Diskuse s wikipedistou:Yak-indolog

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

MiroslavJosef (diskuse) 28. 4. 2012, 05:09 (UTC)

Kmen (časopis, 1982)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Kmen (časopis, 1982). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MiroslavJosef (diskuse) 28. 4. 2012, 05:05 (UTC)

Tvorba (časopis)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Tvorba (časopis). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MiroslavJosef (diskuse) 28. 4. 2012, 05:09 (UTC)

Mykola Hejko[editovat zdroj]

Dobrý den a díky za Vaše příspěvky. Všechny Vaše články, které jen odkazují na článek Mykola Hejko, jsem na tento článek přesměroval. Přesměrování je jedna z velkých výhod wikipedie. Viz také Speciální:Co_odkazuje_na/Mykola_Hejko. Mějte se. --62.245.103.21 28. 4. 2012, 06:13 (UTC)

Používejte prosím kategorie[editovat zdroj]

Děkujeme za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás prosíme, abyste každé nově vzniklé heslo vždy zařadil(a) do určité kategorie (příp. kategorií). Dělá se to připsáním [[Kategorie:Název kategorie]], například [[Kategorie:Němečtí fyzikové]] na novou řádku u konce stránky.

Proč kategorizovat?

Kategorizace článků je výhodná, protože kategorizované články mohou uživatelé Wikipedie procházet nejen podle jejich názvů, ale také podle právě takto vytvořených kategorií. Jediným kliknutím na odkaz pod daným heslem získají seznam všech článků v dané kategorii, čímž získávají kontext k tématu, které je zajímá.

Nejčastější příklady
  • U osob, u nichž je znám rok narození (a/nebo úmrtí), se přidává šablona [[Kategorie:Narození Rok_narození]], analogicky pak [[Kategorie:Úmrtí Rok_úmrtí]]
  • U obcí, okresů, krajů apod. je zvykem vložit minimálně kategorii státu, do kterého patří, například [[Kategorie:Estonsko]]
  • U bibliografií osob (popř. též u cizojazyčných názvů, které uvozuje určitý člen) je možno upravit pořadí, ve kterém se tyto budou v kategoriích zobrazovat. A sice přidáním šablony {{DEFAULTSORT:Název, tak jak má být zařazen}}, například pro heslo Jiří Stanislav Guth-Jarkovský by to bylo {{DEFAULTSORT:Guth-Jarkovský, Jiří Stanislav}}.
Další odkazy

♥ K123456  28. 4. 2012, 09:03 (UTC)

Přejmenováno[editovat zdroj]

19. 4. 2015, 05:20 (CEST)

Kredibilita výzkumů[editovat zdroj]

Dobrý večer pane kolego, na Pískovišti jsem si všiml Vašho povzdechu. Tyto informace můžete spolu s patřičnými zdroji vložit přímo do oněch článků. Kdyby Vám něco nebylo jasné tak mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem--F.ponizil (diskuse) 27. 10. 2020, 21:40 (CET)[odpovědět]