Wikipedie:Nástěnka byrokratů

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Archivy
Archivy:
Zkratka:
  • WP:NB
    WP:BN

Tato stránka slouží jako nástěnka pro řešení případů vyžadujících práva byrokrata. Zde lze podávat žádosti o úkony vyžadující práva byrokrata. Tato stránka neslouží k volné diskusi, ani stížnostem na správce a jejich úkony.

Vidíte-li sebe navrhovaného na „prověřeného uživatele“, „automatického strážce“ či jako „návrh na AS“, znamená to, že vám zkušený wikipedista navrhuje přidělit příznak prověřeného uživatele. O wikipedistech s tímto příznakem se předpokládá, že dodržují pravidla Wikipedie, nevkládají materiál porušující autorská práva a jejich články nevyžadují žádný okamžitý zásah zkušeného wikipedisty.


AS březen[editovat | editovat zdroj]

VyřešenoVyřešeno --Tchoř (diskuse) 12. 3. 2019, 05:29 (CET)
@Janbery, Martin Urbanec:Jsem pro přidělení.--Tomas62 (diskuse) 17. 3. 2019, 16:45 (CET)
VyřešenoVyřešeno Budiž tedy, přiděleno. --Martin Urbanec (diskuse) 17. 3. 2019, 16:58 (CET)

Addvisor[editovat | editovat zdroj]

Zdravím, žádám o odebrání AS kolegovi Addvisor (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projekty) z důvodu četných podezření na porušování autorských práv v souvislosti s Wikipedie:POP, viz jeho DS. AS je příznak toho, že jeho články netřeba kontrolovat a usnadnit tak práci patrole. Tyto články však třeba kontrolovat je, neboť jednak nejspíš porušují autorská práva, jednak je kolega Addvisor nedokládá zdroji, navíc práci přidělávají. Díky. --Vojtasafr (diskuse) 24. 3. 2019, 16:47 (CET)

VyřešenoVyřešeno Viz diskuse Addvisora. --Martin Urbanec (diskuse) 24. 3. 2019, 16:52 (CET)

AS duben[editovat | editovat zdroj]

— Draceane diskusepříspěvky 28. 4. 2019, 19:48 (CEST)

Správce rozhraní[editovat | editovat zdroj]

Dle Wikipedie:Správci rozhraní#Zrychlená žádost žádám ve zrychleném řízení o přidělení práv správce rozhraní. Hned jak to bude možné bych se podíval na vyřešení Wikipedie:Pod lípou (technika)#Rozbalené navboxy?. Díky, Matěj Suchánek (diskuse) 14. 4. 2019, 10:56 (CEST)

VyřešenoVyřešeno Přiděleno. --Martin Urbanec (diskuse) 14. 4. 2019, 19:16 (CEST)

AS květen[editovat | editovat zdroj]

AS červen[editovat | editovat zdroj]