Diskuse s wikipedistou:Vřed: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
::::::::::::Musíte si k tomu přičíst i Vaše dřívější účty :-) Pro dnešek to tedy ukončíme, jako obvykle to postrádá užitečnost. Ale jak tuším, zřejmě jste si to nepřebral, takže pojedeme ve starých kolejích, bohužel. Zatím se mějte (a už se naučte používat náhled), --[[Wikipedista:Vlout|Vlout]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vlout|diskuse]]) 12. 10. 2016, 20:59 (CEST)
:::::::::::::{{Re|Vlout}} No právě, celkem, celkově na Wiki, rozhodně víc jak o 5 udáních od [[Wikipedista:Vlout]] nevím. Navíc byly většinou správně vyřešeny, naštěstí. No ale je jasné, že když někdo udává často a rád, tak se mu to pak samotnému plete. Ale prosím vás, proč se o tom bavíme, ptal jsem se vás na toto (2 věci): '''To vaše „Zřejmě ne“ uvedené výše, to je odpověď na co, na to, že je to teď lepší? Nebo na to, jestli k tomu teď ještě něco máte?''' A druhý konstruktivní dotaz/podnět byl tento (tedy proč si s vámi tady a teď píšu a proč s vámi ztrácím čas na své diskusní stránce), že jsem vás slušně požádal, '''abyste pro příště nezačal bez dořešení jednoho konkrétního obsahového problému na něj zakládat další thread.''' 2 otázky/podněty jdou na vás, snad na ně dokážete reagovat. Pamatujte dva. (Ad Náhled: Vloute, prosím vás, přestaňte otravovat tady a teď s náhledem... já si na své diskusní stránce přeci můžu editovat kolikrát chci, vám to nemá, co vadit, tak s tím neotravujte prosím teď a tady... díky. Aspoň v textu pak nemám víc chyb a překlepů než vy.) Pořád ještě doufám, že třeba odpovíte na ty 2 věcné dotazy výše, což je regulérní důvod, proč s vámi diskutuji. Prosím zkuste si to třeba očíslovat, ať se zase neztratíte v toku svých myšlenek a textu, jako většinou. — Víte, co je zajímavé? Jak jste zaseknutý... [https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Doktor_pr%C3%A1v&action=history Přitom jsme se v podstatě i v tomto případě my dva nějak shodli (dosaženo kompromisu) na obsahu, dokonce jste mi poděkoval,] a vy i přesto máte s tím problém tady odepsat na ty dva výše uvedené a zcela konkrétní dotazy a místo toho musíte vyvolávat konflikty, přitom zde v současné době žádný konflikt nemáme, nerozumím. --[[Wikipedista:Vřed|Vřed]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vřed|diskuse]]) 12. 10. 2016, 21:09 (CEST)
::::::::::::::{{Re|Vlout}} Dobrý den, až dneska jsem si vyčlenil opět nějaký čas na diskusi na wikip. a... Jde mi jenom o to, jestli [[Wikipedie:Pod lípou#Vředovy duplicitní informace|to (odkaz)]] je nyní teda lepší podle vás než to bylo a už toto nemusím řešit, anebo není? Stačí i ano/ne. Když ne, dejte věc. připomínky a já je zkusím dále vypořádat. Pokud se vás dotklo to psaní o udání výše, tak se omlouvám, mě se zase mohlo dotknout, že se mnou někdo založí diskusi tady a aniž by byla vypořádána tak ji založí i jinde. --[[Wikipedista:Vřed|Vřed]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vřed|diskuse]]) 15. 10. 2016, 22:37 (CEST)
 
== Vřed ==
3 003

editací

Navigační menu