Diskuse s wikipedistou:89.176.133.173

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, díky za Váš článek Italian Football League. Přesunul jsem ho na pravopisně správný název, tak aby jste ho nehledal. Pokud by Vám cokoli nebylo jasné, neváhejte se zeptat. S pozdravem, --Urbanecm (diskuse) 17. 10. 2015, 11:17 (CEST)

Luther (jméno)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Luther (jméno). Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --RomanZázvorka (diskuse) 18. 10. 2015, 21:58 (CEST)

Subpahýl[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku East Gackl. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 29. 10. 2015, 09:17 (CET)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku BC Lions. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 29. 10. 2015, 09:28 (CET)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku East Gackl. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. oprava šablony --Jan KovářBK (diskuse) 29. 10. 2015, 09:58 (CET) --OJJ, Diskuse 29. 10. 2015, 09:47 (CET)

...a ještě jedna prosba[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku East Gackl. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.

Zdravím, --Ioannes Pragensis (diskuse) 30. 10. 2015, 11:34 (CET)

„Kanadské Ragby“[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Kanadské ragby. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --87.249.145.69 22. 11. 2015, 01:57 (CET)

Děkuji Vám za informace v článku Kanadské ragby. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 22. 11. 2015, 09:58 (CET)

Prank call – subpahýl[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Prank call. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mates (diskuse) 23. 12. 2015, 11:56 (CET)

Zvonkohra (Prank)[editovat zdroj]

Dobrý den, Váš příspěvek byl smazán, protože jeho předmět nesplňoval kritéria encyklopedické významnosti požadovaná Wikipedií. Prosím, nevkládejte tento příspěvek znovu, pokud nedoložíte významnost jeho předmětu vícero nezávislými netriviálními věrohodnými zdroji, které o něm publikovaly. V opačném případě bude opětovně smazán. Děkuji za pochopení a přeji Vám pěkný den.--Zdenekk2 (diskuse) 10. 1. 2016, 22:07 (CET)

Kryštof[editovat zdroj]

Encyklopedicky nevýznamné osoby nepřidávejte--Horst (diskuse) 29. 9. 2016, 14:29 (CEST)

Barcelona Dragons[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Barcelona Dragons. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 28. 10. 2016, 05:53 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Český národní tým amerického fotbalu. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 9. 11. 2016, 08:28 (CET)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Mezinárodní federace amerického fotbalu. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 9. 11. 2016, 08:30 (CET)

Brooklyn Dodgers (americký fotbal)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Brooklyn Dodgers (americký fotbal). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Perid (diskuse) 31. 12. 2016, 19:38 (CET)

Calgary Stampeders[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Calgary Stampeders. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Perid (diskuse) 29. 1. 2017, 00:23 (CET)

Czech Bowl (finále)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Czech Bowl (finále). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Elm (diskuse) 4. 2. 2017, 01:15 (CET)

Kvalita vs kvantita[editovat zdroj]

Kvalita Vámi zakládaných článků je na dosti nízké úrovni, nebude lepší zakládat raději méně a pečlivěji? Měl/a byste z toho určitě lepší pocit a přínos by byl jistě také větší.--Horst (diskuse) 24. 2. 2017, 12:42 (CET)