Australian Open 2006 – mužská čtyřhra

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Související informace naleznete také v článku Australian Open 2006.
Australian Open 2006
Soutěže
mužská dvouhramužská čtyřhra
ženská dvouhraženská čtyřhra
smíšená čtyřhra
Australian Open
mužská čtyřhra
2005 ◄◄ 2006 ►► 2007
Grand Slam 2006
mužská čtyřhra
Australian OpenFrench Open
 WimbledonUS Open

Vítězi se stali první nasazení bratři Bob a Mike Bryanovi.

Nasazení hráčů[editovat | editovat zdroj]

V závorce je kolo, ve kterém hráči vypadli.

  1. USA Bob Bryan USA / Mike Bryan (Vítězové)
  2. Švédsko Jonas Björkman / Bělorusko Max Mirnyj (čtvrtfinále)
  3. Bahamy Mark Knowles / Kanada Daniel Nestor (1. kolo)
  4. Austrálie Paul Hanley / Zimbabwe Kevin Ullyett (semifinále)
  5. Francie Fabrice Santoro / Srbsko a Černá Hora Nenad Zimonjić (3. kolo)
  6. Izrael Jonathan Erlich / Izrael Andy Ram (2. kolo)
  7. Česko Martin Damm / Indie Leander Paes (finále)
  8. Švédsko Simon Aspelin / Austrálie Todd Perry (čtvrtfinále)
  1. Austrálie Wayne Arthurs / Austrálie Stephen Huss (1. kolo)
  2. Česko František Čermák / Česko Leoš Friedl (2. kolo)
  3. Indie Mahesh Bhupathi / Jihoafrická republika Wesley Moodie (3. kolo)
  4. Rakousko Julian Knowle / Rakousko Jürgen Melzer (3. kolo)
  5. Argentina José Acasuso / Argentina Sebastián Prieto (3. kolo)
  6. Austrálie Jordan Kerr / USA Travis Parrott (3. kolo)
  7. Slovensko Dominik Hrbatý / Slovensko Michal Mertiňák (2. kolo)
  8. Česko Tomáš Berdych / Česko Cyril Suk (3. kolo)

Pavouk[editovat | editovat zdroj]

Finálová fáze[editovat | editovat zdroj]

  Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                       
  1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
6 3 6  
   Česko Jan Hernych
 Chorvatsko Ivo Karlović
3 6 1  
  1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
6 6    
  4  Austrálie Paul Hanley
 Zimbabwe Kevin Ullyett
3 4    
4  Austrálie Paul Hanley
 Zimbabwe Kevin Ullyett
6 4 6
  8  Švédsko Simon Aspelin
 Austrálie Todd Perry
3 6 3  
    1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
4 6 6
  7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
6 3 4
     Polsko Mariusz Fyrstenberg
 Polsko Marcin Matkowski
6 3 6  
   Austrálie Ashley Fisher
 USA Justin Gimelstob
2 6 3  
   Polsko Mariusz Fyrstenberg
 Polsko Marcin Matkowski
2 4  
  7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
6 6    
7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
3 6 6
  2  Švédsko Jonas Björkman
 Bělorusko Max Mirnyj
6 3 4  

Horní polovina[editovat | editovat zdroj]

1. Sekce[editovat | editovat zdroj]

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Čtvrtfinále
                               
1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
6 6    
   Rumunsko Victor Hănescu
 Rumunsko Andrei Pavel
1 4       1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
w / o  
   Argentina Juan Ignacio Chela
 Argentina Gastón Gaudio
6 6        Argentina Juan Ignacio Chela
 Argentina Gastón Gaudio
       
