Wikipedie:Žádost o opatření/Revize opatření Chalupa vs. Bazi: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
re
(re)
:Opravdová perla v Baziho návrhu je: ''V případě, že by opakovaně docházelo k potížím s přílišnou angažovaností dle bodu 5, může kterýkoli správce (nearbitr) požádat AV formou ŽOO o zavedení sankcí a ten je ve zrychleném řízení může odhlasovat.'' – Aha. Takže kolega Bazi si chce v podstatě zajistit beztrestnost tím, že správci před každou aplikací ochranných opatření (bloků) budou muset žádat o schválení svých kroků arbitry? Taková konzultace si vyžádá dobu minimálně v řádu hodin, spíše však v řádu dní. Po takové době jakékoli opatření ztratí smysl. A kolega navíc pořaduje ŽOO(!), jehož průběh obvykle trvá týdny. Jen nevěřícně kroutím hlavou. --[[Wikipedista:Vachovec1|Vachovec1]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vachovec1|diskuse]]) 4. 4. 2019, 19:58 (CEST)
:: Pozoruhodně ukázkový případ nepochopení. Správce může navrhnout, aby se aktivovalo uplatňování sankcí, které by už pak zůstalo aktivováno právě po navrhované období dvou let. Skutečně má kolega bývalý arbitr až tak negativně zaujatý pohled, že ovlivňuje jeho čtení a porozumění textu? Proč tolik náhlého aktivismu obráceného proti mojí osobě? --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 4. 4. 2019, 20:04 (CEST)
 
Souhlasím s kolegou Vachovcem1 a navržené opatření AV podporuji. Chci vyzdvihnout zejména zákaz revertů editací toho druhého, protože tyto reverty byly zastřenou vzájemnou interakcí. --[[Wikipedista:Chalupa|Chalupa]] ([[Diskuse s wikipedistou:Chalupa|diskuse]]) 4. 4. 2019, 23:36 (CEST)

Navigační menu