Diskuse s wikipedistou:195.47.98.170/Archiv1

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Archivovaná stránka

Nacházíte se na stránce, která byla archivovánaze stránky Wikipedista diskuse:195.47.98.170. Neměla by tedy být (s výjimkou oprav odkazů po přesunu cílových stránek apod.) editována.
Historie archivovaných verzí

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Rob Roy. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.--Skalpik 18:11, 8. 1. 2007 (UTC)


Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Postrach 12:19, 20. 12. 2006 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Hermína Týrlová. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Aktron 14:30, 20. 12. 2006 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Idi Amin. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Aktron 15:05, 20. 12. 2006 (UTC)

Náhled a shrnutí[editovat zdroj]

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. Díky za Vaše příspěvky, chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, tak třeba Vaše editace bude patřit mezi ty, které budou moci vynechat, a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Horst 17:41, 20. 12. 2006 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Miloslav Šimek. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.--Aktron 13:10, 21. 12. 2006 (UTC)

Helena Illnerová[editovat zdroj]

Zdravím kolego, díky za Vaše příspěvky do Wikipedie, nemohl by jste zkusit vždy článek napsat co nejblíže stylu Wikipedie:Vzhled a styl? Díky--Horst 09:49, 24. 12. 2006 (UTC)


To samé se týká i nového Dagmar Hochová.--Horst 21:43, 24. 12. 2006 (UTC)

Zdroj[editovat zdroj]

Dobrý den, ve Wikipedii je důležité uvádět zdroje Vašich článků (vizte Wikipedie:Ověřitelnost). Mohl byste prosím uvést, odkud své články čerpáte? Děkuji, Timichal 08:23, 25. 12. 2006 (UTC)

exp[editovat zdroj]

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete něco dozvědět o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. — Timichal 09:22, 25. 12. 2006 (UTC)

Dagmar Hochová[editovat zdroj]

Zdravím! Všiml jsem si Vaší činnosti u článku Dagmar Hochová. šablona {{wikifikovat}} znamená že v článku je málo odkazů na jinná hesla ve Wikipedii. Jak se přidávají naleznete na stránce Nápověda:Jak editovat stránku#Odkazy a obrázky. Odstranění šablony pez úpravy článku je nevhodné. Děkuji za pochopení --Nádvorník …✉ 10:06, 25. 12. 2006 (UTC)

Vzhled styl[editovat zdroj]

Píšete-li články, pokuste se jim prosím dát už od začátku vzhled a styl encyklopdických článků. Dokud jej mít nebudou, neodstraňujte šablony, které na nutnost těchto úprav upozorňují ostatní. Dík. --Postrach 08:37, 26. 12. 2006 (UTC)

Fridtjof Nansen[editovat zdroj]

V článku Fridtjof Nansen jste sice přidal obsah, ale zároveň odstranil mazijazykové odkazy, vnitřní odkazy, kategorie a další informace. Zlikvidoval jste práci druhých, kterou je nuté po Vašem zásahu udělat znovu. Upozorňuji Vás, že toto chování je krajně nevhodné. --Postrach 11:06, 26. 12. 2006 (UTC)

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete něco dozvědět o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. --Zirland 09:16, 27. 12. 2006 (UTC)

Christiaan Barnard[editovat zdroj]

Zde jste provedl to samé co u článku Fridtjof Nansen, editaci si můžete vyzkoušet na Wikipedie:Pískoviště, pokud nepřestanete poškozovat články tímto způsobem, navrhnu pro Vás zablokování možnosti editovat.--Horst 13:03, 27. 12. 2006 (UTC)

Neodstraňujte bez provedení úprav šablonu {{Upravit}} z tohoto článku!!!--Horst 15:21, 27. 12. 2006 (UTC)

Odstraňování údržbářských šablon[editovat zdroj]

Přestaňte z článků odstraňovat šablony {{Upravit}} a {{wikifikovat}}, slouží jako výzva k vylepšení vzhledu článku. Děkuji. --Japo ¿ 21:38, 27. 12. 2006 (UTC)

Poslední varování[editovat zdroj]

Pokud nepřestanete ze stránek bezdůvodně odstraňovat údržbářské šablony jako třeba {{Wikifikovat}} nebo {{Upravit}}, tak vás na krátkou dobu zablokuji. --Japo ¿ 17:37, 29. 12. 2006 (UTC)

Možné porušení autorských práv[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Adolf Eichmann, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Japo ¿ 10:30, 30. 12. 2006 (UTC)

