French Open 2011 – smíšená čtyřhra

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Související informace naleznete také v článku French Open 2011.
French Open 2011
Vítězové: Casey Dellacquová
Scott Lipsky
Finalisté: Katarina Srebotniková
Nenad Zimonjić
Výsledek: 7–66, 4–6, 10–7
Soutěže
mužská dvouhramužská čtyřhra
ženská dvouhraženská čtyřhra
smíšená čtyřhra
French Open
smíšená čtyřhra
2010 ◄◄ 2011 ►► 2012
Grand Slam 2011
smíšená čtyřhra
Australian OpenFrench Open
 WimbledonUS Open

Obhájcem titulu byla první nasazená slovinsko-srbská dvojice Katarina Srebotniková a Nenad Zimonjić.

Vítězem se stal nenasazený australsko-americký pár Casey Dellacquová a Scott Lipsky, který ve finále přehrál první nasazenou slovinsko-srbskou dvojici Katarina Srebotniková a Nenad Zimonjić po setech 6–7, 6–4 a v rozhodujícím vítězném supertiebreaku 10–7. Získal tak první grandslam a prémii 100 000 eur.

Nasazení párů[editovat | editovat zdroj]

  1. Slovinsko Katarina Srebotniková / Srbsko Nenad Zimonjić (finále)
  2. USA Vania Kingová / Kanada Daniel Nestor (1. kolo)
  3. Česko Květa Peschkeová / Pákistán Ajsám Kúreší (2. kolo)
  4. Rusko Jelena Vesninová / Bělorusko Max Mirnyj (2. kolo)
  5. Čína Čeng Ťie / Indie Mahesh Bhupathi (2. kolo)
  6. USA Liezel Huberová / Jihoafrická republika Wesley Moodie (1. kolo)
  7. Česko Iveta Benešová / Indie Leander Paes (čtvrtfinále)
  8. USA Lisa Raymondová / Rakousko Oliver Marach (1. kolo)

Pavouk[editovat | editovat zdroj]

Finálová fáze[editovat | editovat zdroj]

  Semifinále Finále
                         
  1  Slovinsko Katarina Srebotniková
 Srbsko Nenad Zimonjić
77 77    
   Rusko Naděžda Petrovová
 Spojené království Jamie Murray
64 65    
  1  Slovinsko Katarina Srebotniková
 Srbsko Nenad Zimonjić
66 6 [7]
     Austrálie Casey Dellacquová
 USA Scott Lipsky
78 4 [10]
   Austrálie Jarmila Gajdošová
 Brazílie Thomaz Bellucci
65 6 [12]
     Austrálie Casey Dellacquová
 USA Scott Lipsky
77 2 [14]  

Horní polovina[editovat | editovat zdroj]

První kolo   Druhé kolo   Čtvrtfinále   Semifinále
                               
1  Slovinsko K Srebotnik
 Srbsko N Zimonjić
6 6    
   Estonsko K Kanepi
 Švédsko R Lindstedt
3 2       1  Slovinsko K Srebotnik
 Srbsko N Zimonjić
6 6    
WC  Francie V Razzano
 Belgie D Norman
6 4 [10]   WC  Francie V Razzano
 Belgie D Norman
3 1    
WC  Francie J Coin
 Francie N Mahut
4 6 [4]       1  Slovinsko K Srebotnik
 Srbsko N Zimonjić
77 6    
   Indie S Mirza
 Indie R Bopanna
64 62         7  Česko I Benešová
 Indie L Paes
63 3    
   Čínská Tchaj-pej Ťia-ž. Čuang
 Polsko M Matkowski
77 77          Čínská Tchaj-pej Ťia-ž. Čuang
 Polsko M Matkowski
4 61  
WC  Francie A Rezaï
 Bulharsko G Dimitrov
3 1     7  Česko I Benešová
 Indie L Paes
6 77    
7  Česko I Benešová
 Indie L Paes
6 6         1  Slovinsko K Srebotnik
 Srbsko N Zimonjić
77 77  
4  Rusko J Vesnina
 Bělorusko M Mirnyj
6 6 [10]          Rusko N Petrova
 Spojené království J Murray
64 65  
   Čínská Tchaj-pej Su-wej Sie
 Polsko M Fyrstenberg
7 4 [7]     4  Rusko J Vesnina
 Bělorusko M Mirnyj
3 6 11  
   Rusko N Petrova
 Spojené království J Murray
77 6        Rusko N Petrova
 Spojené království J Murray
6 4 [13]  
   USA M Shaughnessy
 Izrael A Ram
61 4            Rusko N Petrova
 Spojené království J Murray
5 6 [10]
Alt  Rusko A Kudrjavceva
 Curaçao J-J Rojer
3 5            Rusko J Makarova
 Brazílie B Soares
7 3 [7]  
   Španělsko A Medina Garrigues
 Španělsko M López
6 7          Španělsko A Medina Garrigues
 Španělsko M López
63 2  
   Rusko J Makarova
 Brazílie B Soares
6 6        Rusko J Makarova
 Brazílie B Soares
77 6    
8  USA L Raymond
 Rakousko O Marach
2 3    

Dolní polovina[editovat | editovat zdroj]

První kolo   Druhé kolo   Čtvrtfinále   Semifinále
                               
5  Čína Čeng Ťie
 Indie M Bhupathi
66 6 [10]  
   Česko P Kvitová
 Ukrajina S Stachovskij
78 0 [8]     5  Čína Ť Čengová
 Indie M Bhupathi
6 3 [7]  
Alt  Česko K Zakopalová
 Česko F Čermák
4 3        Austrálie R Stubbs
 Brazílie M Melo
4 6 [10]  
   Austrálie R Stubbs
 Brazílie M Melo
6 6            Austrálie R Stubbs
 Brazílie M Melo
65 4    
   Austrálie J Gajdošová
 Brazílie T Bellucci
               Austrálie J Gajdošová
 Brazílie T Bellucci
77 6    
WC  Francie A Cornet
 Francie G Simon
             Austrálie J Gajdošová
 Brazílie T Bellucci
6 6  
Alt  Rumunsko A Dulgheru
 Španělsko D Marrero
64 2     3  Česko K Peschke
 Pákistán A-u-H Qureshi
4 4    
3  Česko K Peschke
 Pákistán A Kúreší
77 6            Austrálie J Gajdošová
 Brazílie T Bellucci
65 6 [12]
6  USA L Huber
 Jihoafrická republika W Moodie
62 68            Austrálie C Dellacqua
 USA S Lipsky
77 2 [14]
   Česko V Uhlířová
 Slovensko M Mertiňák
77 710          Česko V Uhlířová
 Slovensko M Mertiňák
6 6    
   Česko B Záhlavová-Strýcová
 Rumunsko H Tecău
6 7        Česko B Záhlavová-Strýcová
 Rumunsko H Tecău
3 2    
   Itálie F Pennetta
 Itálie P Starace
4 5            Česko V Uhlířová
 Slovensko M Mertiňák
64 66  
   Austrálie A Rodionova
 Bahamy M Knowles
69 5            Austrálie C Dellacqua
 USA S Lipsky
77 78    
   Austrálie C Dellacqua
 USA S Lipsky
711 7          Austrálie C Dellacqua
 USA S Lipsky
6 2 [10]
   Čínská Tchaj-pej Jung-žan Čan
 USA E Butorac
3 6 [12]      Čínská Tchaj-pej Jung-žan Čan
 USA E Butorac
3 6 [6]  
2  USA V King
 Kanada D Nestor
6 3 [10]  

Reference[editovat | editovat zdroj]