Šílený Homer

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Šílený Homer
36. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název Stark Raving Dad
Číslo řada 3
díl 1
Premiéra 19. září 1991
Tvorba
Scénář Al Jean
Mike Reiss
Režie Rich Moore
Prod. kód 7F24
Obsah
Tabule Nejsem zubař
Seznam dílů 3. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi

Šílený Homer (Stark Raving Dad) je první díl třetí série amerického kresleného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 19. září 1991. Homer je v díle v ústavu pro duševně choré v místnosti s Leonem Kompowským, který se vydává za Michaela Jacksona. Mezitím slibuje Bart, že dá Líze nejlepší dárek.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Líza probudí Bárta a vysvětluje mu, že má brzo narozeniny. Bart jí odpoví, že na dárku se pracuje. Mezitím Homer najde všechny košile vyprané na růžovou barvu. Mohla za to červená čepice, kterou Bart položil mezi prádlo. Homer nemá jinou možnost než v ní jít do práce. Skončí u psychiatra a ten ho pošle domů s dvaceti otázkami. Homer otázky nechce vyplňovat a tak je dá Bartovi. Ten všechno vyplní špatně a Homer skončí v ústavu pro dušeně choré v místnosti s někým, kdo předstírá a funguje jako Michael Jackson.

Homerova žena se snaží přemluvit doktora, aby propustil Homera. Ten tak učiní, až když zjistí, že Bart existuje. Bart slíbí celému městu, že přijede Michael Jackson. Město je zklamané, když vidí Leona Kompowského, který se vydával za Michaela Jacksona.

Bart nemá dárek pro Lízu. Leon pomůže Bartovi napsat píseň pro Lízu, která posloužila jako dárek. Líza pak za tu písničku Barta obejme. "Michael" se pak rodině přizná, že se jmenuje Leon Kompowsky a odejde.

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]