Diskuse s wikipedistou:Zzz000r

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. S přáním příjemného zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 4. 5. 2018, 20:41 (CEST)

Odkazy[editovat zdroj]

Dobrý den, je mi jasné, že pro Vás coby nováčka je vkládání odkazů jednoduchou činností, díky které se můžete seznámit s editací Wikipedie. Doporučuji ale přečíst kdy odkazovat] a zejména na co neodkazovat. Většina vašich odkazů je na vrácení zpět. Dejte si na to prosím pozor a přistupujte k odkazům střídmě. Děkuji za pochopení. --Jan KovářBK (diskuse) 4. 5. 2018, 21:06 (CEST)

Shrnutí editace[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Jan KovářBK (diskuse) 4. 5. 2018, 21:11 (CEST)

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Jan KovářBK (diskuse) 4. 5. 2018, 21:11 (CEST)

Blok z 4. května 2018[editovat zdroj]

Dobrý den, byl/a jste upozorněn/a na nevhodnost bezhlavého vkládání vnitřních odkazů. Příkladem naprosto nevhodného vložení budiž: 1 a 2, nicméně téměř všechny ostatní nejsou vhodné, neboť jsou popsány v kapitole na co neodkazovat naší nápovědy. Prosím, po vypršení bloku v dané činnosti nepokračujte. Děkuji za pochopení. --Jan KovářBK (diskuse) 4. 5. 2018, 22:31 (CEST)

Odkazování podruhé[editovat zdroj]

Dobrý den, už jste byl za zbytečné a nevhodné odkazy blokován. Přečtěte si výše odkazované WP:KO, na co se běžně neodkazuje. --Kacir 12. 5. 2018, 13:13 (CEST)

STOP zbytečným odkazům běžných termínů[editovat zdroj]

Dobrý den, nepokračujte v editacích spočívajících pouze v přidávání odkazů na běžné termíny. Tvorba některých linků je navíc zavádějící:

Vkládání znaku na století[editovat zdroj]

Dobrý den, „znaky na století“ se jako obecné a běžné termíny do článků nevkládají. Zbytečně přiděláváte patrolářům práci. V článcích tyto odkazy nezůstanou.

Prosím nepokračujte v této aktivitě! Děkuji.--Kacir 15. 6. 2018, 05:02 (CEST)

Znaky americké[editovat zdroj]

Prosím, o to, abyste jste u odkazu na americké zpěváky a ostatní reálie používal znak Spojené státy americké a nikoli Amerika, jak děláte. Díky --Tadeáš Bednarz (diskuse) 15. 6. 2018, 21:37 (CEST)

Blok[editovat zdroj]

Dobrý den, za pokračování vkládání zavádějících vnitřních odkazů jsem účet zablokoval na 12 hodin. Čtenáře:

Tedy, jedna chyba za druhou. Přínosnost editací je minimální, respektive záporná. Kdyby bylo potřeba prolinkovat vždy jediný nebo dva výrazy v článku, zvládl by to bot a především bez chyb. Děkuji za pochopení.--Kacir 15. 6. 2018, 22:45 (CEST)

Varování[editovat zdroj]

Dobrý den, stále pokračujete v chybných editacích, které musejí být vraceny či přepisovány; např. shrnutí chyba odpovídá realitě, ale tu chybu jste právě vytvořil, další reverty a reformulace. Editujte prosím, ale jen pokud si budete jistý korektností a editace bude nutná. Zdraví --Kacir 22. 6. 2018, 01:19 (CEST)

Kolego děláte stále stejné chyby. Viz to, co jsem vrátil zpět. --37.188.159.84 6. 12. 2018, 14:21 (CET)