   Kypr Marcos Baghdatis
 Česko David Škoch
1 2         1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
6 7    
   USA Paul Goldstein
 USA Jim Thomas
5 6 66       14  Austrálie Jordan Kerr
 USA Travis Parrott
2 5    
WC  Austrálie Carsten Ball
 Austrálie Andrew Coelho
7 2 7     WC  Austrálie Carsten Ball
 Austrálie Andrew Coelho
3 5  
   Argentina Gastón Etlis
 USA Rajeev Ram
5 7 4   14  Austrálie Jordan Kerr
 USA Travis Parrott
6 7    
14  Austrálie Jordan Kerr
 USA Travis Parrott
7 65 6       1  USA Bob Bryan
 USA Mike Bryan
6 3 6
9  Austrálie Wayne Arthurs
 Austrálie Stephen Huss
63 4            Česko Jan Hernych
 Chorvatsko Ivo Karlović
3 6 1
   Česko Jan Hernych
 Chorvatsko Ivo Karlović
7 6          Česko Jan Hernych
 Chorvatsko Ivo Karlović
5 6 7  
   Česko Tomáš Cibulec
 Česko Petr Pála
1 6 1      Švédsko Robert Lindstedt
 Finsko Jarkko Nieminen
7 3 66  
   Švédsko Robert Lindstedt
 Finsko Jarkko Nieminen
6 4 6          Česko Jan Hernych
 Chorvatsko Ivo Karlović
7 5 7
WC  Austrálie Paul Baccanello
 Austrálie Robert Smeets
6 7         WC  Austrálie Paul Baccanello
 Austrálie Robert Smeets
65 7 67  
   USA Robby Ginepri
 USA Bobby Reynolds
4 66       WC  Austrálie Paul Baccanello
 Austrálie Robert Smeets
6 1 7
   Argentina Juan Mónaco
 Španělsko Albert Montañés
3 2     6  Izrael Jonathan Erlich
 Izrael Andy Ram
4 6 65  
6  Izrael Jonathan Erlich
 Izrael Andy Ram
6 6    

2. Sekce[editovat | editovat zdroj]

1. Kolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                               
4  Austrálie Paul Hanley
 Zimbabwe Kevin Ullyett
6 3 6  
   Česko Robin Vik
 Česko Tomáš Zíb
3 6 1     4  Austrálie Paul Hanley
 Zimbabwe Kevin Ullyett
66 6 6  
   Jihoafrická republika Jeff Coetzee
 Nizozemsko Rogier Wassen
3 6 6      Jihoafrická republika Jeff Coetzee
 Nizozemsko Rogier Wassen
7 3 4  
WC  Austrálie Chris Guccione
 Austrálie Nathan Healey
6 4 4       4  Austrálie Paul Hanley
 Zimbabwe Kevin Ullyett
6 7    
   Česko Ivo Minář
 Česko Jiří Vaněk
6 1 7       16  Česko Tomáš Berdych
 Česko Cyril Suk
4 63    
WC  Austrálie Sadik Kadir
 Austrálie Todd Reid
2 6 5        Česko Ivo Minář
 Česko Jiří Vaněk
5 3  
   Francie Thierry Ascione
 Francie Florent Serra
0 6 3   16  Česko Tomáš Berdych
 Česko Cyril Suk
7 6    
16  Česko Tomáš Berdych
 Česko Cyril Suk
6 3 6       4  Austrálie Paul Hanley
 Zimbabwe Kevin Ullyett
6 4 6
12  Rakousko Julian Knowle
 Rakousko Jürgen Melzer
6 6         8  Švédsko Simon Aspelin
 Austrálie Todd Perry
3 6 3
   Francie Richard Gasquet
 Francie Sébastien Grosjean
4 4       12  Rakousko Julian Knowle
 Rakousko Jürgen Melzer
7 6    
   Německo Tomas Behrend
 Brazílie Marcos Daniel
6 3 3      Belgie Xavier Malisse
 Belgie Olivier Rochus
5 4    
   Belgie Xavier Malisse
 Belgie Olivier Rochus
2 6 6       12  Rakousko Julian Knowle
 Rakousko Jürgen Melzer
2 4  
   Španělsko David Ferrer
 Španělsko Fernando Vicente
4 6 7       8  Švédsko Simon Aspelin
 Austrálie Todd Perry
6 6    
   Francie Julien Benneteau
 Francie Nicolas Mahut
6 3 61        Španělsko David Ferrer
 Španělsko Fernando Vicente
4 63  
   Argentina Martín García
 Peru Luis Horna
3 4     8  Švédsko Simon Aspelin
 Austrálie Todd Perry
6 7    
8  Švédsko Simon Aspelin
 Austrálie Todd Perry
6 6    

Dolní polovina[editovat | editovat zdroj]

