Diskuse s wikipedistou:Svobodat

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Podzemnik 5. 11. 2009, 07:54 (UTC)

Zdravím[editovat zdroj]

Vítám Vás, ale hned musím upozornit na jednu zásadní chybu. Není možné míchat encyklopedické články a osobní stránky na Wikipedii... Musí být zvlášť - jako je to třeba u Antonína Vítka. Tj. osobní stránka a nezávisle na ní encyklopedický článek (pokud si ho dotyčný zaslouží). S pozdravem --Cinik 15. 12. 2009, 04:04 (UTC)

Patřičné přesměrování jsem smazal jako nevhodné. --Tchoř 15. 12. 2009, 04:08 (UTC)

Vojtěch Eliáš[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Vojtěch Eliáš. Bohužel předmět článku zatím nesplňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámeni, rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Jowe 15. 12. 2009, 07:13 (UTC)

Zdá se, že máte pravdu: takto stanoveným pravidlům opravdu nedostojíme. Svobodat 15. 12. 2009, 13:41 (UTC)

Skype balast[editovat zdroj]

Dobrý den, při vašich editacích hesla Sametová revoluce se do stránky vložily řetězce "begin_of_the_skype_highlighting 80-7260-099-0 end_of_the_skype_highlighting" a podobně. Pravděpodobně máte v prohlížeči nějaký plugin, který převádí čísla na klikatelné linky pro skype. Tyto řetězce jsem odstranil, ale prosím, zkontrolujte vždy své změny vždy před odesláním pomocí tlačítka ukázat náhled. Nazgul02 13. 4. 2010, 13:17 (UTC)

Děkuji. Ano hodně jsem se s tím včera nazlobil a myslel jsem, že jsem to ze všech editací odstranil - asi se nepovedlo. Skype plugin považoval ISBN za telefonní číslo a snažil se ho znásilnit. Ten plugin už nechci nikdy vidět aktivní

Svobodat 13. 4. 2010, 13:30 (UTC)

Vackářův oscilátor[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Vackářův oscilátor. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Harold 22. 4. 2010, 09:39 (UTC)

Určitě, pracuji na tom, abych zajistil kvalitní překlad anglického hesla. Svobodat 22. 4. 2010, 10:02 (UTC)

Rotunda Říp[editovat zdroj]

Ahoj, pozri sa sem Diskuse:Rotunda svatého Jiří (Říp), prosím Ťa, nesedia mi roky opráv. Vďaka a peknú nedeľu. --Lalina 12. 12. 2010, 02:39 (UTC)

Úřad pro veřejné informační systémy[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Úřad pro veřejné informační systémy, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://www.usiscr.cz/

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

Stejně tak článek Úřad pro státní informační systém. --Marek Koudelka (diskuse) 19. 10. 2013, 20:03 (UTC)

Odkazy[editovat zdroj]

Dvě upozornění:

  1. do textu se externí dokazy nedávají
  2. zdrojovat jinojazyčnou encyklopedií nelze

Jinak děkuji za konstruktivní přístup a snahu o vylepšení wikipedie. --Horochodec (diskuse) 28. 10. 2013, 09:46 (UTC)

Kaplanová[editovat zdroj]

dobrý den, do článku Marie Kaplanová jste přidal životopisné info. Podle pravidla wikipedie:zdroje je nutné uvést publikovaný zdroj. Věřím, že někde na křesťanských serverech nebo v periodikách bude její životopisný profil, nekrolog apod. Zkuste to najít. Vaše editace je mezitím uložena v historii článku, pak jí stačí jen zkopírovat zpět a doplnit o zdroj. Kdyžtak napište sem, rád poradím, --Davcza (diskuse) 1. 5. 2014, 20:39 (UTC)

Super, díky za rychlou reakci. Doplnil jsem z Vámi poskytnutého zdroje i datum úmrtí a pohřbu... Ještě k té fotografii... Jste si jistý, že odpovídá požadavkům na autorská práva. Jen aby ji nesmazali kvůli chybějícímu copyrightu. Jinak přeji hezký večer, --Davcza (diskuse) 1. 5. 2014, 21:14 (UTC)
Ano, portrét jsem vyřízl z mojí vlastní fotky. Tímto postupem už jsem na Wiki Commons oportrétoval několik osobností. Zdravím.
Svobodat (diskuse) 1. 5. 2014, 21:21 (UTC)

Karel Bartuška[editovat zdroj]

Dobrý den, názvy bilbiografických článků se vždy píší bez titulu v jeho názvu. Váš článek jsem přesunul na správný název a přesměrování smazal, tak Vás informuji, aby jste ho nehledal. S pozdravem, --Urbanecm (diskuse) 17. 11. 2015, 17:18 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Vaše pískoviště[editovat zdroj]

Dobrý den, na Vašem pískovišti je v tuto chvíli obsah zkopírovaný z webu školy. Pokud jste autorem tohoto textu, pošlete prosím povolení do OTRS, pokud ne, označte Vaše pískoviště šablonou {{smazat|zkopírováno, povolení nemám}} a pískoviště poté bude smazáno. Děkuji za pochopení, --Urbanecm (diskuse) 21. 11. 2015, 11:50 (CET)Odpovědět[odpovědět]

To asi není dobře--Horst (diskuse) 16. 2. 2016, 10:40 (CET)Odpovědět[odpovědět]