Diskuse s wikipedistou:Jan Polák/Archiv 2021: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
== Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994 – turnaj muži ==
 
Dobrý den, musím říct, že jsem z Vašeho smazání stránky pěkně rozčarovaný a to hned z několika důvodů:
*Prvně bych čekal, že před smazáním se obtěžujete alespoň napsat na mojí diskuzní stránku.
*Za čtvrté bych poprosil o obnovení smazané stránky. Zimní olympiádě se věnuji dlouhodobě, naposledy jsem dokončil všechny soutěže v curlingu a dal jim jednotný vzhled. Chtěl jsem pokračovat s ledním hokej, ale vaše počínání mi to znemožňuje.
Předem děkuji za odpověď a snad se dobereme nějakého řešení --[[Wikipedista:Puclik1|Puclik1]] ([[Diskuse s wikipedistou:Puclik1|diskuse]]) 26. 8. 2021, 07:50 (CEST)
:Kolego, přiznám se, že nevím, proč bych měl psát na Vaši diskusní stránku. Článek o olympijském turnaji v ledním hokeji jsem smazal na základě šablony {{Šablona|Smazat}}, která byla do článku vložena kolegou [[Wikipedista:M97uzivatel|M97uzivatel]] s odůvodněním, že ženský turnaj se tehdy nehrál. Já jsem obě stránky (jak „[[Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994 – turnaj muži]]“, tak „[[Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994]]“) vizuálně porovnal a seznal jsem opodstatněnost kolegovy domněnky. Asi není problém, pokud jste se se stránkou – jak tvrdíte – tak napracoval, je zaměnit, nicméně se nedomnívám, že je nutné zde obě stránky („[[Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994 – turnaj muži]]“ i „[[Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994]]“) zde mít. A doporučoval bych je sloučit do stránky „[[Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994]]“. Původní stránku, jak jste mne žádal, jsem přesunul jako Vaši podstránku na adrese [[Wikipedista:Puclik1/Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994 – turnaj muži]]. --[[Wikipedista:Jan Polák|Jan Polák]] ([[Diskuse s wikipedistou:Jan Polák|diskuse]]) 26. 8. 2021, 08:46 (CEST)

Navigační menu