Duch Vánoc příštích

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Duch Vánoc příštích
495. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název Holidays of Future Passed
Číslo řada 23
díl 9
Premiéra 11. prosince 2011
Tvorba
Scénář J. Stewart Burns
Režie Rob Oliver
Prod. kód NABF18
Seznam dílů 23. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi

Duch Vánoc příštích (v anglickém originále Holidays of Future Passed) je devátá epizoda 23. série seriálu Simpsonovi.

Příběh[editovat | editovat zdroj]

Tento příběh se odehrává v budoucnosti, v roce 2041. Začíná tím, že se o Vánocích má rodinka opět shledat. Každý už mezitím pokračoval svou cestu životem. Líza je Milhousovou manželkou a matkou dospívající Ziy. Z Barta Simpsona je rozvedený otec dvou malých kluků. Maggie Simpsonová se stala velmi slavnou zpěvačkou a hráčkou na kytaru.

Bart dostane na Vánoce kluky na hlídání. Ti si o něm ale myslí, že je špatný otec. Milhouse má alergii na Vánoce, takže Líza musí spolu se dcerou na Vánoce k Marge a Homerovi. Zia si není s Líoou vůbec blízká, pořád je na internetu. Maggie je zatím těhotná a nesmí mluvit. Když nemůže zpívat, jede do města Springfield za rodinou. Bart je v depresi, protože jeho bývalá žena se znavu vdala, a tak se o kluky stará Homer, který se stal ideálním dědou, i když jako otec nestál za nic. Líza má problémy se Ziou. Je pořád v on-line prostředí. Bart a Líza si spolu povídají o svých problémech s dětmi. Nakonec se rozejdou napravit své pochroumané vztahy. Líza zjišťuje, že Zia ji neignoruje, spíše naopak, má ji jako svůj vzor. Bart se usmíří s kluky a Maggie porodí. Nakonec se sejdou všichni u vánočního stromečku jako šťastná rodinka.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

  • CHILDS, Hayden. The Simpsons: "Holidays Of Future Passed" [online]. The A.V. Club, 2011-12-12 [cit. 2015-08-01]. Dostupné online. (anglicky) 
  • SEPINWALL, Alan. Review: 'The Simpsons' - 'Holidays of Future Passed': The darkest timeline? [online]. HitFix, 2011-12-12 [cit. 2015-08-03]. Dostupné online. (anglicky)