Vladimír Sommer[editovat zdroj]

Vámi založený článek o hudebním skladateli jsem poněkud opravil. Přidal jsem interwiki (odkazy na stejné články v cizojazyčných wikipediích), ale hlavně jsem poněkud vyklestil neencyklopedické formulace. Kde jste, prosím pěkně, vyčetl, že jeho skladby dozrávaly pomalu a co to vlastně znamená? Abych řekl pravdu, pod touto formulací jsem si spíš představil olomoucké syrečky, jak dozrávají. Mělo to snad znamenat, že na každé skladbě pracoval roky? Nebo že si zapsal někam základní motiv, pak to odložil (jako ten sýr) a vrátil se pak k tomu znovu po několika letech? Také, prosím, omezte superlativy typu "jeden z nejlepších hudebních zkladatelů moderní doby", to se do encyklopedie jaksi nehodí. To se může dávat do nekrologů, časopisů atp. A uvádějte prameny, odkud čerpáte, protože pochybuji, že toto všechno nosíte v hlavě, jsem přesvědčen, že jste to někde vyčetl. --Luděk 09:58, 1. 1. 2007 (UTC)

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Gičin Funakoši, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.


Hector Berlioz[editovat zdroj]

Zdravím! Mohu se zeptat, proč odstraňujete z článku Hector Berlioz biografický infobox a odstavec? Je na tom něco špatně? Pokud ano, zmiňte to prosím ve shrnutí editace nebo diskusi. Dík. --Postrach 14:37, 5. 1. 2007 (UTC)

Subpahýl Joseph Bedost[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Joseph Bedost. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Japo ¿ 18:22, 6. 1. 2007 (UTC)

Koukal jsem, že už začínáte doplňovat odkazy do článků, jen tak dál. --Japo ¿ 18:22, 6. 1. 2007 (UTC)

Subpahýl Mořeplavec[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Mořeplavec. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Japo ¿ 18:43, 10. 1. 2007 (UTC)

spam[editovat zdroj]

Nepřidávejte laskavě do Wikipedie komerční odkazy (či odkazy na vaše soukromé stránky). Wikipedie není prostředkem pro reklamu, ani pouhou sbírkou externích odkazů. Rozšiřování obsahu namísto přidávání odkazů je však samozřejmě vítáno. Děkujeme za pochopení. --Luděk 18:03, 12. 1. 2007 (UTC)

Bitva u Chatanoogy[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Aktron (d|p) 16:15, 15. 1. 2007 (UTC)


Náhled[editovat zdroj]

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Onovy 20:31, 26. 1. 2007 (UTC) (opět)

Dita Lomičková[editovat zdroj]

Nevkládejte, prosím, do Wikipedie věci neověřené nebo dokonce zcela vymyšlené. --Luděk 12:46, 20. 1. 2007 (UTC)

Shrnutí[editovat zdroj]

Díky za Vaše příspěvky, chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, tak třeba Vaše editace bude patřit mezi ty, které budou moci vynechat, a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Luděk 12:49, 20. 1. 2007 (UTC)

Opět experimenty[editovat zdroj]

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete něco dozvědět o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. --Zirland 17:14, 25. 1. 2007 (UTC)

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Beren 14:23, 27. 1. 2007 (UTC)

Diskuse:Henri_de_Toulouse-Lautrec[editovat zdroj]

Dobrý den, vložil jste do diskuse řadu doporučení dalším editorům, která jste napsal z pozice, jako by šlo o nějaké stanovisko Wikipedie. Jsou proto matoucí. Chápu, že jste to napsal z dobré vůle ochránit obsah, který jste vložil. Ovšem u článků ve Wikipedii nemůže nikdo, ani autor, druhým bránit nebo nedoporučovat další editace. Platí zásada Wikipedie:editujte s odvahou. Děkuji za pochopení. --Beren 14:23, 27. 1. 2007 (UTC)

Do článku Henri_de_Toulouse-Lautrec jste vložil šablonu {{aktuální}}. Pokud tam patří, zdůvodněte prosím v diskusi, co aktuálního se děje kolem sto let mrtvého člověka. V článku jsem to nenašel. Děkuji. --Postrach 18:02, 31. 1. 2007 (UTC)

Anon[editovat zdroj]

Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii! Pro prohlížení ani editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlásit, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete.
  • Možnost prohlédnout si seznam všech vašich příspěvků.
  • Vaši vlastní uživatelskou stránku.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přejmenovat článek.
  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory do Wikipedie.
  • Možnost upravit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.
  • Právo účastnit se hlasování, např. na stránce hlasování o smazání.
  • No a nakonec je tu i možnost stát se po jistém čase správcem (ti mohou mazat a obnovovat smazané stránky, zamknout stránku, editovat zamčené stránky nebo blokovat uživatele, kteří porušují pravidla).

