Diamantová liga 2010

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Samsung Diamantová liga 2010 – první edice závodů Diamantové ligy.

Kalendář[editovat | editovat zdroj]

Datum Mítink Město Výsledek
14.5.2010 Qatar Athletic Super Grand Prix Katar Dauhá Výsledky
23.5.2010 Shanghai Golden Grand Prix Čína Šanghaj Výsledky
4.6.2010 Bislett Games Norsko Oslo Výsledky
10.6.2010 Golden Gala Itálie Řím Výsledky
12.6.2010 Adidas Grand Prix Spojené státy americké New York Výsledky
3.7.2010 Prefontaine Classic Spojené státy americké Eugene Výsledky
8.7.2010 Athletissima Švýcarsko Lausanne Výsledky
10.7.2010 British Grand Prix Spojené království Gateshead Výsledky
16.7.2010 Meeting Areva Francie Paříž Výsledky
22.7.2010 Herculis Monako Monako Výsledky
6.8.2010 DN Galan Švédsko Stockholm Výsledky
13–14.8.2010 Aviva London Grand Prix Spojené království Londýn Výsledky
19.8.2010 Weltklasse Zürich Švýcarsko Curych Výsledky
27.8.2010 Memorial Van Damme Belgie Brusel Výsledky

Vítězové[editovat | editovat zdroj]

Disciplína Zlatá medaile - Zlato Body
Muži
Běh na 100 m Spojené státy americké Tyson Gay 16
Běh na 200 m Spojené státy americké Wallace Spearmon 13
Běh na 400 m Spojené státy americké Jeremy Wariner 28
Běh na 800 m Keňa David Lekuta Rudisha 20
Běh na 1500 m Keňa Asbel Kipruto Kiprop 22
Běh na 5000 m ETH Imane Merga 16
Běh na 3000 metrů překážek Keňa Paul Kipsiele Koech 17
Běh na 110 metrů překážek Spojené státy americké David Oliver 28
Běh na 400 metrů překážek Spojené státy americké Bershawn Jackson 28
Skok do výšky Rusko Ivan Uchov 20
Skok o tyči Francie Renaud Lavillenie 20
Skok daleký Spojené státy americké Dwight Phillips 24
Trojskok Francie Teddy Tamgho 18
Vrh koulí Spojené státy americké Christian Cantwell 25
Hod diskem Polsko Piotr Małachowski 18
Hod oštěpem Norsko Andreas Thorkildsen 30
Ženy
Běh na 100 m Spojené státy americké Carmelita Jeterová 21
Běh na 200 m Spojené státy americké Allyson Felixová 22
Běh na 400 m Spojené státy americké Allyson Felixová 20
Běh na 800 m Keňa Janeth Jepkosgei 17
Běh na 1500 m Keňa Nancy Langat 25
Běh na 5000 m Keňa Vivian Cheruiyotová 18
Běh na 3000 metrů překážek Keňa Milcah Chemos Cheywaová 24
Běh na 100 metrů překážek Kanada Priscilla Schliepová 22
Běh na 400 metrů překážek Jamajka Kaliese Spencerová 24
Skok do výšky HRV Blanka Vlašičová 32
Skok o tyči Brazílie Fabiana Murerová 23
Skok daleký Spojené státy americké Brittney Reeseová 18
Trojskok Kuba Yargelis Savigneová 22
Vrh koulí Bělorusko Nadzeja Astapčuková 28
Hod diskem Kuba Yarelys Barriosová 20
Hod oštěpem Česko Barbora Špotáková 20