Homer na pálce

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Homer na pálce
Homer at the Bat
52. díl seriálu Simpsonovi
Řada: 3
Díl: 17
Kód: 8F13
Premiéra: 20. února 1992
Scénář: John Swartzwelder
Režie: Jim Reardon
Tabule: „Už nikdy nebudu mířit na hlavu“
Gaučový gag: Simpsonovi si chtějí sednout na gauč ale uhodí se hlavami o sebe a ztratí vědomí. Maggie jako jediná srážce unikne a sedne si na gauč.
Hosté: Roger Clemens, Wade Boggs, Ken Griffey, Jr., Steve Sax, Ozzie Smith, José Canseco, Don Mattingly, Darryl Strawberry, Mike Scioscia, Terry Cashman

Homer na pálce (Homer at the Bat) je sedmnáctá epizoda třetí série seriálu Simpsonovi.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Homer se zapíše do softballového družstva. Homer se snaží přesvědčit i své kolegy aby hráli taky ale nikomu se do toho moc nechtělo. Homer jim řekne,že má tajnou zbraň, což je pálka, kterou si sám vyrobil. Všichni se mu samozřejmě vysmějí, protože tomu nevěří. Díky ní ale začne Homer hrát velmi dobře. Jaderné elektrárně stačí porazit Shelbyville. Pan Burns se vsadí o milion dolarů a aby vyhrál, tak si vybere známé hráče a na oko je nasadí do elektrárny (Wade Boggs, Jose Canseco, Roger Clemens, Ken Griffey Jr., Don Mattingly, Steve Sax, Mike Scioscia, Ozzie Smith, Darryl Stawberry.) Darryl je pravý polař a to je shodou okolností i Homer, proto ho Homer začne nenávidět. Bohužel se skoro všem z hvězdného týmu stane něco hrozného a pan Burns musí obsadit tým obyčejnými lidmi z elektrárny. tedy kromě Homera, protože Strawberrymu se nic nestane. Homer je zklamaný. K jeho štěstí ale Burns rozhodne aby hrál až úplně nakonec. Homer ale dostane míčem do hlavy ale úder platí a Springfield vyhraje a to díky Homerovi.