Wikipedie:Žádost o opatření/Revize opatření Chalupa vs. Bazi: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
/* Chalupa k návrhu Bazi 1
(vyjádření)
(/* Chalupa k návrhu Bazi 1)
:: A bohužel pak ještě dále utáhli šrouby, když zcela mimo standardní procesy [[Wikipedie:Arbitrážní výbor/Odpovědna#Odpověď AV 3|přistoupili k zásadnímu zpřísnění výkladu opatření]] – tehdy už v novém složení, tedy Vachovec1, RPekař, {{U|Rosičák}} a {{U|Martin Urbanec}}. Kolega bývalý arbitr {{U|Jan.Kamenicek}} to tehdy komentoval mimo jiné vcelku výstižně: ''„na mne výsledek působí velmi smutně a hlavně jako velmi špatný precedens“'' a dále: ''„Každý teď bude vědět, že se nemusí chovat rozumně, protože tak svého nedosáhne, zatímco když se bude chovat nerozumně, bude mu v zájmu klidu vyhověno.“''
:: Ku vší smůle se - opět podle vlastního výborem čerstvě vymyšleného opatření - v současnosti jeví, že ani v aktuálním složení výbor nemíní uznat dřívější pochybení, když v minulosti přišel s takto závadným opatřením, a namísto toho, aby zkusil dát příležitost k hledání nějakých potenciálních pozitivních podnětů, na kterých by se dalo začít stavět onen budoucí normální režim, jenom znovu setrvává ve svém nastoleném kurzu a jenom dál utahuje šrouby – až do té míry, že prakticky nehodlá poskytnout vůbec žádnou příležitost k onomu projevení dobré „vůle ze strany obou uživatelů“, na niž se přitom jako k podmínce odvolává [[Wikipedie:Žádost o opatření/Revize opatření Chalupa vs. Bazi#Nález|ve svém takzvaném nálezu]]. --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 5. 4. 2019, 01:12 (CEST)
::: Bazi, váš výše uvedený a jako vždy nepřiměřeně rozsáhkározsáhlý elaborát je důkazem, že s vámi není možné žádný normální režim uskutečnit. Neustále taháte na světlo staré věci, ale pouze ty. co se Vám hodí (proč třeba taky nenapíšete, jak jste tvrdil, že jsem si hrál na arbitra atd). Sám jste svým rozborem počtu stížnotí na této stránce kouzlem nechtěného dokázal, že jste si na mě neustále stěžoval, a to i v době, kdy jsem již žádné stížnosti na Vás nepodával (nejhorším příkladem je stížnosr na mojí reakci na vaše připomíny k mému návrhu na článek týdne, to bylo podle mne otřesný důkaz vaší nenávisti). Vy v sobě neustále živíte myšlenku, že Vám někdo chce ubližovat, a domníváte se, že proti vám kuji s jinými wikipedisty nějaké komploty (dalším děsivým pčíkladem je vaše reakce na mou gratulaci kolegoi Rosičákovi ke zvolení do AV). Nevím z čeho tyto pocity pramení u Váss, ale u jiných to je obvykle důkaz stihomamu. Místo, abyste se zamyslel, proč je zde uvedený váš návrh na opatření pro všechny nepřijatelný, obviňujete ostatní ze zaujatosti. S přáním hezkého dne --[[Wikipedista:Chalupa|Chalupa]] ([[Diskuse s wikipedistou:Chalupa|diskuse]]) 5. 4. 2019, 09:28 (CEST)
 
=== Vachovec1 ===

Navigační menu