Wikipedie:Žádost o opatření/Revize opatření Chalupa vs. Bazi: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
→‎Bazi: +žádost na arbitry
(→‎Bazi: +žádost na arbitry)
* Nebo není příčina v samotné existenci opatření, ale je to chování Chalupovi vlastní, tedy velmi rychlá eskalace sporu a sahání po silných (a silových) nástrojích bez ochoty či schopnosti věcně a v klidu si vyjasnit rozdílné pohledy v diskusi.
V obou případech se však domnívám, že je žádoucí provést úpravu stávajícího opatření. Buď tak, že zruší nepřiměřeně striktní zákaz jakékoli (i rozumné a přiměřené) interakce a bude se snažit korigovat právě jen tu rychlou eskalaci sporů. Nebo tak, že se ještě víc zaměří na individuální příčiny potíží na straně jednotlivých uživatelů a bude pro ně hledat taky individuální řešení. --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 2. 3. 2019, 21:51 (CET)
 
;K nálezu
Mohl by prosím AV doložit konkrétní důkazy formou diffů ke svým tvrzením v [https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedie:%C5%BD%C3%A1dost_o_opat%C5%99en%C3%AD/Revize_opat%C5%99en%C3%AD_Chalupa_vs._Bazi&diff=17105062&oldid=17084039 nálezu]? --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 2. 4. 2019, 00:21 (CEST)
 
=== Chalupa ===

Navigační menu