Diskuse s wikipedistou:213.180.45.254

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Poklady a staroveke sluje[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. — Gumruch (disk.) 7. 11. 2013, 13:26 (UTC)

Jehličnany[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Uacs451 (diskuse) 6. 5. 2014, 11:00 (UTC)


Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Horst (diskuse) 3. 11. 2014, 08:10 (UTC)

Gorýš[editovat zdroj]

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, budete bez dalšího varování zablokováni. Děkuji za pochopení.

--M97uzivatel (diskuse) 19. 11. 2014, 18:41 (CET)

Dusičnany[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--OJJ, Diskuse 6. 11. 2015, 12:12 (CET)

Tom Angelo[editovat zdroj]

Omlouvám se, nevšiml jsem si šíření pod licencí CC-BY-SA. Ještě jednou se omlouvám, --Urbanecm (diskuse) 11. 2. 2016, 14:05 (CET)

Tom Angelo[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Tom Angelo. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Ivannah (diskuse) 23. 2. 2016, 14:04 (CET)

Žebříček IIHF 2016[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Žebříček IIHF 2016. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Jvs 27. 7. 2016, 14:45 (CEST)

Mukařov (Malá Skála)[editovat zdroj]

OJJ, Diskuse 24. 10. 2016, 12:42 (CEST)

Bez WP:OTRS to nejde. OJJ, Diskuse 24. 10. 2016, 12:47 (CEST)