Svatého Valentýna

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Svatého Valentýna
Logo Simpsonovi.svg
74. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název I Love Lisa
Číslo řada 4
díl 15
Premiéra 11. února 1993
Tvorba
Scénář Bill Oakley
Josh Weinstein
Dan McGrath
Režie Wesley Archer
Prod. kód 9F13
Obsah
Tabule Už nikdy nebudu říkat řediteli skopová hlavo.
Gaučový gag Simpsonovi přiběhnou do obýváku a začnou tančit kankán. Po chvíli se k nim přidají tanečnice a celý pokoj se změní v show.
Posloupnost dílů
← Předchozí
Velký bratr
Následující →
Homer na suchu
Seznam dílů 4. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Svatého Valentýna (anglicky I Love Lisa) je patnáctý díl 4. řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 11. února 1993.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Je Den svatého Valentýna a děti si ve škole předávají valentýnky. Jediný Ralph Wiggum ze třídy žádnou nedostane. Líze je ho líto, tak mu jednu věnuje. Jenže Ralph se do Lízy zamiluje, začne se s ní bavit, zajímat se o ni a doprovázet ji domů.

Líza neví, jak mu slušně říct, že o něj nemá zájem. Marge a Homer jí doma poradí, ať Ralphovi řekne, že na tyhle věci ještě není připravená a že mohou být jen kamarádi. Když ho Líza odmítne, Ralph je nešťastný, ale dá na radu svého otce a snaží se být trpělivý. Pozve ji na Krustyho show a Líza souhlasí. Ralph z toho má radost a během show prohlásí, že si ji vezme, ale Líza už to nevydrží a řekne mu, že ho nemiluje a že valentýnku mu dala jen proto, že by jinak žádnou nedostal.
Na dětské prezidentské show se mu Líza omlouvá, ale Ralpha to už nezajímá. Představení je vydařené a Ralph je za hvězdu. Líza ho také pochválí, začnou si povídat a stanou se z nich kamarádi.

Související články[editovat | editovat zdroj]

Zdroje[editovat | editovat zdroj]