Wikipedista:Martin Urbanec

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Wikipedista:Urbanecm)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledáváníMartin Urbanec

Martin Urbanec (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projektyblokovánízamykánímazání ♦ přidělování práv uživatelům)

Kontakt

E-mail: martin.urbanec@wikimedia.cz
IRC: Urbanecm (freenode)

O mně[editovat | editovat zdroj]

Nálepky
Symbol správce Tento uživatel je byrokrat. (Prověřte)
Wikipedia-logo-v2-cs.png Od wikinarození tohoto uživatele uplynulo 5 let a 192 dní
Logo spolku
Jsem hrdým členem spolku
Wikimedia Česká republika.
Ty/Vy Tykání je mi trošičku milejší, opak ale respektuji.
Edit Tomuto uživateli nevadí drobné (i méně drobné) zásahy do jeho uživatelských (pod)stránek.
Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
Wikipedisté podle jazyka

Jsem Martin Urbanec, na české Wikipedii jsem si našel zaměření editor-údržbář a patrola. Příležitostně přeložím nějaký nový článek ze slovenské nebo anglické Wikipedie.

Na české Wikipedii jsem k 20. srpnu 2019 založil 171 článků. Aktuální počet a jejich seznam je možné zjistit pomocí webového nástroje.

Od 18. října 2015 jsem na české Wikipedii jedním ze správců, od 30. května 2016 jedním z byrokratů a od 12. prosince 2017 jsem jedním z revizorů. Od 21. listopadu 2016 do 5. února 2019 jsem byl členem Arbitrážního výboru.

Můžete mě najít na IRC, kde používám nick Urbanecm.

Alternativní účty[editovat | editovat zdroj]

Na české Wikipedii vlastním několik alternativních účtů, všechny využívané k technickým, propagačním nebo pracovním účelům.

Těmito účty jsou:

Testovací
Propagační
Roboti
Ostatní
Neaktivní

Zároveň jsem také držitelem účtů Urbanecm a UrbanecmTest. Oba dva účty byly vytvořeny za účelem zablokování jména, pod kterým jsem také Wikipedii editoval.

Střet zájmů[editovat | editovat zdroj]

Začátkem roku 2018 jsem byl jmenován komunitním ambasadorem pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů. Za tuto činnost, obnášející i příspěvky na Projekty Wikimedia, dostávám od spolku Wikimedia Česká republika odměnu. Od 15. června 2019 jsou veškeré aktivity související s touto aktivitou prováděny z účtu User:Martin Urbanec (WMF). Z tohoto účtu čas od času může být odeslána hromadná zpráva skrz rozhraní MassMessage, zprávy, které jsou napsány a odeslány za odměnu, obsahují podpis z účtu User:Martin Urbanec (WMF).

Dlouhodobé ToDo[editovat | editovat zdroj]

Vyznamenání[editovat | editovat zdroj]

Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Nejedná se o encyklopedický článek. Pokud tuto stránku vidíte na jiném serveru než na Wikipedii, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:Martin_Urbanec.