Wikipedista:Martin Urbanec

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Wikipedista:Urbanecm)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledáváníMartin Urbanec

Martin Urbanec (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projektyblokovánízamykánímazání ♦ přidělování práv uživatelům)

Kontakt

E-mail: martin.urbanec@wikimedia.cz
IRC: Urbanecm (freenode)

O mně[editovat | editovat zdroj]

Nálepky
Wikipedia-logo-v2-cs.png Od wikinarození tohoto uživatele uplynulo 6 let a 170 dní
Logo spolku
Jsem hrdým členem spolku
Wikimedia Česká republika.
Ty/Vy Tykání je mi trošičku milejší, opak ale respektuji.
Edit Tomuto uživateli nevadí drobné (i méně drobné) zásahy do jeho uživatelských (pod)stránek.
Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
Wikipedisté podle jazyka

Jsem Martin Urbanec, na české Wikipedii jsem si našel zaměření editor-údržbář a patrola. Příležitostně přeložím nějaký nový článek ze slovenské nebo anglické Wikipedie.

Na české Wikipedii jsem k 20. srpnu 2019 založil 171 článků. Aktuální počet a jejich seznam je možné zjistit pomocí webového nástroje.

Od 18. října 2015 jsem na české Wikipedii jedním ze správců, od 30. května 2016 jedním z byrokratů a od 12. prosince 2017 jsem jedním z revizorů. Od 21. listopadu 2016 do 5. února 2019 jsem byl členem Arbitrážního výboru.

Můžete mě najít na IRC, kde používám nick Urbanecm.

Alternativní účty[editovat | editovat zdroj]

Na české Wikipedii vlastním několik alternativních účtů, všechny využívané k technickým, propagačním nebo pracovním účelům.

Těmito účty jsou:

Testovací
Propagační
Roboti
Ostatní
Neaktivní

Zároveň jsem také držitelem účtů Urbanecm a UrbanecmTest. Oba dva účty byly vytvořeny za účelem zablokování jména, pod kterým jsem také Wikipedii editoval.

Střet zájmů[editovat | editovat zdroj]

Začátkem roku 2018 jsem byl Nadací Wikimedia jmenován komunitním ambasadorem české Wikipedie. Za tuto činnost, obnášející i příspěvky na Projekty Wikimedia, jsem od ledna 2018 do července 2019 dostával od spolku Wikimedia Česká republika odměnu. Od 15. července 2019 za stejnou činnost dostávám odměnu od nadace Wikimedia Foundation, a činnost související s touto funkcí je prováděna ze zvláštního účtu User:Martin Urbanec (WMF).

Dlouhodobé ToDo[editovat | editovat zdroj]

Vyznamenání[editovat | editovat zdroj]

Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Nejedná se o encyklopedický článek. Pokud tuto stránku vidíte na jiném serveru než na Wikipedii, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:Martin_Urbanec.