Duch Vánoc příštích

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Duch Vánoc příštích
495. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název Holidays of Future Passed
Číslo řada 23
díl 9
Premiéra 11. prosince 2011
Tvorba
Scénář J. Stewart Burns
Režie Rob Oliver
Prod. kód NABF18
Posloupnost dílů
← Předchozí
Krustyho comeback
Následující →
Otázky Homera Simpsona
Seznam dílů 23. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Duch Vánoc příštích (v anglickém originále Holidays of Future Passed) je devátý díl 23. řady seriálu Simpsonovi.

Příběh[editovat | editovat zdroj]

Tento příběh se odehrává v budoucnosti, v roce 2041. Začíná tím, že se o Vánocích má rodinka opět shledat. Každý už mezitím pokračoval svou cestu životem. Líza je Milhousovou manželkou a matkou dospívající Ziy. Z Barta Simpsona je rozvedený otec dvou malých kluků. Maggie Simpsonová se stala velmi slavnou zpěvačkou a hráčkou na kytaru.

Bart dostane na Vánoce kluky na hlídání. Ti si o něm ale myslí, že je špatný otec. Milhouse má alergii na Vánoce, takže Líza musí spolu se dcerou na Vánoce k Marge a Homerovi. Zia si není s Lízou vůbec blízká, pořád je na internetu. Maggie je zatím těhotná a nesmí mluvit. Když nemůže zpívat, jede do města Springfield za rodinou. Bart je v depresi, protože jeho bývalá žena se znovu vdala, a tak se o kluky stará Homer, který se stal ideálním dědou, i když jako otec nestál za nic. Líza má problémy se Ziou. Je pořád v on-line prostředí. Bart a Líza si spolu povídají o svých problémech s dětmi. Nakonec se rozejdou napravit své pochroumané vztahy. Líza zjišťuje, že Zia ji neignoruje, spíše naopak, má ji jako svůj vzor. Bart se usmíří s kluky a Maggie porodí. Nakonec se sejdou všichni u vánočního stromečku jako šťastná rodinka.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

  • CHILDS, Hayden. The Simpsons: "Holidays Of Future Passed" [online]. The A.V. Club, 2011-12-12 [cit. 2015-08-01]. Dostupné online. (anglicky) 
  • SEPINWALL, Alan. Review: 'The Simpsons' - 'Holidays of Future Passed': The darkest timeline? [online]. HitFix, 2011-12-12 [cit. 2015-08-03]. Dostupné online. (anglicky)