Diskuse s wikipedistou:Ltosnar

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Horst (diskuse) 26. 4. 2018, 11:35 (CEST)

Dobrý den, bude to pěkný článek, ještě potřebuje trochu poladit dle WP:VAS a WP:ES, úvod by měl vypadat minimálně takhle tedy XY je "to a to", ale lepší formulaci nechám na Vás. Když mi zbyde chvíle, budu se snažit Vám s tím pomoci. Mějte se--Horst (diskuse) 26. 4. 2018, 12:18 (CEST)

A podruhé, dotaz toto díky stylu vypadá jako doslova opsané z publikace, můžete uvést zdroj? /Wikipedie:Porušení práv/--Horst (diskuse) 26. 4. 2018, 12:47 (CEST)
Pokud správně chápu nick, jste autorem: TOŠNAR, Libor. Sportovní a závodní automobily v historii našeho podniku, obdivuhodné, přesto by bylo z hlediska autorských práv velmi dobře jak pro Vás, tak pro Wikipedii odeslat povolující e-mail podle vzoru v Nápověda:Svolení autora#Doporučený text svolení. Lehce by se mohlo stát, že někdo kdo text jaký máme v článku od Vás uvidí v tištěné verzi a mohl by články označit jako porušení práv, bez povolení by musely být smazány. A to nechceme. Ono je i možné že po Vás budou chtít obdobné povolení pro Uvolnění souborů na Wikimedia Commons. Díky za reakci, třeba zde či mailem do OTRS--Horst (diskuse) 26. 4. 2018, 13:22 (CEST)

S náhledem Vám to půjde lépe[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení.--Horst (diskuse) 26. 4. 2018, 19:18 (CEST)

Šablona automobily Walter[editovat zdroj]

Dobrý den, chci vám poděkovat za pěkné články o automobilech Walter. Tak mě to zaujalo že jsem vytvořil tabulku, říká se tomu tady Šablona:Automobily Walter. Tuto šablonu jsem již doplnil do všech článků o vozidlech Walter. Jak budete psát další auta budu je do tabulky přidávat. Prosím podívejte se, zda jsou ty automobily správně zařazené. Chyby napište sem do této diskuze. Já je v té tabulce opravím. Hezký večer. --Podroužek (diskuse) 27. 4. 2018, 21:17 (CEST)

@Ltosnar:Dobrý den, prosím o odpověď na předešlou otázku ohledně tabulky. Prosím tady v diskuzi. Děkuji moc. --Podroužek (diskuse) 29. 4. 2018, 20:15 (CEST)

Přidávání kategorií[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jsem si že přidáváte hodně kategorií do článků automobilů Walter. Chci vám jen poradit že se přidávají jen ty nejnižší kategorie. V kategorii Automobily podle značek jsou napsané jednotlivé značky aut. Je tam i Walter. Proto stačí mít v článku jen kategorii Automobily Walter. Nemůže tam být kategorie Automobily podle značek. Když budete potřebovat poradit s editací wikipedie zeptejte se mě zde na vaší diskusi. Mám ji ve sledovaných tak hned dostanu informaci že mně píšete. Děkuji za pochopení. S pozdravem--Podroužek (diskuse) 11. 5. 2018, 08:32 (CEST)

Infobox a úvod[editovat zdroj]

Dobrý den, úvod by měl vždy začínat definicí /Nápověda:Úvod článku/ než hodnocením /t oby navíc mělo být zdrojováno a většinou se bez něj i obejdeme > WP:NPOV. Mrkněte třeba sem https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Walter_Princ&type=revision&diff=16107433&oldid=16107419 ty informace tam od Vás jsou, jen je třeba je přeskupit. Šablona:Infobox - automobil má sice více parametrů, ale to už je pro zkušenější, nám postačí zatím že tam je + zobrazuje obrázek. Mějte se--Horst (diskuse) 23. 5. 2018, 13:16 (CEST)

Walter O[editovat zdroj]

Dobrý den, články vypadají velice hezky. Jsem rád že jste se pustil do této značky automobilů. Chtěl jsem se zeptat proč jste odstranil infobox z automobilu Walter 0 ? Bylo to omylem, nebo ještě budete pokračovat na článku ? Děkuji za informace.--Podroužek (diskuse) 30. 5. 2018, 08:51 (CEST)

Vyznamenání[editovat zdroj]

Wikikytička[editovat zdroj]

Osobní útoky (červenec 2019)[editovat zdroj]

STOP Osobní útoky nejsou na Wikipedii tolerovány. Pokud v nich budete pokračovat, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

To že nejsem registrovaný uživatel má (mimo dalšího) nevýhodu i v tom, že nemohu snadno sledovat změny, ale naprosto to neznamená, že bych si jich vůbec nepovšimnul a už vůbec ne, že byste vůči mně mohl užívat sprostot jakými jste si případně navykl oplývat ve společnosti Vám podobných. děkuji za pochopení -109.81.212.146 29. 7. 2019, 18:05 (CEST)