Wikipedie:Nástěnka byrokratů

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Wikipedie:NB)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Archivy
Archivy:
Zkratka:
  • WP:NB
    WP:BN

Tato stránka slouží jako nástěnka pro řešení případů vyžadujících práva byrokrata. Zde lze podávat žádosti o úkony vyžadující práva byrokrata. Tato stránka neslouží k volné diskusi, ani stížnostem na správce a jejich úkony.

Vidíte-li sebe navrhovaného na „prověřeného uživatele“, „automatického strážce“ či jako „návrh na AS“, znamená to, že vám zkušený wikipedista navrhuje přidělit příznak prověřeného uživatele. O wikipedistech s tímto příznakem se předpokládá, že dodržují pravidla Wikipedie, nevkládají materiál porušující autorská práva a jejich články nevyžadují žádný okamžitý zásah zkušeného wikipedisty.


Nadvšenec popáté[editovat | editovat zdroj]

Dobrý den, znovu podotýkám, že jsem připraven se stát prověřeným uživatelem. Na Wikipedii přispívám již tři roky, zdržuji se škodlivé činnosti a v posledních měsících encyklopedický text ozdrojovávám a tématům se vytvale věnuji, což dokazuje i mohutnost přispívání. Zvažte proto mou pátou kandidaturu. --Nadvšenec (diskuse) 22. 7. 2019, 22:01 (CEST)

téměř 3 roky --Nadvšenec (diskuse) 22. 7. 2019, 22:02 (CEST)
Přepočítal jsem se. Přispívám již téměř 4 roky, což je jen dobře. ;) --Nadvšenec (diskuse) 22. 7. 2019, 22:02 (CEST)

Nevyřešeno nebo zamítnutoNevyřešeno A popáté zamítnuto. Příznak prověřeného uživatele je jedním z mála přiznaků, který neznamená absolutně žádnou změnu pro samotného uživatele, ale pro jeho okolí (patrola apod.). Pro ušetření vlastního času (důvod, proč žádost není vhodné akceptovat, již byl popsán několikrát - všemi třemi byrokraty i několika patrolujícími správci) si dovolím citovat z diskuse pod Vašimi předchozími žádostmi: "To je nějaký omyl. Na prověřeného uživatele se nekandiduje, vždyť to ani pro vás samotného nemá valný význam. O přidělení příznaku spíš žádá patrola, která chce zefektivnit své sledování posledních změn a přestat marnit čas zkoumáním editací uživatele, kterého pokládá za dlouhodobě důvěryhodného" (napsal Tchoř), "Uživatel, který se neustále domáhá, aby jeho příspěvky byly vyřazeny ze standardního schvalovacího procesu, je pro mě minimálně tímto podezřelý. Pochopte, že patrole by se ušetřilo spoustu námahy, kdyby nemusela nové články a příspěvky kontrolovat – naopak pro vás to může být pojistka, že po vás článek určitě přečte. Pokud se tomu chcete mermomocí vyhýbat, zajímalo by mě, proč vlastně: píšete tam nepravdy? píšete o encyklopedicky nevýznamných předmětech?" (napsal Draceane) nebo "(...) I když odhlédnu od starší minulosti, jen posledních pár výtek na vaší diskusi by mne ani u kohokoliv jiného nepřesvědčilo o vhodnosti udělit AS. (...)" (napsal JAn Dudík). K tomu poslednímu si dovolím jen podotknout, že dnes Vám kolega Sokoljan na diskusi vložil upřímnou prosbu, o měsíc dříve Vám kolega Pavouk vložil na diskusi upozornění, že u Vámi napsaného článku je rozporovaná ency. významnost a kolega Jvs článek následně smazal (a tedy s názorem Pavouka evidentně souhlasil). Vaše příspěvky dle mého názoru nevykazují znaky příspěvků prověřeného uživatele a z tohoto důvodu, i z dalších zmíněných důvodů, nemohu jinak než tuto žádost zamítnout. O tento příznak, prosím, už v budoucnu nežádejte. Ovlivní jen patroláře, nechte proto prosím je, aby usoudili, kdy je na podání žádosti čas. Děkuji. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 22. 7. 2019, 22:46 (CEST)

Žádost o práva správce rozhraní[editovat | editovat zdroj]

Zdravím, v rámci svých úkolů, které plním pro WMF, mám vytvořit interaktivního průvodce, který uživatele naučí, jak nahrát fotografii. Z tohoto důvodu potřebuji editovat stránky s celoprojektovým JavaScriptem. Práva správce rozhraní již mám skrz svůj dobrovolnický účet, jelikož zde se ale jedná o pracovní úkol, považuji za vhodné o práva požádat podruhé. V případě, že si některý z byrokratů myslí, že mám o přidělení práv nechat hlasovat skrz "plnou" žádost dle pravidla, rád tak učiním. S pozdravem, --Martin Urbanec (WMF) (diskuse) 3. 8. 2019, 13:01 (CEST)

VyřešenoVyřešeno, speciální žádost s hlasováním mi v tomto případě přijde zbytečná, jedná se v podstatě jen o vyčlenění určitých editací pod alternativní účet téže osoby. JAn (diskuse) 3. 8. 2019, 22:22 (CEST)

Prověření uživatelé pro srpen 2019[editovat | editovat zdroj]

  • Navrhuji o přidělení práv Prověřeného uživatele BYLJEDNOUJEDENJEZ. Editace (alespoň hokejové, které jsem kontroloval) vypadají v pořádku. --Patriccck (diskuse) 6. 9. 2019, 17:16 (CEST)
    • Uživatel ale po několika upozorněních stále nevyplňuje shrnutí editace, takže to na Prověřeného uživatele pravděpodobně nebude. --Patriccck (diskuse) 6. 9. 2019, 17:18 (CEST)