Diskuse s wikipedistou:88.100.176.228

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!
Vítejte!ÚvodNápovědaPrůvodce WikipediíPět pilířů WikipedieCo Wikipedie neníJak zakládat nové článkySlovníček

K prohlížení ani k editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete. Nemusíte poskytovat žádné své osobní údaje, skutečné jméno ani e-mail.

Přihlášení vám zpříjemní uživatelský zážitek:

  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost zobrazovat seznam všech vašich příspěvků.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.

Přihlášení vám rozšíří možnosti přispívání:

Přihlášení vám umožní lépe se zapojit do společné práce na Wikipedii:

Jen do toho, zaregistrujte se!

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Martha Wentworth. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 22. 8. 2019, 09:58 (CEST)

George Bruns[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku George Bruns. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání.


Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku George Bruns. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Patriccck (diskuse) 22. 8. 2019, 11:30 (CEST)

Mel Leven[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Mel Leven. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Romanzazvorka (diskuse) 22. 8. 2019, 12:28 (CEST)

Vaše články[editovat zdroj]

Dobrý den, nezakládejte články v takovém stavu, že jsou na odložené smazání, nebo přímo na rychlé smazání. Snažte se prosím držet nápovědy a pravidel. Pokud budete takto pokračovat, bude vaše činnost chápána jako vandalismus. Děkuji za pochopení, --janbery (diskuse) 22. 8. 2019, 13:20 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Miloš Makovec. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Jvs 6. 9. 2019, 16:05 (CEST)

Sam Jaffe[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Sam Jaffe. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --David V. (diskuse) 3. 9. 2019, 18:07 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Wallace Reid. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.

Mrkněte se na WP:BIO, základ má vypadat alespoň takto https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Wallace_Reid&oldid=17615122--Horst (diskuse) 3. 9. 2019, 19:02 (CEST)

Marie Prevost[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Marie Prevost. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --David V. (diskuse) 5. 9. 2019, 20:55 (CEST)

John Grierson[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku John Grierson. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --David V. (diskuse) 5. 9. 2019, 20:56 (CEST)

Dobrý den, věnujte trochu pozornosti připomínkám na Vaší diskusní stránce. Zakládání chybějících článků je vítané, ale zkuste nahlédnout jejich dalších osudů. Žádný neobstál v původní podobě. Některé byly smazány, neboť nesplňovaly standardy wikipedie, ostatní byly zásadně přepracovány. Můžete pokračovat v nastaveném módu, ale počítejte s tím, že takový přístup se setká s nechutí dalších wikipedistú.--Tomas62 (diskuse) 5. 9. 2019, 23:38 (CEST)

Irene Dunne[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Irene Dunne. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Tomas62 (diskuse) 6. 9. 2019, 14:41 (CEST)

Miloš Makovec[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Miloš Makovec. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --David V. (diskuse) 6. 9. 2019, 16:05 (CEST)

Armin Mueller-Stahl[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Armin Mueller-Stahl. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Tomas62 (diskuse) 7. 9. 2019, 11:55 (CEST)

Mabel Normandová[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Mabel Normandová. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Tomas62 (diskuse) 7. 9. 2019, 12:01 (CEST)

Stovkový chesterfieldy[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Stovkový chesterfieldy. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --David V. (diskuse) 7. 9. 2019, 12:10 (CEST)

Vaše články 2[editovat zdroj]

Na 6 hodin Vás blokuji. Nezakládejte prosím články, které nesplňují ani základní požadavky (WP:Pahýl). Nejsou přínosem a přidělávají práci ostatním wikipedistům. --Jvs 15. 9. 2019, 19:53 (CEST)

Další nevyhovující článek / Richard Donner[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Richard Donner. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --MrJaroslavik (diskuse) 16. 9. 2019, 07:06 (CEST)

Bahrajn[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za doplnění informací ohledně úředních jazyků v Bahrajnu, můžete však prosím informace opatřit zdrojem? Děkuji. --Mates (diskuse) 9. 12. 2019, 17:48 (CET)