Diskuse k Wikipedii:Nástěnka byrokratů

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nástěnka správců vs Byrokraté/Nástěnka[editovat zdroj]

V diskusi k nástěnce správců navrhuji případnou změnu názvu této nástěnky (nebo naopak změnu názvu nástěnky správců) tak, aby byly jejich názvy jednotné. Více viz tam --Dvorapa (diskuse) 16. 11. 2015, 10:31 (CET)

Označování uživatelů[editovat zdroj]

Kolegové, dávejte prosím pozor na označování uživatelů na této stránce, které s dnešním softwarem už vede k tomu, že uživateli je při dalším přihlášení automaticky zobrazeno upozornění, že byl označ na nástěnce byrokratů. Někoho to může zbytečně vyděsit a pokud jediné, co ke svému jménu dohledá, je zkratka "AS" bez vysvětlení a bez odkazu, tak pak dotyčný ani nemá šanci pochopit, co že to vlastně provedl, proč se na nástěnce objevil a co z toho pro něj plyne. A zrovna lidé dostávající právo automatického strážce jsou přitom ještě pořád docela nováčci, které asi ten význam zkratky jen tak nenapadne (i já jsem, neznaje zdejší procesy, musel nad ním chvíli přemýšlet). Prosím tedy, abyste si při vkládání odkazů na uživatele více uvědomovali, že oni na to budou upozorněni, a proto dávali každé oznámení zde na nástěnce alespoň do minimálního kontextu – plným názvem, odkazem… Díky i za jeden konkrétní případ uživatele, kterému jsem to teď vysvětloval. --Blahma (diskuse) 18. 3. 2016, 11:36 (CET)

Teď vidím, že stejně se už ostatně ptal třeba i v prosinci uživatel Upíří historik, takže to matení zjevně není jednorázová záležitost. Možná by to pomohla osvětlit i nějaká stále přítomná cedule nahoře na této stránce, která by vysvětlovala nejčastější používané zkratky resp. typy příspěvků a jejich význam (stačí odkaz). --Blahma (diskuse) 18. 3. 2016, 11:38 (CET)