Svatého Valentýna

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Svatého Valentýna
I Love Lisa
74. díl seriálu Simpsonovi
Řada: 4
Díl: 15
Kód: 9F13
Premiéra: 11. února 1993
Scénář: Frank Mula
Režie: Wes Archer
Tabule: „Už nikdy nebudu říkat řediteli skopová hlavo.“
Gaučový gag: Simpsonovi přiběhnou do obýváku a začnou tančit kankán. Po chvíli se k nim přidají tanečnice a celý pokoj se změní v show.

Svatého Valentýna (anglicky I Love Lisa) je patnáctý díl čtvrté série amerického animovaného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 11. února 1993.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Je Den svatého Valentýna a děti si ve škole předávají valentýnky. Jediný Ralph Wiggum ze třídy žádnou nedostane. Líze je ho líto, tak mu jednu věnuje.
Jenže Ralph se do Lízy zamiluje, začne se s ní bavit, zajímat se o ni a doprovázet ji domů.
Líza neví, jak mu slušně říct, že o něj nemá zájem. Marge a Homer jí doma poradí, ať Ralphovi řekne, že na tyhle věci ještě není připravená a že mohou být jen kamarádi. Když ho Líza odmítne, Ralph je nešťastný, ale dá na radu svého otce a snaží se být trpělivý. Pozve ji na Krustyho show a Líza souhlasí. Ralph z toho má radost a během show prohlásí, že si ji vezme, ale Líza už to nevydrží a řekne mu, že ho nemiluje a že valentýnku mu dala jen proto, že by jinak žádnou nedostal.
Na dětské prezidentské show se mu Líza omlouvá, ale Ralpha to už nezajímá. Představení je vydařené a Ralph je za hvězdu. Líza ho také pochválí, začnou si povídat a stanou se z nich kamarádi.

Související články[editovat | editovat zdroj]

Zdroje[editovat | editovat zdroj]