3. Sekce[editovat | editovat zdroj]

1. Kolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                               
5  Francie Fabrice Santoro
 Srbsko a Černá Hora Nenad Zimonjić
7 6    
   Srbsko a Černá Hora Novak Đoković
 Spojené království Andy Murray
65 3       5  Francie Fabrice Santoro
 Srbsko a Černá Hora Nenad Zimonjić
6 3 6  
WC  Japonsko Satoshi Iwabuchi
 Japonsko Takao Suzuki
65 63        Španělsko Feliciano López
 Španělsko Fernando Verdasco
4 6 4  
   Španělsko Feliciano López
 Španělsko Fernando Verdasco
7 7         5  Francie Fabrice Santoro
 Srbsko a Černá Hora Nenad Zimonjić
5 5    
   Itálie Davide Sanguinetti
 Itálie Potito Starace
3 7 1          Polsko Mariusz Fyrstenberg
 Polsko Marcin Matkowski
7 7    
   Polsko Mariusz Fyrstenberg
 Polsko Marcin Matkowski
6 66 6        Polsko Mariusz Fyrstenberg
 Polsko Marcin Matkowski
6 6  
   Německo Rainer Schüttler
 Německo Alexander Waske
5 2     10  Česko František Čermák
 Česko Leoš Friedl
2 4    
10  Česko František Čermák
 Česko Leoš Friedl
7 6            Polsko Mariusz Fyrstenberg
 Polsko Marcin Matkowski
6 3 6
15  Slovensko Dominik Hrbatý
 Slovensko Michal Mertiňák
6 6            Austrálie Ashley Fisher
 USA Justin Gimelstob
2 6 3
   Itálie Giorgio Galimberti
 Česko Jaroslav Levinský
4 1       15  Slovensko Dominik Hrbatý
 Slovensko Michal Mertiňák
3 6 3  
   Španělsko Carlos Moyá
 Argentina Mariano Zabaleta
2 62        Austrálie Ashley Fisher
 USA Justin Gimelstob
6 3 6  
   Austrálie Ashley Fisher
 USA Justin Gimelstob
6 7            Austrálie Ashley Fisher
 USA Justin Gimelstob
6 3 6
   Argentina Carlos Berlocq
 Argentina Agustín Calleri
7 67 4          Belgie Christophe Rochus
 Švýcarsko Stanislas Wawrinka
1 6 3  
   Belgie Christophe Rochus
 Švýcarsko Stanislas Wawrinka
61 7 6        Belgie Christophe Rochus
 Švýcarsko Stanislas Wawrinka
2 7 6
   Belgie Dick Norman
 USA Vincent Spadea
6 7        Belgie Dick Norman
 USA Vincent Spadea
6 64 0  
3  Bahamy Mark Knowles
 Kanada Daniel Nestor
4 64    

4. Sekce[editovat | editovat zdroj]

1. Kolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                               
7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
6 6    
WC  Austrálie Peter Luczak
 Austrálie Shannon Nettle
3 2       7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
7 6    
WC  Austrálie Luke Bourgeois
 Austrálie Rameez Junaid
5 3        Česko Lukáš Dlouhý
 Česko Pavel Vízner
5 3    
   Česko Lukáš Dlouhý
 Česko Pavel Vízner
7 6         7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
3 6 6  
   Francie Arnaud Clément
 Francie Michaël Llodra
6 6         11  Indie Mahesh Bhupathi
 Jihoafrická republika Wesley Moodie
6 3 2  
   Německo Philipp Kohlschreiber
 Německo Florian Mayer
4 3          Francie Arnaud Clément
 Francie Michaël Llodra
6 68 5
   Itálie Daniele Bracciali
 Rakousko Oliver Marach
5 3     11  Indie Mahesh Bhupathi
 Jihoafrická republika Wesley Moodie
4 7 7  
11  Indie Mahesh Bhupathi
 Jihoafrická republika Wesley Moodie
7 6         7  Česko Martin Damm
 Indie Leander Paes
3 6 6
13  Argentina José Acasuso
 Argentina Sebastián Prieto
64 6 7       2  Švédsko Jonas Björkman
 Bělorusko Max Mirnyj
6 3 4
   Rusko Igor Andrejev
 Rusko Nikolaj Davyděnko
7 4 62     13  Argentina José Acasuso
 Argentina Sebastián Prieto
6 6    
   Jihoafrická republika Chris Haggard
 Izrael Harel Levy
6 6        Jihoafrická republika Chris Haggard
 Izrael Harel Levy
4 4    
   Francie Marc Gicquel
 Francie Gaël Monfils
3 2         13  Argentina José Acasuso
 Argentina Sebastián Prieto
63 5  
   Německo Lars Burgsmüller
 Německo Björn Phau
3 2         2  Švédsko Jonas Björkman
 Bělorusko Max Mirnyj
7 7    
   Švýcarsko Yves Allegro
 Belgie Kristof Vliegen
6 6          Švýcarsko Yves Allegro
 Belgie Kristof Vliegen
4 1  
   Německo Michael Kohlmann
 Lucembursko Gilles Müller
5 7 64   2  Švédsko Jonas Björkman
 Bělorusko Max Mirnyj
6 6    
2  Švédsko Jonas Björkman
 Bělorusko Max Mirnyj
7 65 7  

Související články[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

Pavouk na atpworldtour.com