Seznam zápasů československé fotbalové reprezentace na MS

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
  • x – x = vítěz Československo.
  • x – x = remíza.
Datum utkání Soupeř Výsledek Soutěž Místo utkání
15. října 1933 Polsko Polsko 1 – 2 Kvalifikace na MS 1934 Varšava
15. dubna 1934 Polsko Polsko 0 – 2 (kont.) Kvalifikace na MS 1934 Praha
27. května 1934 Rumunsko Rumunsko 1 – 2 MS 1934 Terst
31. května 1934 Švýcarsko Švýcarsko 2 – 3 MS 1934 - čtvrtfinále Turín
3. června 1934 Německo Německo 1 – 3 MS 1934 - semifinále Řím
10. června 1934 Itálie Itálie
2 – 1 (po prodl.)
MS 1934 - finále Řím
7. listopadu 1937 Bulharsko Bulharsko 1 – 1 Kvalifikace na MS 1938 Sofie
24. dubna 1938 Bulharsko Bulharsko 0 – 6 Kvalifikace na MS 1938 Praha
5. června 1938 Nizozemsko Nizozemsko 0 – 3 (po prodl.) MS 1938 Le Havre
5. června 1938 Brazílie Brazílie 1 – 1 (po prodl.) MS 1938 - čtvrtfinále Bordeaux
5. června 1938 Brazílie Brazílie
2 – 1
MS 1938 - čtvrtfinále opakovaný zápas Bordeaux
14. června 1953 Rumunsko Rumunsko 0 – 2 Kvalifikace na MS 1954 Praha
6. září 1953 Bulharsko Bulharsko 1 – 2 Kvalifikace na MS 1954 Sofie
25. října 1953 Rumunsko Rumunsko 0 – 1 Kvalifikace na MS 1954 Bukurešť
8. listopadu 1953 Bulharsko Bulharsko 0 – 0 Kvalifikace na MS 1954 Bratislava
16. června 1954 Uruguay Uruguay
2 – 0
MS 1954 Bern
19. června 1954 Rakousko Rakousko
5 – 0
MS 1954 Curych
1. května 1957 Wales Wales
1 – 0
Kvalifikace na MS 1958 Cardiff
26. května 1957 Wales Wales 0 – 2 Kvalifikace na MS 1958 Praha
16. června 1957 Východní Německo NDR 1 – 3 Kvalifikace na MS 1958 Brno
27. října 1957 Východní Německo NDR 1 – 4 Kvalifikace na MS 1958 Lipsko
8. června 1958 Severní Irsko Severní Irsko
1 – 0 Podrobnější článek na Wikizprávách: Československo na úvod fotbalového mistrovství světa podlehlo Severnímu Irsku
MS 1958 Halmstad
11. června 1958 Německo SRN 2 – 2 MS 1958 Helsingborg
15. června 1958 Argentina Argentina 1 – 6 MS 1958 Helsingborg
17. června 1958 Severní Irsko Severní Irsko
2 – 1 (po prodl.)
MS 1958 - dodatečný zápas o postup Malmö
14. května 1961 Skotsko Skotsko 0 – 4 Kvalifikace na MS 1962 Bratislava
26. září 1961 Skotsko Skotsko
3 – 2
Kvalifikace na MS 1962 Glasgow
8. října 1961 Irsko Irsko 1 – 3 Kvalifikace na MS 1962 Dublin
29. října 1961 Irsko Irsko 1 – 7 Kvalifikace na MS 1962 Praha
29. listopadu 1961 Skotsko Skotsko 2 – 4 (po prodl.) Kvalifikace na MS 1962 Brusel
31. května 1962 Španělsko Španělsko 0 – 1 MS 1962 Viña del Mar
2. června 1962 Brazílie Brazílie 0 – 0 MS 1962 Viña del Mar
7. června 1962 Mexiko Mexiko
3 – 1
MS 1962 Viña del Mar
10. června 1962 Maďarsko Maďarsko 0 – 1 MS 1962 - čtvrtfinále Rancagua
13. června 1962 Jugoslávie Jugoslávie 1 – 3 MS 1962 - semifinále Viña del Mar
17. června 1962 Brazílie Brazílie
3 – 1
MS 1962 - finále Santiago de Chile
25. dubna 1965 Portugalsko Portugalsko
1 – 0
Kvalifikace na MS 1966 Bratislava
30. května 1965 Rumunsko Rumunsko
1 – 0
Kvalifikace na MS 1966 Bukurešť
19. září 1965 Rumunsko Rumunsko 1 – 3 Kvalifikace na MS 1966 Praha
9. října 1965 Turecko Turecko 0 – 6 Kvalifikace na MS 1966 Istanbul
31. října 1965 Portugalsko Portugalsko 0 – 0 Kvalifikace na MS 1966 Porto
21. listopadu 1965 Turecko Turecko 1 – 3 Kvalifikace na MS 1966 Brno
25. září 1968 Dánsko Dánsko 0 – 3 Kvalifikace na MS 1970 Kodaň
20. října 1968 Dánsko Dánsko 0 – 1 Kvalifikace na MS 1970 Bratislava
4. května 1969 Irsko Irsko 1 – 2 Kvalifikace na MS 1970 Dublin
25. května 1969 Maďarsko Maďarsko
2 – 0
Kvalifikace na MS 1970 Budapešť
14. září 1969 Maďarsko Maďarsko 3 – 3 Kvalifikace na MS 1970 Praha
7. října 1969 Irsko Irsko 0 – 3 Kvalifikace na MS 1970 Praha
