Otto v akci

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Otto v akci
57. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název The Otto Show
Číslo řada 3
díl 22
Premiéra 23. dubna 1992
Tvorba
Scénář Jeff Martin
Režie Wes Archer
Prod. kód 8F21
Obsah
Tabule Už nikdy nebudu roztáčet želvu
Gaučový gag Simpsonovi si běži sednout na gauč, ale zjistí že tam spí Spasitel, který na ně zaštěká, a tudíž je odláká od gauče.
Hosté
Posloupnost dílů
← Předchozí
Černý vdovec
Následující →
Milhouseův románek
Seznam dílů 3. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Otto v akci (anglicky The Otto Show) je dvacátý druhý díl ze třetí řady (57. celkově) seriálu Simpsonovi.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Bart a Milhouse se zúčastnitnili koncertu kapely Spinal Tap, ale koncert se zvrtne a začnou v něm nepokoje. Bart je přesto zaujatý kapelou a chce, aby se stal rockovým kytaristou. Homer a Marge se rozhodnou koupit Bartovi vlastní elektrickou kytaru, ale zjistí, že Bart už na ní nechce hrát, protože to neumí. Druhý den ráno ve školním autobuse Bart říká Ottovi že jeho kytara je rozbitá, ale Otto se pokusí na ní zahrát a ohromí tak žáky, které každý den veze do školy. Otto ještě na bartovu kytaru v autobuse zahraje, což zapříčiní že žáci přijedou pozdě do školy. Když to Otto zjistí, tak se bezhlavě snaží jet a dostat včas žákdy do školy. Autobus způsobuje četné škody ve městě a nakonec se převrátí na bok na náměstí, kde rozbije sochu Jebediaha Springfielda.

Když policista Lou, v ředitelově kanceláři, požádá o Ottův řidičský průkaz, Otto se přizná, že ho nemá. Místo školního řidiče převezme ředitel Skinner. Skinner zjistí, že řídit autobus dá dřinu. Protože je méně agresivní než Otto, tak autobus skončí na rušné křřižovatce. Otto mezitím jde do Springfieldské autoškoly, kde pracují margeginy sestry Patty a Selma. Když se mu Patty začne věnovat a představí se, tak se jí Otto zeptá jestli se nenarodila jako chlap, čímž neudělá dobrý dojem. Otto v autoškole neuspěje. Jelikož nemá práci, tak není schopen platit nájem, a je tudíž vystěhován. Bart ho najde v kontejneru (TRASH-CO), ale je mu ho líto, a tak řekne, že může být v garáži Simpsonových. Homer a Marge souhlasí, jestliže jim bude v domě pomáhat.

Otto ale rychle začíná dělat obtíže. Homerovi dochází trpělivost až ho vyrazí z domu. Marge a Bart ho povzbuzují, aby řidičské zkoušky zkusil ještě jednou. Otto nakonec jde znovu složit zkoušku a je rozčílený, že ho Homer nazval „parazitem“. Patty se ho zeptá proč to zase chce zkusit. Otto jí odpoví, že ten test chce udělat, aby ten řidičák přibil Homerovi Simpsonovi na jeho plešku. Patty, protože nenávidí Homera Simpsona pomůže Ottovi udělat řidičský průkaz tím, že mu napovídá nebo mu naschvál přehlíží chyby výměnou za to, že jí kriticky vypráví o Homerovi. Otto získal řidičský průkaz a znovu místo školního řidiče. Ředitel Skinner se rád vrací do své původní práce ve škole.

(Na svém novém řidičském průkazu je vidět, že se narodil 18. ledna 1963.)

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku The Otto Show na anglické Wikipedii.