Jen do toho, registrujte se! --Nolanus 11:25, 1. 2. 2007 (UTC)


Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Panda velká fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Zp 15:46, 1. 2. 2007 (UTC)

Náhled a shrnutí editace, dodávejte zdroje, nefalšujte podpisy[editovat zdroj]

Nálehavě Vás tímto žádám, abyste používal tlačítko "Ukázat náhled" a vyplňoval políčko shrnutí editace. Veškeré informace, proč je to potřebné, máte několikrát uvedeny výše. Budete-li stále zanášet stránku posledních změn a historie článku spoustou drobných editací v nevelkých časových odestupech a bez vyplnění shrnutí editace, bude Vám dočasně zablokována možnost přispívat.

Také dodávejte zdroje, protože některé Vaše příspěvky jsou označené jako zpochybněné, viz Plakát a Malba. Pokud k těmto článkům nedodáte prameny, které by Vaše informace potvrdily, může se stát, že i další Vámi přidávané informace budou v budoucnu zpochybněny.

A ještě jedna věc, nefalšujte podpisy! Viz [1], kdy se jednou podepisujete jako Jan Raba, jednou jako Praha, jindy jako Kas a dnes jako Honzík. --Luděk 10:02, 3. 2. 2007 (UTC)

Připojuji se k žádosti. --Nártoun 17:24, 1. 3. 2007 (UTC)

Zaregistrujte se[editovat zdroj]

Zaregistrujte se jako Wikipedista Honzík, pak budeto moci stránku Wikipedista:Honzík využívat. Ale uživatel Honzík neexistuje. Takže zaregistrujte se. --Luděk 10:31, 3. 2. 2007 (UTC)

Ahoj, ani samotné založení stránky Wikipedista:Honzík bez registrace nestačí, proto byla bohužel smazána, opravdu se budete muset registrovat, není to nic složitého tak s chutí do toho:-))--Horst 11:50, 4. 2. 2007 (UTC)

Pane kolego, nemůžete jako neregistrovaný či nepřihlášený uživatel editovat stránky registrovaných uživatelů. Jistý Honzíček se zaregistroval 14. listopadu 2006. Jste-li to Vy, tak se přihlašte a teprve pak si vytvořte stránku Wikipedista:Honzíček, nejste-li to Vy, tak tak nečiňte, protože se tak vydáváte za někoho jiného. --Luděk 14:17, 4. 2. 2007 (UTC)

Žádný uživatel JosefRaf není zaregistrován, proto byla stránka "Wikipedista:JosefRaf" smazána. A protože to není poprvé, co přes upozornění a vysvětlování zakládáte stránku neexistujících wikipedistů, případně zakládáte stránku jiných registrovaných uživatelů, tak jsem Vám dočasně zablokoval možnost přispívat do Wikipedie. --Luděk 14:04, 5. 2. 2007 (UTC)

Ptáci[editovat zdroj]

Ten obrázek z toho článku o Drontem jsem odstranil; byl to jiný pták a tudíž se jednalo o obrázek matoucí čtenáře. Díky za pochopení. --Aktron (d|p) 14:56, 8. 2. 2007 (UTC)

Portál Wikipedie[editovat zdroj]

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete něco dozvědět o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. Aktron (d|p) 15:57, 1. 3. 2007 (UTC)

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Nolanus C E 15:59, 1. 3. 2007 (UTC) --Onovy 07:06, 2. 3. 2007 (UTC)

Jakub Husník[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Jakub Husník, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Beren 2. 4. 2009, 01:59 (UTC)

Františka Plamínková[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Františka Plamínková, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Beren 17. 6. 2009, 18:41 (UTC)

Hermína Týrlová[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Hermína Týrlová, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Beren 17. 6. 2009, 18:41 (UTC)

Jezevec lesní[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Jezevec lesní, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Vasekx 10. 10. 2009, 18:43 (UTC)Tato stránka byla archivována a neměla by být (s výjimkou oprav odkazů po přesunu cílových stránek apod.) editována.