3. prosince 1969 Maďarsko Maďarsko 1 – 4 Kvalifikace na MS 1970 - dodatečný zápas na neutrální půdě Marseille
3. června 1970 Brazílie Brazílie
4 – 1
MS 1970 Guadalajara
6. června 1970 Rumunsko Rumunsko
2 – 1
MS 1970 Guadalajara
11. června 1970 Anglie Anglie
1 – 0
MS 1970 Guadalajara
2. května 1973 Dánsko Dánsko 1 – 1 Kvalifikace na MS 1974 Kodaň
6. června 1973 Dánsko Dánsko
0 – 6
Kvalifikace na MS 1974 Praha
26. září 1973 Skotsko Skotsko
2 – 1
Kvalifikace na MS 1974 Glasgow
17. října 1973 Skotsko Skotsko 0 – 1 Kvalifikace na MS 1974 Bratislava
13. října 1976 Skotsko Skotsko 0 – 2 Kvalifikace na MS 1978 Praha
30. března 1977 Wales Wales
3 – 0
Kvalifikace na MS 1978 Wrexham
21. září 1977 Skotsko Skotsko
3 – 1
Kvalifikace na MS 1978 Glasgow
16. listopadu 1977 Wales Wales 0 – 1 Kvalifikace na MS 1978 Praha
19. listopadu 1980 Wales Wales
1 – 0
Kvalifikace na MS 1982 Cardiff
3. prosince 1980 Turecko Turecko 0 – 2 Kvalifikace na MS 1982 Praha
15. dubna 1981 Turecko Turecko 0 – 3 Kvalifikace na MS 1982 Istanbul
27. května 1981 Island Island 1 – 6 Kvalifikace na MS 1982 Bratislava
9. září 1981 Wales Wales 0 – 2 Kvalifikace na MS 1982 Praha
23. září 1981 Island Island 1 – 1 Kvalifikace na MS 1982 Reykjavík
28. října 1981 Sovětský svaz Sovětský svaz
2 – 0
Kvalifikace na MS 1982 Tbilisi
29. listopadu 1981 Sovětský svaz Sovětský svaz 1 – 1 Kvalifikace na MS 1982 Bratislava
17. června 1982 Kuvajt Kuvajt 1 – 1 MS 1982 Valladolid
20. června 1982 Anglie Anglie
2 – 0
MS 1982 Bilbao
24. června 1982 Francie Francie 1 – 1 MS 1982 Valladolid
14. října 1984 Portugalsko Portugalsko
2 – 1
Kvalifikace na MS 1986 Porto
31. října 1984 Malta Malta 0 – 4 Kvalifikace na MS 1986 Praha
21. dubna 1985 Malta Malta 0 – 0 Kvalifikace na MS 1986 Valletta
30. dubna 1985 Německo SRN
5 – 1
Kvalifikace na MS 1986 Praha
5. června 1985 Švédsko Švédsko
2 – 0
Kvalifikace na MS 1986 Stockholm
25. září 1985 Portugalsko Portugalsko 0 – 1 Kvalifikace na MS 1986 Praha
16. října 1985 Švédsko Švédsko 1 – 2 Kvalifikace na MS 1986 Praha
17. listopadu 1985 Německo SRN 2 – 2 Kvalifikace na MS 1986 Mnichov
18. října 1988 Lucembursko Lucembursko 0 – 2 Kvalifikace na MS 1990 Esch-sur-Alzette
16. listopadu 1988 Belgie Belgie 0 – 0 Kvalifikace na MS 1990 Bratislava
29. dubna 1989 Belgie Belgie
2 – 1
Kvalifikace na MS 1990 Brusel
9. května 1989 Lucembursko Lucembursko 1 – 4 Kvalifikace na MS 1990 Praha
7. června 1989 Švýcarsko Švýcarsko 0 – 1 Kvalifikace na MS 1990 Bern
6. října 1989 Portugalsko Portugalsko 1 – 2 Kvalifikace na MS 1990 Praha
25. října 1989 Švýcarsko Švýcarsko 0 – 3 Kvalifikace na MS 1990 Praha
15. listopadu 1989 Portugalsko Portugalsko 0 – 0 Kvalifikace na MS 1990 Lisabon
10. června 1990 USA USA 1 – 5 MS 1990 Florencie
15. června 1990 Rakousko Rakousko 0 – 1 MS 1990 Florencie
19. června 1990 Itálie Itálie
2 – 0
MS 1990 Řím
23. června 1990 Kostarika Kostarika 1 – 4 MS 1990 - Osmifinále Bari
1. července 1990 Německo SRN
1 – 0
MS 1990 - Čtvrtfinále Milán
2. září 1992 Belgie Belgie
2 – 1
Kvalifikace na MS 1994 Praha
23. září 1992 Faerské ostrovy Faerské ostrovy 0 – 4 Kvalifikace na MS 1994 Košice
14. listopadu 1992 Rumunsko Rumunsko 1 – 1 Kvalifikace na MS 1994 Bukurešť
24. března 1993 Kypr Kypr 1 – 1 (*) Kvalifikace na MS 1994 Limassol
28. dubna 1993 Wales Wales 1 – 1 Kvalifikace na MS 1994 Ostrava
2. června 1993 Rumunsko Rumunsko 2 – 5 Kvalifikace na MS 1994 Košice
16. června 1993 Faerské ostrovy Faerské ostrovy 0 – 3 Kvalifikace na MS 1994 Toftir
8. září 1993 Wales Wales 2 – 2 Kvalifikace na MS 1994 Cardiff
27. října 1993 Kypr Kypr 0 – 3 Kvalifikace na MS 1994 Košice
17. listopadu 1993 Belgie Belgie 0 – 0 Kvalifikace na MS 1994 Brusel