potká Stephena Hawkinga, který prohlásí, že toto bludiště je nad jeho schopnosti. Spasitel Homera najde a vytáhne ho z bludiště. Šerif Wiggum rodině Simpsonových nabídne, že by se Spasitel mohl stát policejním psem.

Spasitel jde na Springfieldskou zvířecí policejní akademii. Po absolvování se stane parťákem Loua. Bartovi se po něm ale stýská, i úkoly si teď musí jíst sám. Lou a Spasitel jsou na stopě dealerovi drog Haďákovi. Spasitel s ním má honičku a chytí ho. U soudu je ale obvinění staženo, protože Spasitel špatně vyplnil hlášení (kus papíru, na kterém jsou otisky psích tlapek). Spasitel je naštvaný a doma kousne Barta. Rodina se rozhodne, že si ho už nemůžou nechat, a tak začne bydlet u Loua. Homer koupí Bartovi nové zvíře – hada. Bart ho pojmenuje Škrťa. Když doma Homer škrtí Barta, začne Škrťa na oplátku škrtit Homera.

Ve škole žáci mají předvést své zvíře. Škrťa sní Martinovi křečka a pak uteče do chemické laboratoře. Škola je evakuována. Škrťa v chemické laboratoři shodí na zem sklenice se 2 chemickými látkami (Ethanol a Kyselina dusičná), které se nesmějí míchat. Na místo dorazí policie i se Spasitelem a snaží se hada najít. Hledá ho i Bart. Po škole se začne šířit jedovatý mrak vzniklý ze smíchaných látek. Policie uteče, ale Bart omdlí. Venku zjistí, že je Bart uvnitř a Spasitel ho jde zachránit. Když se Bart probere jsou u něj Spasitel i Škrťa. Bart se znovu spřátelí se Spasitelem a ten ukončí svou práci u policie. Škrťa zůstane ve škole namotaný na držák hasičských hadic.

Související články[editovat | editovat zdroj]