Diskuse s wikipedistou:Stillff

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Horst (diskuse) 11. 2. 2019, 17:16 (CET)

Reference[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za vaše přeložené články!! Jen bych vás chtěl poprosit, že když nějaký článek přeložíte, je vhodné k němu přidat reference, které se nachází na originálu v původní verzi. Díky! --Khamul1 (diskuse) 16. 2. 2019, 08:36 (CET)

Interwiki[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za Vaše články na Wikipedii. Chci Vás dále poprosit o přidávání tzv. „interwiki“ neboli mezijazykových odkazů. Jde o propojení mezi články o stejném předmětu na různých jazykových verzích Wikipedie. Zobrazují se vlevo pod panelem nástrojů.

K upravení mezijazykových odkazů

Přidání odkazu přes Wikidata je poměrně jednoduché:

  1. Najděte identický článek v anglické, německé, francouzské, slovenské nebo jiné jazykové verzi Wikipedie.
  2. V levém sloupci pod seznamem interwiki v českém článku klikněte na „Upravit odkazy“. Vložte kód jazyka (angličtina má en, němčina de, francouzština fr, slovenština sk atp.)
  3. Vložte název cizojazyčného článku. Klikněte vpravo dole na odkaz „[Propojit se stránkou]“.
  4. V případě, že existuje již více cizojazyčných verzí, budete vyzváni k potvrzení.

Věřím, že si postup brzy osvojíte a Vaše články budou o krok blíže dokonalosti. Narazíte-li na překážku, neváhejte se zeptat zde nebo na stránce Potřebuji pomoc. S pozdravem --Martin Urbanec (diskuse) 27. 2. 2019, 14:15 (CET)

zdroje[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za vaše příspěvky do Wikipedie, které však neobsahují zdroje vámi vkládaných tvrzení. Informace ve Wikipedii musí být důvěryhodné. Nezjevná fakta, názory, teorie a argumenty mohou být uvedeny v článku pouze tehdy, pokud již byly publikovány důvěryhodným a respektovaným nebo jinak ve vztahu k tématu společensky významným zdrojem. V článku by měl být tento zdroj vždy uveden. Jakákoliv nezjevná informace, která není ověřitelná a která nemá uvedený zdroj, může být vymazána. Pro více informací nahlédněte do závazného pravidla Ověřitelnost. Děkuji za pochopení.--OJJ, Diskuse 2. 4. 2019, 13:20 (CEST)

Vyznamenání za věrnost Wikipedii[editovat zdroj]

Shrnutí[editovat zdroj]

https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Leslie_Cheung&curid=1493439&diff=17177811&oldid=17177702 ?--Horst (diskuse) 25. 4. 2019, 11:18 (CEST)